Erakorralised uudised
Narva majapoleng 19.11.23

Narvas läks maja põlema.

IDA-VIRUMAA

Kell 00.50 andis mööduja teada põlevast maja küljest Narva linnas Kanali tänaval. Päästjate saabumise ajaks oli leek vannitoa aknast välja. Maja elekter lülitati elektrikilbist välja ja majja sisenes suitsusukelduspaar. Vahepeal tuli omanikult teade, et hoones kedagi ei viibi. Põlengule pandi piir kella 1.39ks. Tulekahjus keegi kannatada ei saanud. Põlengu põhjust uuritakse.

19. novembril kell 14.25 tuli häirekeskusesse teade Kohtla-Järve linna Järve linnaosas Järveküla tee ühiselamus tööle rakendunud ATS seadmest. Tegemist oli siiski toidukõrbemisega, tulekahju ohtu ei olnud.

Kell 14.09 teati, et Narva linnas Võidu prospektil Võidu-Kerese tiigi õhukesel jääl on lapsed. Päästjate saabumise ajaks olid lapsed kaldal ja neile tehti selgitustööd. Esimene jää võib eelkõige lastes elevust ja uudishimu tekitada, seega paluvad päästjad  lapsevanematel rääkida kodus üle hapra jääga seonduvad riskid ning hoida oma lastel silm peal. Kui märkad hädalist või vajad ise abi, siis tuleb esimesel võimalusel helistada hädaabi numbril 112.

Kell 1.44 teatati põlevast auto rehvist Narva linnas Mõisa tänaval. Päästjate saabumise ajaks oli leek kustunud, auto kontrolliti termokaameraga üle, põlenguohtu enam ei olnud.

18. novembril kell 22.47 märgati Narva linnas Võidu prospektil kortermaja ühest aknast tulemas valget suitsu. Koputuse peale ust ei avatud. Trepikojas oli tunda toidu lõhna. Suitsu põhjuseks oli toidu keetmine, aurude pärast oli avatud toa aken. Korteri suitsuandur ei olnud töökorras, sest selle patarei oli tühjenenud.

Kell 18.45 sõitsid päästjad Lüganuse valda Kiviõli linna Võidu tänavale, kus toimus põleng plastikust prügikasti põhjas. Põlengu kustutamiseks tuli päästjatel lukus olnud prügikast kangiga avada.

Kell 17.37 teatas Kohtla-Järve linna Järve linnaosas Põhja allee kortermaja ühistu esimees, et majas tuntakse trepikojas gaasi lõhna. Päästjad kontrollisid mõõteseadmega, kuid gaasireostust ei tuvastanud.

LÄÄNE-VIRUMAA

18. novembril kell 20.59 helistati häirekeskusesse ja teatati püstkojapõlengust Vinni vallas Palasi külas. Põlema oli läinud puidust ja bituumeniga kaetud püstkoja ots. Päästjate saabumise ajaks oli püstkoja põleng  pulberkustutiga kustutatud. Päästjad ei lubanud püstkojas enam tuld teha.

17. novembril kell 10.53 said päästjad väljakutse Kadrina valda Kolu külla, kus teate järgi hõõgus viljakuivati šahtis. Teataja sõnul oli enamus vilja väljas ja kohapeal püüti põlengut summutada. Kohale jõudnud päästjad asusid šahtis kustutama väiksemaid leeke. Kell 11.34 oli põleng kontrolli all ja asuti otsima väiksemaid tulekoldeid. Kell 12.18 oli viljakuivati šahtis kahes kohas toimunud põleng kustutatud. Põlengus keegi kannatada ei saanud. Kustutustöödel osalesid Aravete ja Rakvere kutselised ning Kadrina vabatahtlikud päästjad.

IDA-EESTI POMMIGRUPP

Eelmise nädala jooksul oli pommigrupil 8 väljakutset, millest 5 oli lahingumoona sündmust, 2 pommiähvardust ning 1 muu plahvatuse sündmus, mis osutus deodorandipudeliks lõkkes. Kokku tehti kahjutuks 145 lõhkekeha ja 20 sütikut.

Vaata ka:

woman

Naine, kelle mees teda pettis, kirjutas mehe armukesele kirja….

Melanie, kelle mees teda pettis, kirjutas tabava kirja oma mehe armukesele: “Ma tänan sind, Jennifer!

dieet

7 täiesti valet dieedimüüti, mida te kogu oma elu uskunud olete

Kui andsite aastavahetusel uueks aastaks lubadusi, kas nende hulka kuulus ka lubadus kaalu kaotada? Tõenäoliselt