Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
petr sidorov YAjiXNvFHlY unsplash

Nädala Tiibeti Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Tiiger
Nädal kutsub sind üles olema julge ja võtma initsiatiivi. Sinu loomulik juhiomadus toob esile parimad võimalused. Armastuses otsi sügavamat sidet. Tööalaselt ole valmis vastu võtma uusi väljakutseid.

Jänes
See on aeg keskenduda harmooniale ja tasakaalule. Sinu diplomaatiline lähenemine aitab lahendada keerulisi olukordi nii tööl kui ka isiklikus elus. Armastuses on oluline olla kannatlik ja mõistev.

Draakon
Sinu sisemine tugevus ja karisma toovad edu nii professionaalselt kui ka isiklikult. Ära karda seista silmitsi väljakutsetega, sest need pakuvad kasvuvõimalusi. Armastuses ole avatud ja aus.

Madu
Intuitsioon on Sinu parim juht sel nädalal. Kuula oma sisetunnet, eriti keeruliste otsuste tegemisel. Tööalaselt võid leida uusi võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks. Armastuses püüa olla empaatiline.

Hobune
Energiat ja entusiasmi on sel nädalal rohkem kui küllaga. Kasuta seda positiivset jõudu, et tegeleda projektidega, mis on pikalt ootel olnud. Armastuses oled kirglik ja seiklushimuline.

Lammas
See on hea aeg keskenduda suhete parandamisele ja uute sõprussuhete loomisele. Tööalaselt otsi koostöövõimalusi. Armastuses on tähtis jagada oma tundeid ja mõtteid.

Ahv
Sinu loovus ja kavalus viivad Sind põnevate avastusteni. Ole avatud uutele ideedele ja väljendusviisidele. Armastuses otsi põnevust ja vaheldust. Tööalaselt ära karda katsetada uusi lähenemisi.

Kukk
Detailidele keskendumine aitab Sul saavutada soovitud tulemusi. Tööalaselt on oluline olla organiseeritud ja sihikindel. Armastuses püüdle sügavama ühenduse poole.

Koer
Loyalty and integrity are your guiding stars this week. Work demands your dedication and attention to ethical considerations. In love, seek mutual respect and understanding.

Siga
Optimism ja positiivne suhtumine aitavad Sul ületada igasugused takistused. Tööalaselt ole valmis võtma riske. Armastuses ole avatud ja väljendusrikas.

Pidage meeles, et need tõlgendused on loodud inspireerituna Tiibeti astroloogia vaimust ja ei pruugi peegelda traditsioonilist Tiibeti astroloogilist praktikat. Astroloogia pakub ühte viisi enesepe

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!