Erakorralised uudised
sadness opportunity
Blocking the sunset on a perfect afternoon

Need 4 tähemärki armuvad pidevalt valesse inimesse

1. Jäär
Jäär tahab omale alati parimat kaaslast, kes oleks kui hea saak, mille üle uhkust tunda. Impulsiivse ja kiire loomuse tõttu võib ta otsustada inimese üle vaid väliste näitajate ja žestide põhjal ning tal puudub kannatus, et oma kaaslast tõeliselt tundma õppida.

2. Kaksikud
Kaksikutel on suur vajadus olla suhtes, armunud ja imetletud. Üksindus on neile talumatu. Kui keegi näiliselt sobilik on sattunud silmapiirile, siis võivad nad liiga kiiresti otsustada just selle inimese kõrvale jääda. Nad annavad armastuses oma südame liiga kergesti ära.

3. Vähk
Emotsionaalne Vähk, kes otsib kaaslast, võib armuda ära kellessegi, kes annab talle vähegi tähelepanu ja armastust. Vähk kiindub väga kiiresti ning tema süda murdub, kui ta mõistab, et temaga on vaid mängitud või tema tugevaid tundeid kritiseeritakse.

4. Ambur
Kuna Ambur igatseb partnerit, kes annaks talle piisavalt isiklikku ruumi ja laseks tal olla tema ise, on tal komme armuda kellessegi, kes on raskesti kättesaadav või ei suuda pühenduda. Kuigi Ambur soovib, et partner teda ei lämmataks ning suhe oleks põnev väljakutse, satub ta liigagi tihti selliste otsa, kes kokkuvõttes ei näita tema suhtes piisavalt huvi.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.