Neljapäev , 30 november 2023
horoscope 2

Need on neli sodiaagimärki, kelle ellu toob oktoobrikuu õnne ja maagiat

Need on neli sodiaagimärki, kes saavad oktoobrikuud kõige enam nautida

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kaalude hooaeg on kätte jõudnud, Kaksikud! See on sinu jaoks üks põnevamaid aegu aastas, sest nii Päike kui Veenus toovad sinu viiendasse lõbu ja naudingute majja rõõmu ja romantikat. See on suurepärane aeg, et minna kuumadele kohtingutele, minna tantsupõrandale ja teha asju, mis panevad end tõeliselt elavana tundma! Merkuur – sinu valitsev planeet – veedab samuti aega sinu maagilises viiendas majas 10. – 29. oktoobrini, õnnistades sind artistlikkuse ja loomingulisusega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nii päike kui Veenus veedavad kuni 23. oktoobrini aega sinu neljandas kodu ja perega seotud majas, mis tähendab, et veedad aega inimestega, keda usaldad ja armastad. Sul võib isegi tekkida soov naasta oma juurte juurde ja veeta aega sugulastega või inimestega, kellega koos üles kasvasid. See võib esile tuua ka sügavaid ja hingepuudutavaid lapsepõlvemälestusi. Selleks ajaks, kui Päike ja Veenus 23. oktoobril Skorpioni märki sisenevad, hakkab elu tõeliselt huvitavaks minema! Need taevakehad sisenevad sinu viiendasse lõbu, naudingute ja eneseväljenduse majja, kutsudes sind üles kasutama oma loovust ja vabastama oma sisemise võluri.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!