Wednesday , 19 June 2024
euro

Naisterahvas kaotas Facebook´i kaudu 23 000 eurot

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo 20.05 – 21.05.2024

Tartumaa

Kelmus

Politseisse pöördus Tartus elav naine, kes oli Facebooki reklaami peale alustanud aktsiate ja muude kaupadega kauplemisega. Naine tegutses erinevatel platvormidel ja kui ta ühel hetkel soovis teenitud tulu välja võtta, hakati temalt veel raha küsima, ka oma tulu kätte saamiseks nõuti naiselt lisainvesteeringut. Kokku kannatas naine kahju umbes 23 000 euro ulatuses.

Vargus

Ööl vastu 15. maid varastati Tartus Pika tänava maja eest lukustatud jalgratas Scott. Kahju on 550 eurot.

Piiriturvalisus

20. mail kontrollisid piirivalvurid Koidula piiripunktis riigist väljuda soovinud Läti numbrimärgiga BMWd ning avastasid, et selle juht esitas kehtetu juhiloa. Mees kõrvaldati juhtimiselt ning talle määrati liiklusseaduse rikkumise eest 100-eurone rahatrahv. Mees otsis oma sõidukile asendusjuhi ning seejärel lahkus Venemaale.

20. mail saabus Koidula piiripunkti Tadžikistani kodanik,  kelle asjade hulgast leiti piirikontrolli käigus kaks Läti registreerimistunnistust, mille kohta mees selgitusi anda ei osanud. Dokumendid võeti hoiule ning peale menetlustoiminguid lubati mehel oma teekonda jätkata.

Vaata ka:

kert kingo

Kert Kingo visati Tartu vallavolikogu EKRE fraktsioonist välja

EKRE-sisest kodusõda süvendas hiljutine Tartu vallavolikogu EKRE fraktsiooni otsus, mis viis Helmete lemmiku, Kert Kingo,

Eduard Hvalovski

Politsei otsib 24-aastast Eduard Hvalovskit, kes hoiab kõrvale kriminaalmenetlusest

Eduard Hvalovski on toime pannud mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Hetkel hoiab mees kõrvale kriminaalmenetlusest ning on