love

Just need 3 tähemärki on kõige lojaalsemad

1. Kaljukits
Kaljukits on üks kõige vastutustundlikum sodiaagimärk, seega võtab ta oma suhteid äärmiselt tõsiselt. Kaljukits teab, kuidas luua tugevaid ja püsivaid struktuure ning oskab nende eest hoolitseda. Kui ta annab kellelegi oma sõna, siis ta peab sellest absoluutselt kinni. Lisaks näeb ta suhteid väga traditsioonilisest perspektiivist. Kui ta on kellegagi suhtes, paneb ta sellesse endast kõik. Ent Kaljukits valib väga hoolikalt, kellega ta oma süda (ja ka aega) jagab. Ta otsib partnerit, kes parandaks tema elukvaliteeti ning aitaks tal oma eesmärke saavutada. Täiusliku sobivuse leidmine võib osutuda väljakutseks. Kui õige inimene leitud, ei vaheta ta seda mingil juhul mõne suvalise afääri vastu.

2. Sõnn
Sõnn on olemuselt kindel ja stabiilne ning need on peamised väärtused, mida ta otsib ja soovib luua ka oma elus. Kui Sõnn on leidnud midagi, mis talle tõeliselt meeldib, ei taha ta mingi hinna eest sellest loobuda. Sõnn on sodiaagiringi üks kõige kehvem valetaja, kuna tema olemus on lihtsalt nii aus - seega petmine ja valetamine tuleks ilmselt kohe välja ning lõhuks Sõnni eneseväärikust, mis on talle samuti väga oluline. Lisaks oleks petmine lihtsalt ebamugav ning Sõnn valib alati mugavuse. Ta oskab hinnata ja armastada seda, mis tal juba on, ning ei ole seikluste jahil. Sõnn mõistab ka, kuidas suhete väärtus aja jooksul üha kasvab ning mida kauem koos oldud, seda kallimaks partner tema jaoks muutub.

3. Vähk
Petmine on vastuolus kõigega, mille nimel Vähk elab, ning see teeb neist ühed sodiaagiringi kõige truumad märgid. Vähki valitseb tunnete maailmaga seotud Kuu, mistõttu nad on südamevalu suhtes eriliselt õrnad. Seetõttu avanevad nad uutele partneritele aegalselt ning soovivad partnerit kõigepealt testida. Vähk igatseb kindlust, turvatunnet ja püsivat partnerit ning ta soovib pakkuda sama ka oma kallimale. Ent kui sa vead oma armsat Vähki alt, siis tema sind vastu ei peta, kuid tõrjub su oma südamest kaugele eemale.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised