Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
annie spratt 4nwNsN4fUKk unsplash

Neil kolmel tähemärgil algab aprillikuu hästi.

KAKSIKUD

Praegusel ajal tuleb tunnistada, et Kaksikutel läheb väga hästi. Nad suudavad ka teisi nakatada oma hea tujuga. Merkuur ja Jupiter tegutsevad hetkel Kaksikute töö- ja suhete sektoris, tuues talle häid võimalusi kaasa. Kaksikute järele tekib aprillikuu alguses suur nõudlus ja vajadus. Tema plaanid lähevad läbi, tema mõtteid kuulatakse. Ta leiab õiged sõnad, mille abil oma häält kuuldavaks teha ja oma tahtmist saavutada. Ta leiab lahendused kõikidele probleemidele. Planeedid aga omalt poolt saadavad talle head energiat, mille abil ta võib mõned oma unistused ellu viia tingimusel, et ta tegutseb õigel hetkel. 

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Järgnevad nädalad toovad Kaksikule palju häid uudiseid ja üllatusi. Mitmed head võimalused on tekkimas, tänu millele saab ta hakata juba suuremaid tulevikuplaane tegema. Tema pingutused kannavad lõpuks ometi vilja ja probleemid kaovad iseenesest. Seejuures antakse talle mõista, et ta ei ole üksi, tal on toetajaid. Ta võib kindel olla oma lähedaste abile. Praegu on kõige õigem aeg selleks, et teha suuremaid plaane ja olla julgem ning ettevõtlikum. Usaldada rohkem iseennast. Unistada suurelt. Uskuda, et kõik on võimalik. Ta võib rahulikult naeratada, sest elul on tema jaoks järgmisel nädalal palju häid üllatusi varuks. 

LÕVI

Nii häid aegu, kui praegu, tuleb Lõvi elus harva ette. Tundub, et enam paremini minna ei saagi. Planeedid saadavad Lõvile head energiat ning toetavad teda kõikides ettevõtmistes. Aprillikuu esimene nädal algab nii hästi, kui võimalik. Lõvil on kõik trumbid käes ja kõik vahendid olemas, et viia ellu oma suuremaid unistusi. Tähtis on, et ta lõpetaks muretsemise ja probleemide asemel näeks rohkem võimalusi. Et ta ootaks iga päev häid uudiseid, selle asemel, et mõtelda probleemide peale. Tõenäoliselt tekib Lõvi järele suur nõudlus järgmisel nädalal. Tema käest küsitakse nõu, teda vajatakse iga pool. Hea oleks, kui ta ei oleks kitsi ei oma aja ega abiga. 

Ka armastuses toovad planeedid Lõvile õnne ja rõõmu. Kui ta on vallaline, siis oleks hea, kui ta teeb esimese sammu ja läheb oma õnnele vastu. Laseks oma südamel rääkida ja kuulaks oma soove. Kui ta on juba kellegagi koos, peaks omavaheline suhe muutuma veelgi paremaks ja lähedasemaks. Miks mitte organiseerida õhtusöök küünlavalgel. 

SÕNN

Tõtt tunnistades tuleb öelda, et Sõnnile ei meeldi palju üllatused ja ootamatused. Talle meeldib tema igapäevane rahulik elu ilma suuremate sekeldusteta, ta tahab, et kõik oleks nii nagu alati on olnud. Ta mõtleb praktiliselt. Aga kõige ootamatud asjad tulevad sageli suure üllatusena. Tundub, et just see ongi juhtumas Sõnni elus. Aprillikuu esimene nädal soovitab Sõnnil tungivalt oma mugavustsoonist välja tulla. Uraan – muudatuste ja uuenduste planeet – tekitab segadust Sõnni plaanides. Ent see pole sugugi halb, vaid pigem väga hea märk. 

Planeedid ise kaitsevad Sõnni kõige halva eest sellel nädalal tänu Veenusele Sõnni märgis. Tänu sellele on mitmed head võimalused tekkimas. Hea õnn koputab järgmisel nädalal Sõnni ukse peale, tal on väga häid üllatusi Sõnni jaoks varuks. Mitmed head uudised on Sõnni ees ootamas ka töö juures. Ka armuasjades on muutused aset leidmas, sest vallalisi on ees ootamas väga ilusad kohtumised, mis leiavad aset palju varem, kui arvatagi.

Vaata ka:

unnamed 1

Veteranipäeva puhul heisatakse Eestis lipud

Teisipäeval, 23. aprillil on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev. Eesti lipu heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused

Voru v Osula korvalhoone leekides

Lõuna päästekeskuse sündmused 19.-22. aprill

Tartumaa20. aprillil kell 17.15 teatati, et Kastre vallas Haaslava külas põleb elumaja. Selgus, et süttinud

error: Sisu on kaitstud!