Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Nädalavahetuse horoskoop 2.12 – 3.12.23

Jäär (21. märts – 19. aprill): Nädalavahetus võib tuua sulle võimaluse seiklusteks ja uute kogemuste otsimiseks. Olgu see spontaanne reis või uue hobi proovimine, julgustatakse sind avatud meelega uutele võimalustele.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Võid tunda end eriti mugavalt koduses keskkonnas. See on suurepärane aeg lõõgastumiseks, pere ja lähedastega aja veetmiseks ning enda hoolitsemiseks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sinu suhtlemisoskus ja sarm võivad olla nädalavahetusel eriti esile tõusnud. Leiad end võib-olla erinevatel sündmustel ja kohtumistel ning naudid vestlusi erinevate inimestega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Nädalavahetus võib tuua emotsionaalseid hetki ja sügavaid vestlusi. Oluline on võtta aega enda ja oma tunnete jaoks ning jagada neid lähedastega, kes sind mõistavad.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Sinu loomingulisus ja sära võivad särada nädalavahetusel. Võid leida end kunsti või loominguliste tegevuste juurest, mis toovad sulle rõõmu ja eneseväljendusvõimalusi.

Neitsi (23. august – 22. september): Võid tunda vajadust organiseerituse ja korrastatuse järele. See on suurepärane aeg kodu koristamiseks või plaanide tegemiseks tulevikuks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Nädalavahetus võib tuua tasakaalu otsimist suhetes ja sotsiaalsetes olukordades. Oluline on leida harmoonia enda ja teiste vahel ning võtta aega ka iseendale.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Nädalavahetus võib tuua sügavamaid mõtteid ja sisemise uurimise aega. Võid tunda soovi tegeleda sügavamate huvialadega või mediteerida ja mõelda elu suurematele küsimustele.

Ambur (22. november – 21. detsember): Oled seikluslikul lainel. Proovi midagi uut, lähed loodusesse või planeeri põnev tegevus, mis annab sulle adrenaliini ja rõõmu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Nädalavahetus võib tuua fookusesse karjääri ja eesmärgid. Võid leida end tööprojektide või eesmärkidega tegelemas, kuid püüa leida ka aega puhkuseks ja lõõgastumiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Sinu sotsiaalsus ja unikaalsus võivad nädalavahetusel särama panna. Olgu see siis kohtumine sõpradega või uute ideede jagamine, naudi oma erilist lähenemist elule.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Võid tunda suuremat intuitsiooni ja empaatiavõimet nädalavahetusel. Leia aega enda jaoks, mediteeri või keskendu loovatele tegevustele, mis toidavad sinu hinge.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!