Erakorralised uudised

Neljapäev 12.01 Tarokaart on MÜNDID EMAND

Tänane päev toob Sinu ellu mitmesuguseid raskuseid. Kõik asjad ei kulge üldse niimoodi, nagu Sa oleksid planeerinud. Peaksid jälgima tähelepanelikult seda, et Sinu energiavarud oleks tasakaalus. Vastasel korral tunned ennast kiiresti kurnatuna.

Kõik tööd-tegemised, millega Sa tegeled, tasuvad ennast kindlasti ära. Samas ei tähenda see seda, et need kohustused kerged oleksid.

Tänane päev on suurepärane aeg puhkamiseks. Samas ei tohiks puhkus kujuneda aktiivseks puhkuseks. Praegu ei ole kõige parem aeg reisimiseks või muude aktiivse puhkusemeetodite kasutamiseks. Pigem maga kaua, puhka ennast korralikult välja ja natuke jalutada.

Oma tänasesse päeva tasuks leida mõningaid selliseid tegevusi, mille juures Sa ennast hästi saaksid tunda. Olgu need siis hobid, aiatööga tegelemine või midagi muud sellist.

Loe ka: ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 9.- 15.1.2023  Juhi oma elu.  

Informatsiooni hankimisel tasuks olla täna mõnevõrra ettevaatlikum. See informatsioon, mis Sinuni jõuab, ei pruugi olla tõene, mis võib viia sind valeotsuste tegemiseni.

Kasuks tuleks see, kui keskenduksid rohkem oma kodustele töödele. Midagi suurt ei tasu ette võtta, aga argiasjad tasuks ära teha.

Riskide võtmist tasuks täna vältida. Hoia korras kõik dokumendid. Jälgi, et kõik asjad oleks õigeaegselt tehtud. Ära jäta kohustusi viimasele minutile.

Pikemaajaliste plaanide tegemiseks suurepärane päev. See aitaks edaspidi Sul igapäevaseid asju paremini korraldada ning suurendaks olulisel määral Sinu kindlustunnet.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib