2.2 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
tähemärgidNÄDALAHOROSKOOP Esmaspäev-Pühapäev

NÄDALAHOROSKOOP Esmaspäev-Pühapäev

Jäär

Nädal algab Jäära jaoks väga meeldivalt. Ta on elurõõmus ja tegutsemisaldis, lisaks kogeb ta esmaspäeval ka üht toredat üllatust.

Kui muidugu sujub töönädal mitte liiga kirgastes värvides, siis reedel on Jäär taas heas tujus ning valmis kasutama kogu maailma poolt pakutavaid võimalusi. Elu vastab talle ka täie heldusega ning Jäär täidab sel päeval nii enda kui ka mõne tema jaoks armsa inimese soovid ja unistused. Kui vahepeal on suhetes olnud probleeme, suudab Jäär need reedel kenasti ära siluda ning suhe saab jätkuda, nagu poleks neid kunagi olnudki.

Kui Jäär vajab uut tööd, mõnd kasulikku kokkulepet või soovib midagi muud praktilist saavutada, tuleks sellegagi reedel tegeleda.

Laupäeval on Jääral veel küllalt tegemist reedese hea päeva järelmõjudega, samuti tunneb ta soovi aktiivselt puhata ning midagi kodu või iseenda jaoks olulist ära teha.

Pühapäeval võiks olla veidi ettevaatlikum. Jäär kipub oma asju kaotama või suisa varaste ohvriks sattuma. Ka on tema meeleolu pisut pire ja tõre ja mõne asja võiks ütlemata jätta.

Sõnn

Esmaspäeval pole ükski ettevõtmine Sõnni jaoks liiga suur. Kui ta on plaaninud mõnes oma eluvaldkonnas läbimurret, on nüüd õige päev unistused teoks teha.

Teisipäev leiab Sõnni aga eest õige mässumeelsena. Talle käib väga närvidele, kui keegi ütleb talle, mida ta tegema peab, kuid just seesuguseid tarku kipub tema teele nüüd sattuma. Kaasinimeste seisukohad, olgu siis tegu kolleegide või pereliikmetega, tunduvad Sõnnile nüüd aga täiesti üleliigsed ja ebavajalikud. Kahjuks võib turtsuv ja tühja-tähja pärast pahandav Sõnn just nüüd jääda silma kellelegi, kellest sõltub midagi tema jaoks olulist, mistõttu kui Sõnn vähegi suudab, võiks mõne asja ütlemata jätta.

Kui keerulised asjad kolmapäevaga klaaritud saab, saab vastu võtta auhinna – neljapäeval näitab elu Sõnnidele märkimisväärselt helgemat nägu ning kõiki tema ettevõtmisi hakkab juhtima õnnestumiste sädelev valguskiir.

Väga lootusrikas on Sõnni elu ka armuasjades. Kõik suhted on mõnusad ja seksikad, kuid eriti meeldivad üllatused ootavad üksildast Sõnni. Just sel nädalal võib ta kohtuda oma tulevase armastatuga.

Kaksikud

Esmaspäev on mõnus aeg nii tööks kui ka õppimiseks. Ka väike väljasõit toob uusi häid mõtteid.

Teisipäeval tuleks olla täiendavalt ettevaatlik, et mitte mõne kurikaela ohvriks langeda. Ka kodus võib ette tulla ebameeldivaid ootamatusi.

Keerulist aega jätkub ka kolmapäeva, mil pole arukas vastu võtta olulise tähtsusega rahalisi või muid otsuseid. Elu ja ennast saab taas usaldama hakata kolmapäeva õhtust.

Reede kujuneb paljude Kaksikute jaoks eriti vahvaks päevaks. Ta teeb palju tööd, suhtleb palju ning oskab sõlmida mitmeid kokkuleppeid, mis toovad nii rõõmu kui ka kasu.

Kaksikute jaoks on infovahetus ning kogemuste jagamine praegu väga olulised tegevused, sest ideid andes ja jagades areneb ta suurte sammudega üha edasi.

Läbi nädala suudavadki Kaksikud nii end teostada kui ka suunavad ja toetavad maamärgid paika panna, mida järgides terve alanud kuu jooksul väga edukas olla.

Vahepeal on soiku jäänud ka Kaksikute armuelu. Nüüd aga leiab ta soovi ja võimalusi, et armsamaga koos midagi toredat ette võtta ning ka teineteise intiimsest lähedusest rõõmu tunda.

Vähk

Nii mõnigi Vähk avastab „ootamatult“, et elul on talle mitmeid uusi nõudmisi . See aga ei hirmuta teda, vaid tundub hoopis põnevana.

Juba esmaspäeval on Vähk oma sõiduvees. Tema isikupära ja sarm toetavad teda kõikjal, kus on vaja suhelda ning teistele inimestele muljet avaldada.

Kesknädalal on Vähil tendents üle mõelda. Iga pisiasi, juhuslik sõnake või mälestuskild kipub omandama liiga suurt tähendust. Juba pärastlõunal leiab Vähk oma konstruktiivsuse jälle üles.

Tõeliseks õnnestumiste päevaks kujuneb aga reede, mil Vähi käes korraga kõik sujuma hakkab. Korraga ei nõua tööde lõpetamine mitte rähklemist, vaid lihtsalt süvenemist ning lisaks aimub Vähi meeltes mõni nii suur idee, et ta selle kallal esmalt ise mõnda aega mõtiskleda tahab.

Nädala märksõnadeks on mure elu materiaalse külje pärast, kohustuste suurenemine ning mõnikord ka positiivse suhtumise langus, kuid tark Vähk suhtub sellesse otsekui halba ilma, mis ühel hetkel taas parema vastu vahetub.

Lõvi

Iga päevaga astub kevad sammukese lähemale – mitte ainult looduses, vaid ka – ja isegi eelkõige! – Lõvi hinges.

Korraga on Lõvil aega pisut enese ümber vaadata ning näiteks avastada, missuguseid toredaid ja silmarõõmu pakkuvaid inimesi seal leidub.

Lõvi hinges tuksatab armumise lähedasi tundeid. Ta võib algul tunda end veidi kohmaka ka krampis olevana, kuid meeldival kombel avastab ta peagi, et meeldiv inimene, kellele need katsetused suunatud olid, pöörab talle ka ise tähelepanu.

Hästi edeneb ka Lõvi tööde ning ühiskondlike tegemiste valdkond. Ta on tegus, energiline ja rõõmsameelne, tal on mitmeid ideid ning erinevalt sellest, mida ta vahepeal on kogenud, leiavad need ideed ka soodsat pinnast edasi arenemiseks.

Lõvi reede on eriti kirju ja päikeseküllane. Mõnusas soojuses ja valguses saavad Lõvi ideed sisse hea kasvutempo ning ta tunneb end äärmiselt vajaliku ja hinnatuna. Ehkki panused on suured ning vastutus samuti, on Lõvil selle keskel väga hea olla – ta loob ja tegutseb hoogsalt ning saavutab palju nii enesearengu kui ka materiaalsete lahenduste mõttes.

Neitsi

Neitsi alustab uut töönädalat kindlameelse hooga. See ei vea teda alt, ent lisaks pakub elu talle veel midagi lahedat, nii et väike naeratus võbeleb Neitsi suunurgas suurema osa päevast.

Tükk aega on Neitsil olnud pigem keeruline aeg. Teha on olnud küll palju ja igavleda pole aega, kuid samas on ta end tundnud ehk veidi rõhutuna, sest on üha ja üha pidanud tegelema detailidega, mis ei lase arenguga edasi minna.

Nüüd aga hakkab tekkima võimalusi suurema pildi nägemiseks ning ka edasi liikumiseks.

Kui Neitsi partner on tema mõttekaaslane ja usaldusalune ka materiaalsete asjadega tegelemisel, on neil kahel nüüd palju rääkimist, arutlemist ja plaanimist.

Üldse võiks end armastuses ja suhetes nüüd vabamaks lasta ning lihtsalt kaaslase lähedust nautida, samuti pöörata tähelepanu teineteise unistustele.

Sõltumata sellest, kui rahul või rahulolematu on Neitsi oma töönädalaga, ootab teda ees ääretult võimalusteküllane reede. Nüüd tasub võtta tööelust maksimum ning öelda jah kõigile ettepanekutele.

Sama printsiipi võiks Neitsi jätkata ka oma suhetes, sest siingi saadab praegu nii heas vormis ja tujus olevat Neitsit palju õnnelikke juhuseid.

Kaalud

Nädala alguses puhuvad Kaalude jaoks kohati päris kevadised tuuleiilid – kerge on armuda, ka lihtsalt elusse endasse! Lisaks on Kaalude motivatsioon ka tööl väga kõrge.

Iga päevaga tuleb Kaaludele energiat juurde. Suureneb nii vaimne võimekus, lisandub edu suhtlemisel ning ka füüsilist jõudu on aina enam.

Üheks nädala oluliseks märksõnaks saabki suhtlemine, mis toob Kaaludele edu väga erinevates valdkondades.

Esmalt on seda vastu tunda isiklikes suhetes. Kaalude ja tema partneri silmades süttib mitmeid vallatuid sädemeid ning teineteisega koos olles on tunda palju seksuaalset särtsakust.

Voodirõõmud saadavad häid impulsse ka kohvilauda ning ühistesse ettevõtmistesse ja plaanidesse. Isegi lihtne poeskäik saab kahekesi olles hoopis teise tähenduse.

Eraelulised rõõmud muudavad Kaalude märgis sündinud inimesed lahkeks ning tegusaks ka tööasjades.

Korraga hakkab siingi kõik järjest õnnestuma. Kes on teinud ühe suhtlusvea teise järel, see saab nüüd korraga õige helikõrguse kätte ning tänu sellele hakkavad ka segadused üksteise järel lahenema.

Skorpion

Kui Skorpioni mõni hea plaan on kuskile takerdunud, saab ta selle juba nädala algul liikuma. Seda lisaks veel nii hästi, et isegi vahepealne seisak omandab tema silmis nüüd väärtuse.

Kõikvõimalike igapäevaelu sekeldustega tuleb Skorpionil rinda pista läbi nädala. Alati pole need isegi tema enese omad, kuid lähemad ja kaugemad pereliikmed ning sugulased näivad kohati arvavat, et Skorpioni põhiliseks funktsiooniks ongi nende jaoks olemas olla ning nende muresid ja probleemikesi lahendada.

Skorpionile ei meeldi see aga põrmugi. Algul alustab ta kohustundlikult kõigi ootustele vastamist, ent mõistab üsna kiiresti, et on end peenrahaks vahetamas ja maailmale laiali jagamas.

Ta saab aru, et tuleks välja mõelda mõni parem strateegia, kuid isegi selle jaoks pole tal alati piisavalt aega.

Parimaks päevaks kujuneb sel nädalal kindlasti reede. Isegi kui Skorpion pole olnud eriti kindel, mida ta saada ja saavutada tahab, annab elu talle nüüd märku, et esiteks on otsuse langetamine kerge ning teiseks on kerge ka soovitut saada.

Ambur

Ambur tunneb soovi ette võtta mõningaid muutusi ja ümberkorraldusi. Seda eriti oma tööasjades, sest ta tunneb, et ehkki on olnud päris tubli, saaks veelgi paremini.

Kõiki tema plaane küll õnnetäht ei saada, ent nii mõnigi asi läheb tasapisi paremaks, nii et Amburil on põhjust enesega rahul olla.

Kui nädala esimene pool toob kaasa rohkem rutiinset tööd, siis nädala teisel poolel jõuab kohale ka arvestatav kogus töörõõmu.

Väga toredaks päevaks kujuneb Amburi jaoks neljapäev. Tal on siis palju rõõmsat tööd, veel rohkem häid ideid ning eriti palju mõnusat suhtlemist. Ambur on oma sõiduvees, ripub mõnuga kallimal kaelas, teeb tollele särgi alla pai ning on valmis ette võtma mistahes lahedaid seiklusi – olgu siis seltskonnas või voodielus.

Reedel ärkab Ambur aga teadmisega, et imetoreda eilsega võrreldes saab täna veel paremaks minna. Ja oh imet! – täpselt nii see ongi. Nii teeb Ambur kiiresti ära hulga vajalikku tööd, suurendab otsekui muuseas oma materiaalseid võimalusi, muudab rõõmsaks suurte, väikeste ja neljajalgsete kaaslaste meeled ning andub õnnelikuna armastusele.

Kaljukits

Nädala algus valab Kaljukitse üle värske energiaga. Ta on suurepärases tujus, väga töövõimeline ning lähedaste jaoks mõnus kaaslane. Kerge on armuda või armsamale oma tundeid väljendada.

Muidugi ei jäta teda ma ka see tunne, et tema ülesanne on eelkõige materiaalset kindlust pakkuda, mistõttu ta võib võtta enesele mitmeid töiseid lisakohustusi, et täiendavat tulu teenida.

Lisaks sellele peatub Kaljukitse nõudlik pilk kesknädalal mõnel pisiasjal, mis kodus päris nii pole, nagu ta õigeks peab. Tore, kui selle saab pisikese nokitsemisega korda, et Kaljukits võib ka otsustada, et iga tööd tehku spetsialist ning kellegi seda tegema tellida. See aga lisab talle taas ühe või mõne rahalise kohustuse.

Reedel tasub rahaasjadega eriti ettevaatlik olla, sest mõni kurikael võib Kaljukitse sihikule võtta. Ettevaatust ka spämmipostiga!

Seetõttu võib Kaljukits laupäeval ürpis kehvas tujus olla. Ta kipub andma emotsioonidele voli ning võib negatiivsema valiku korral oma lähedasi solvata või kurvastada.

Veevalaja

Esmaspäev on Veevalaja jaoks hea tuju ja positiivsete muudatuste päev. Kui mõni idee on tükk aega teostamist oodanud, saab selle nüüd edukalt käima tõmmata.

Mõnus esmaspäev hellitab Veevalaja aga sedavõrd ära, et kui ta teisipäeval puutub kokku mingite tõrgetega, võib ta suisa jonnima hakata. Tegelikult aga tuleks tal end sel päeval väga ilusasti hoida – kindlasti vältida külmetamist ning jätta raskuste teisaldamine kellegi teise tööks. Ka ei tasu end praktiliste asjatoimetustega liigselt koormata, sest hoopis mõnusama tuju loob sõpradega mõnusas seltskonnas tähistamine.

Edasi läheb jälle sammhaaval paremaks. Veevalaja sotsiaalne võrgustik on talle tema ettevõtmistes arvestavaks toeks.

Nädala kroonijuveeliks saab aga reede. Sellesse päeva tasub jätta nädala kõige olulisemad tegemised, sest Veevalajat saadab siis suur edu nii kirjalikus kui ka suulises suhtluses.

Nädalavahetusel tuleks rohkem tähelepanu pöörata ka oma armsamale ning lähedastele. Nad on oma Veevalaja järele juba tükk aega igatsenud…

Kalad

Kalade varem tehtud plaanid, mis alles tundusid igati mõistlikena, võivad nüüd näida talle pisut igavad ning ta usub, et saaks ka paremini.

Elu on üsna helde ning pakub kohe algul järjest mitmeid võimalusi, tänu millele Kalad oma ellu uut värskust ning rõõmsat õhustikku loovad.

Nii mõnedki Kalad võivad ööl vastu kolmapäeva nii kehvasti magada, et hommikul tundub enese käima saamine päris keerulise väljakutsena. Võimalusel võikski siis enesele kergema päeva lubada.

Nädala üheks paremaks päevaks kujuneb Kaladele neljapäev. Soovid täituvad enne, kui Kalad neid soovidagi on jõudnud. Kõik, millega tegeletakse, õnnestub veel paremini kui plaanitud. Sel päeval võib Kalade märgis sündinud inimene saada mõne ülimalt hea pakkumise, mis tasuks kindlasti ka vastu võtta.

Ka eraelus on tunda kevadisi tuuli – just sel päeval võivad Kalade teed ristuda kellegagi, kelle pärast süda joonelt kiiremini lööma hakkab. Teineteise omadesse põimunud sõrmed võivad omanikest varem teada, et selles elus enam nagu lahku minna ei tahakski…

Tegelikult pole reede aga põrmugi viletsam päev, sest Kalasid saadab sel päeval märkimisväärne õnnefaktor.

Veel artikleid