Erakorralised uudised
people g4f6b17292 1920

Need tähtkujud ei taha omavahel hästi sobida – armastus nende vahel on raske tekkima

Kaksikud ja Kalad

Intellektuaalse ja kõike analüüsiva Kaksiku ning tundliku ja hooliva Kalade vahel ei teki teineteise mõistmist. Ja seda väga lihtsal põhjusel: nad ei talu teineteist välja. Kaksikute arvates on Kaladel liiga nõrk iseloom, Kalad aga leiavad, et Kaksikud on külmad ja pragmaatilised. Armastuses näitavad nad mõlemad välja lapsikut käitumist ja seega ei suuda nad teineteist täiendada.

Neitsi ja Ambur

Neil on paarisuhtest erinev arusaamine. Ambur on karjerist, konkurent, kelle märkmik on pidevalt uusi kohtumisi täis ning kes mõtleb ainult puhkuse peale. Neitsi on aga kahe jalaga tugevalt maa peal, ta on mõistlik ja reserveeritud. Nende suhtes muutuvad problemaatiliseks armukadedus ja truudus. Ambur tekitab hirmu Neitsis, kes näeb oma partnerit vaikselt eemaldumas. Kui nende paarisuhtes puudub usaldus, siis hakkavad tülid ja vaidlused nende suhet rikkuma.

Veevalaja ja Sõnn

Ainuke asi, mis Veevalajal ja Sõnnil ühist on, on see, et nad on mõlemad kangekaelsed. Veevalaja on mässumeelne ja ootamatu käitumisega, samal ajal, kui Sõnn on kindel ja usaldusväärne ning liiga traditsioonilise maailmavaatega. Sõnn vajab üle kõige elus turvatunnet, Veevalaja paneb oma elu pidevalt ohtu. Nad väsivad ise oma tülidest ära.

Kaalud ja Kaljukits

Kaalud on tähelepanelikud ja hoolivad teiste inimeste vastu, nad ei oska öelda ei. Nad on valmis kõigeks, et teisi õnnelikuks teha. Kaljukitsel on aga ainult üks prioriteet ja selleks on tema ise. Kaalud on sooja hingega ning head suhtlejad. Kaljukits on nende jaoks liiga külm ja osavõtmatu. Kaljukits aga peab Kaalusid kergemeelseteks, liiga pealiskaduseteks ning silmakirjalikeks. Nad saavad omavahel läbi ainult tööasjades.

Lõvi ja Skorpion

Vastupidiselt teistele vastandlikele paaridele, on Lõvil ja Skorpionil väga palju ühist. Nad on mõlemad väga tugeva isiksusega, võtavad kõike isiklikult ning solvuvad ruttu. Lõvile meeldib olla rambivalguses ja tähelepanu keskmes, ta hoolitseb mulje eest, mis temast teistele jääb. Skorpion aga on ehtne, otsekohene ja natuke provotseeriv, ta võib heita Lõvile ette pealiskaudsust. Armastuses on nende suhe jõu ja ilu mäng, kus üks üritab teist enda alla suruda.

Vaata ka:

kirst

Lapsed on hämmingus, kirstus oli võõras inimene kellele olid ema riided seljas.

Põhja-Carolina Surnukuur Palub Vabandust Ehmatava Segaduse Pärast: Õed Leidsid Kirstust Võõra Inimese Ühes Põhja-Carolina surnukuuris

2.mai otsing 1

KUUM: Kadunud mees liitus purjus peaga omaenda otsimissalgaga.

Türgi Bursa piirkonnas toimusid hiljuti eriti veidrad sündmused. Beyhan Mutlu oli koos sõpradega õhtul metsas