Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Jäär

Aprill on sinu jaoks valdavalt tugev kuu aga samas ka heitlik ja stressirohke. Olulisel kohal on isiklikud eesmärgid ja eneseareng, kuid paraku tõmmatakse sind korraga mitmes suunas ja sul on raske oma teele kindlaks jääda. Kohati võib sinu energiatase olla madal ja võid tunda väsimust. Võid kergesti vihastuda ja see tekitab sinus segadust. Suuri nõudmisi võivad sulle sel kuul esitada kallim ja pere.

Seega kui oled seni vältinud teiste abi ja vajadust teiste toetuse järele, siis käesoleval kuul võib see muutuda. Aprillikuu vältel ürita vältida turtsakat tuju, ebavajalikke argumente ja tüli tekitavaid situatsioone. Hinda neid momente, kus saad pühenduda iseendale. Parimad kuupäevad selleks on 10-11 ja 17-20. Need kuupäevad on ühtlasi head sinus masendust tekitavastest inimestest eemaldumiseks ja negatiivsete mõtete lahti laskmiseks, mis sinu pead vaevavad. 29 kuupäeval on soovitav üle vaadata oma kulutused ja ressursid.

Sõnn

Aprillikuu võib tuua tuska ja kibestumist, võib esineda stressi. Pinnale võivad kerkida vanad probleemid, mis pole veel lahendust leidnud ning situatsioonid, mis seni olid talutavad, võivad nüüd muutuda väljakannatamatuks. Ole ettevaatlikum ja tähelepanelikum ning seda eriti töö juures. Sinu päästerõngaks sel kuul on sõbrad ja ühised huvigrupid, mis aitavad maandada stressi ja võimaldavad põgeneda igapäevarutiini ja –kohustuste eest. 10-11 ja 17-20 kuupäev võivad tuua suurepäraseid sotsiaalseid võimalusi. Mida kuu lõpupoole, seda iseseisvamana, efektiivsemana ja julgemana sa ennast tunned. 21-23 kuupäeva paiku sinu isiklik mõju kasvab veelgi ja sinu hääl kostab kaugemale ning 24-25 kuupäeval on sinuga stabiilne ja toetav energia.

Kuu lõpus on sinu enda vajadused ja eesmärgid sinu jaoks suurima prioriteetsusega. Kui oled seni kulutanud palju aega teiste vajaduste, soovide ja ootuste täitmisele, siis nüüd on aeg pühenduda iseendale. Oled viimasel ajal tundnud suurt vajadust ennast tõestada teistele inimestele aga nüüd on see muutumas vastupidiseks. On aeg hoolitseda iseenda eest ja sealjuures vabandust palumata. Unistused ja eesmärgid, mis olid vaka all, hakkavad täituma kuu lõpus ja järgmisel kuul.

Kaksikud
Aprill on keeruline kuu, raskusi võib esineda seoses rahaga, sõpradega ja kallimaga. Probleemide vältimine ja lahendamine võib sel kuul olla tõsine väljakutse. Väldi sel kuul impulsiivseid oste, eriti kui plaanid teha neid oma tuleviku arvelt. Küll võib käesoleval kuul ette tulla täiendavaid kulusid seoses laste, kallima või sõpradega. Ära ole mõjutatav ja ära kuluta rohkem, kui reaalselt vajalik on. Sinu armusuhe tõotab tulla aprillis tormine ja kohati segadust tekitav.

Pinnale võivad kerkida armukadedus ja partner võib arvata, et oled tema omand. 14-15 ja 21-23 kuupäev võib tuua armastuses tulevärki. Kui kuu esimeses pooles pöörad suurt tähelepanu tööle ja kohustustele, siis kuu lõpupoole sead prioriteediks oma isiklikud vajadused ja tegevused õnnetunde saavutamiseks. 10-11 ja 17-20 kuupäevad on töötegemiseks suurepärased ning tunned ka ülemuste tuge ning soosingut. Aprilli viimasel nädalal tuleks võtta vabamalt ja pühendada aega iseendale.

Vähk
Sel kuul pöörad suurt tähelepanu tööle ja jätad tahaplaanile isikliku elu. Töö nõuab tavapärasest rohkem suhtlemist ning sinu ideed pälvivad ülemuste ja töökaaslaste tähelepanu. Oled autoriteetne ja iseseisev. Aprillis võib esineda olukordi, kus kallim, pereliige või vanem tunneb end ohustatuna sinu autoriteetsusest ja sõltumatusest. Inimesed kalduvad sel kuul sind tõmbama erinevates suundades, tihtilugu isegi vastassuundades. Kui sinu isiklikus või koduses elus on käärimas mõni probleem, siis see jõuab haripunkti kuu keskpaiku. Loomulikult on aprillikuus ka rohkelt valgust ja positiivseid momente.

Saad mitmete kogemuste võrra rikkamaks ja need avavad sinu silmad. Inimesed, kellaga kohtud, laiendavad sinu silmaringi. Käesolev kuu on suurepärane aeg uute kogemuste saamiseks, soositud on reisimine ja teadmiste omandamine. Oled uudishimulikum kui tavaliselt, valmis eksperimenteerima ja avastama uusi huvisid nagu alternatiivmeditsiin, jooga jne.

Lõvi
Aprill pole sinu jaoks rutiinne kuu, pigem on see rahutu ja tegevusterohke. Sinu päevakava on tõenäoliselt erinevatest tegevustest üle koormatud. Igapäevatööd ja –rutiine võivad häirida sisemine rahutus ja kohustused teiste ees. Kuigi sa kaldud kõiki aitama ja toetama, siis kusagilt läheb piir ja oled valmis selle piiri ka tõmbama, kui tunned energia- ja ajapuudust. 14-15 aprillil võib võimust võtta pahameel, jälgi tähelepanelikult omi sõnu kuna need võivad viia suuremate vaidluste ja tülideni.

Tõeliselt maagilisi momente võib sel kuul esineda intiimsfääris. 10-11 ja 17-20 kuupäev on suurepärased intiimseteks hetkedeks ja kiindumuse väljanäitamiseks. Võid kohtuda loominguliste ja vaimsete inimestega ning avastad, et sul on nendega palju ühist. Sinu kujutlusvõime on võimas ja oled suuteline nägema ilu ebatavalistes kohtades. Oled suuteline lähenema loominguliselt praktilistele asjadele ja ka tööle. Kui oled aga aheldatud töölaua taha, siis tunned suurt vajadust põgenemiseks ja rutiinist eemaldumiseks. Aprilli lõpus võib sulle pähe turgatada mitmeid rahateenimisvõimalusi.

Neitsi
Sel kuul võivad pinnale kerkida kõikvõimalikud vanad lahenduseta jäänud probleemid aga on ka palju positiivseid momente. Võib esineda raskusi lastega või kallimaga, kes võib pahaks panna sinu liigset pühendumist sõpradele või liigset kulutamist. Võlgade olemasolul ürita tagasi maksta niipalju kui võimalik ja uusi enam mitte võtta. Finantsidega seoses väldi hasartmänge või riski võtmist ja see kehtib ka partneri kohta. Väldi riskide võtmist ka südameasjades, sest sinu sõbral võib olla erinev arusaam sõprusest ja intiimsusest kui sinul

. Aprillis võib esineda sündmusi või olukordi, mis pööravad sinu armuelu peapeale või tekitavad pingeid. Keerulistes situatsioonides võib välja lüüa tugev instinkt ennast kaitsta. Ürita mitte vihastuda kuna see võib olukorra veelgi hullemaks muuta. Püüa seevastu rahulikult rääkida ja osapooli rahuldavaid lahendusi leida. Sotsiaalsel läbikäimisel on käesoleval kuul ka häid külgi. Sa kuuled ilusaid sõnu ja uudised, mis meele rõõmsaks teevad. Usaldad kedagi täielikult ja see tunne on maagiline. Suhted löövad õitsele eriti 10-11, 17-20 ja 24-25 kuupäevadel, mil tõmbad teisi magnetina enda poole.

Kaalud
Aprill on mõnevõrra keeruline kuu. Oluline on olla ettevaatlik ja hoolikas, eriti seoses tervise ja üldise ohutusega. Sel kuul võid kogeda vastuseisu ülemuse, töökaaslase, kallima või pere poolt. Inimesed võivad erinevalt reageerida sinu kohati agressiivsele enesekindlusele ja seega on oluline agressiivsusest vabaneda tervislikel viisidel. Ole valmis sisse viima muudatusi oma elus. Sinu tähelepanu võivad vajada paljud asjad, ole valmis lõpuks nendega tegelema. Energiatase võib aprillis olla madalavõitu. Võid tunda, et sind sikutatakse korraga mitmes suunas ja selle tõttu pole mahti püüelda oma isiklike eesmärkide poole.

Aprillis on raske loota teiste peale, saab loota vaid iseendale. Otsuseid vastu võttes väldi kiirustamist ja kuula oma südant. Võib esineda raskusi pereliikme või kallimaga, kes võib pahaks panna sinu liigset pühendumist tööle ja sotsiaalsele läbikäimisele. Käesoleval kuul õpid andma teistele rohkem vabadust, isegi kui see pole alati kerge sinu jaoks. 17-19 ja 24-25 kuupäev võib tuua uusi võimalusi töö- või finantsvaldkonnas.

Skorpion
Sel kuul võib tekkida pingeid tulenevalt tormilisest päevakavast ja nõudlikust igapäevaelust. Täiendavad ülesanded tööl ja kasvav töökoormus hoiavad sind väga hõivatuna. Jälgi oma provokatiivseid ja temperamentseid kommentaare, mis võivad tekitada probleeme töökaaslaste, naabrite või sugulastega. Aprillis tüdined kõigest kiiresti, sinu sisemine rahutus paneb sind ellu viima olulisi muudatusi aga see võib samas tekitada ka probleeme. Alates 17-20 kuupäevast võib elu tuua uusi põnevaid võimalusi armastuse, finants või hariduse valdkonnas. See on suurepärane aeg mõne kursuse võtmiseks või teiste koolitamiseks oma tegevusvaldkonnas.

Oled sel kuul valmis kõiki aitama aga ära oota kohest vastuteenet või autasu selle eest. 10-11 ja 17-20 kuupäev on tulvil elevust ja romantikat. Mis puudutab südameasju, siis oled 24-25 kuupäeval oma soovides ja vajadustes kindlam kui tavaliselt ning oled valmis oma romantilises suhtes uuteks arenguteks. Üldiselt on füüsilise ja vaimse energia tase aprillikuus pigem madal kui kõrge.

Ambur
Kuu esimesel nädalal on põhilisteks märksõnadeks loovus, armastus ja eneseväljendus. Aprillis tuleks vältida impulsiivsust ja ülbust, eriti seoses raha, kallima ja sõpradega. Sel kuul oled väga riskialdis ja valmis proovima uusi asju. Finantsolukord võib olla kõikuv, kuid kuu viimasel nädalal võid saada mingi materiaalse hüve osaliseks, mille oled valmis investeerima kodusse. Armusuhtes või sõprussuhtes võib esineda aprillikuus draamat ja seda eriti kuu keskpaiku, kui sinus kogunenud tusk lõpuks välja lööb.

Äkilised sündmused või asjaolud võivad tekitada sinus ebakindlust aga teisalt motiveerivad mõtlema “väljaspool kasti”. Pereelu ja kodune elu on käesoleval kuul rahuldustekitavad. 10-11 kuupäeval võid olla natuke tundlik kõiges, mis pöörleb tingimusteta armastuse ümber. Mida kuu lõpu poole, seda rohkem tähelepanu vajab sinu töö ja 29 aprill toob sündmusi, mis võivad olla millegi uue alguseks.

Kaljukits
Aprillikuus kipud olema sentimentaalne ja nostalgiline. Kui kodus on asjad korrast ära, siis sa annad endast kõikvõimaliku, et taastada rahulik ja stabiilne õhkkond, isegi kui see ülesanne pole kergete killast. Sel kuul võid mõlgutada mõtteid, kuidas oleks võimalik raha teenida viibides kodus või kodukontoris. Kuni 20 kuupäevani on sinus ka natuke mängulisust ning naudid sõpradega ja tuttavatega veedetud aega. Käesolev kuu sobib pigem eesmärkide püstitamiseks kui agressiivseteks tegudeks. Ürita mitte üle töötada ja üle pingutada, oled sel kuul vastuvõtlikum haigustele ja vigastustele. Oluline ja lähedane isik sinu elus võib käesoleval kuul teada anda, et vajab mõnevõrra suuremat vabadust. Sellisel juhul väldi oma hirme ja manipuleerivat käitumist.

Vali sõnu ja lahinguid targalt. 14-15 ja 21-23 kuupäeva paiku võib esineda järske muudatusi, mässulisust ja konflikte, näiteks võimuvõitlust kallima, töökaaslase või ülemusega. Viha või solvunud tunded, mis sinu sees on podisenud, võivad nüüd vallanduda. Väldi pimesi reageerimast, enne tegutsemist mõtle, mis on oluline, mis mitte. 10-11 ja 17-20 aprillil võivad sinuni jõuda inspireerivad uudised. Suhtled tundlikult ja soojalt ning see võtab paljud käesoleva kuu pinged maha. Sulle võib pähe turgata leidlik idee, mis võib lõpuks osutuda üsna tulutoovaks.

Veevalaja
Aprill tõotab tulla kiire kuu, sinu tegemist vajavate asjade nimekiri on väga pikk. Mõistlik oleks nimekirjas mõned ebaolulisemad tegevused maha tõmmata, et saaks pühendada natuke aega ka endale. Senikaua kui sa pingetele alla ei anna, on käesolev kuu sinu jaoks igati meeldiv. Lood uusi kontakte ja õpid inimesi oma elus paremini tundma. 17-20 kuupäev võib tuua üllatavaid võimalusi finantsvaldkonnas või romantilises elus. Sel kuul võid saada ka preemia või kingituse osaliseks. Sul on tipptasemel intuitsioon äriideedeks käesoleva kuul, seega kasuta seda ära. Tööl võid kogeda ülekoormust või probleemide rägastikku, mis teevad töökohustuste täitmise raskeks ja aeganõudvaks. Otsuste langetamine võib olla raske kuna sinu peas on korraga liialt palju asju.

Ürita tööga mitte üle pingutada kuna see võib mõjutada sinu tervist või põhjustada traumasid. Liigne koormus ja kärsitus võib viia vigadeni. Üheks ülekoormuse ja pahameele põhjuseks võib sinu puhul olla ka see, et liialt palju pead toetama ja abistama teisi. Kohati võid tunda end mässumeelsena ja sellest tulenevalt võib esineda probleeme ülemuste või vanematega. Sinu kommentaarid võivad olla provokatiivsed ja sinu öeldu võib põhjustada suuremaid vaidlusi. Kuu viimasel nädalal suudad rohkem keskenduda ning pöörad suuremat tähelepanu perele ja kodule.

Kalad
Sel kuul hindad senisest enam heade asjade nautimist ja rahalist kindlustunnet. Asjad, mida aprillis vältida tuleks: tarbetu mäss suhtes kallimaga, valimatu laenamine ja õnnemängud. Võid kogeda probleeme äripartneri või sõbraga, kuid paraku on ta lahutamatu osa sinu eesmärkide saavutamisel. Põgenemine pole lahendus, tegele probleemiga koheselt. Võimalik, et sel kuul tuleb sul muuta oma väärtushinnanguid ja see muudab omakorda sinu pikaajalisi eesmärke. Võib tekkida soov või vajadus uue elu- ja töökorralduse järele. Erinevate võimaluste aeg on 10-11 ja 17-20 kuupäevadel.

Terve kuu vältel oled veetlev, külgetõmbav ja veenev aga just eeltoodud kuupäevadel on see kõik eriti võimendatud. Sul on suur soov teisi aidata ja see tekitab sinus hea tunde. Ühtlasi on aprill suurepärane aeg hea esmamulje jätmiseks või saada märgatud kellegi poolt. Kuu viimasel nädalal sinu elutempo muutub kiiremaks ja 29 kuupäev toob uut positiivset energiat sinu ellu.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!