horoscope 2

Need on neli sodiaagimärki, kelle ellu toob oktoobrikuu õnne ja maagiat

Need on neli sodiaagimärki, kes saavad oktoobrikuud kõige enam nautida

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kaalude hooaeg on kätte jõudnud, Kaksikud! See on sinu jaoks üks põnevamaid aegu aastas, sest nii Päike kui Veenus toovad sinu viiendasse lõbu ja naudingute majja rõõmu ja romantikat. See on suurepärane aeg, et minna kuumadele kohtingutele, minna tantsupõrandale ja teha asju, mis panevad end tõeliselt elavana tundma! Merkuur – sinu valitsev planeet – veedab samuti aega sinu maagilises viiendas majas 10. – 29. oktoobrini, õnnistades sind artistlikkuse ja loomingulisusega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nii päike kui Veenus veedavad kuni 23. oktoobrini aega sinu neljandas kodu ja perega seotud majas, mis tähendab, et veedad aega inimestega, keda usaldad ja armastad. Sul võib isegi tekkida soov naasta oma juurte juurde ja veeta aega sugulastega või inimestega, kellega koos üles kasvasid. See võib esile tuua ka sügavaid ja hingepuudutavaid lapsepõlvemälestusi. Selleks ajaks, kui Päike ja Veenus 23. oktoobril Skorpioni märki sisenevad, hakkab elu tõeliselt huvitavaks minema! Need taevakehad sisenevad sinu viiendasse lõbu, naudingute ja eneseväljenduse majja, kutsudes sind üles kasutama oma loovust ja vabastama oma sisemise võluri.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalude hooaeg on ametlikult käimas ja keegi ei armasta seda rohkem kui sina! Kuni 23. oktoobrini ei too sinu esimesse majja kindlustunnet mitte ainult Päike, vaid ka Veenus (sinu valitsev planeet). Sulle meeldib, kui sind jumaldatakse, ja sel kuul saad väga palju tähelepanu kõigilt, kellega kohtud. Valmistu selleks, et sinu suhted arenevad viisil, mida sa pole kunagi varem näinud. On aeg hakata tähtsustama seda, mida sa ise elust ja endast arvad, jättes kõrvale teiste eeldused ja ootused. On enesekindluse ja säramise aeg!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kuu esimene pool tundub sulle unine, emotsionaalne ja tundlik. Päike ja Veenus liiguvad kuni 23. oktoobrini läbi sinu 12. üksinduse ja vaimsuse maja, mis võib sinu eraldatuse tunnet suurendada. Ära mõista enda üle kohut, kui vajad veidi omaette olemist. Töötle läbi kõik emotsioonid, mida oled viimase aasta jooksul endas kandnud, ja anna endale ruumi rahuks, vabanemiseks ja andeksandmiseks. 23. oktoobriks siseneb nii enesekindel Päike kui ka flirtiv Veenus Skorpioni sodiaagimärki, tuues kaasa ilu, luksuse ja kiindumuse puhangu. See tuletab sulle meelde, et peaksid end nägema eredamas valguses, sest oled sõna otseses mõttes maagiast tehtud. Võid olla üks kirglikumaid ja romantilisemaid sodiaagimärke, kuid oled selle juures ka väga intelligentne ja ambitsioonikas.

 

Vaata ka:

egg soil 950x500 1

Matke muna oma mulda või aeda: Ja näete mis juhtub 10 päeva pärast

Katsetage muna matmist oma mulda või aeda ja jälgige hämmastavat muutumist vaid 10 päeva jooksul.

trick orchid 950x500 1

Proovige seda oma orhideedega: näete varsti, kui ilusti nad õitsevad

Avastage tõestatud meetod oma orhideede rikkaliku õitsemise soodustamiseks, tagades, et need ei näe kunagi vähem