Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
ingel minuaeg.com

Nädala Ingli Sõnum (26. veebruar – 3. märts 2024)

Sellel nädalal on inglite sõnum keskendunud eneseleidmisele ja sisemisele tarkusele. Ingellikud olendid julgustavad Sind kuulama oma südame häält ja usaldama oma intuitsiooni, mis juhib Sind õiges suunas. On aeg pöörata tähelepanu oma sisemistele tunnetele ja märkidele, mis võivad ilmneda unenägudes, juhuslikes sündmustes või sõnumites teistelt inimestelt.

Armastus ja Suhted: Ingellik juhatus kutsub Sind avama oma südant armastusele ja andestusele. Vabasta end mineviku haavadest ja lase armastusel voolata vabalt sinu südamesse ja suhetesse. See on aeg, mil tugevdatakse olemasolevaid suhteid ja luuakse uusi, sügavamaid sidemeid.

Karjäär ja Eesmärgid: Ingellikud juhendid soovitavad Sul järgida oma kirgi ja unistusi. Kui Sul on tunne, et praegune töö või projekt ei toida Sinu hinge, on aeg kaaluda muutusi. Usalda oma kõhutunnet ja tee samme oma tõelise kutsumuse suunas.

Tervis ja Heaolu: Ingellik tugi on Sinuga, aidates Sul keskenduda oma vaimsele ja füüsilisele tervisele. Leia aega puhkamiseks, meditatsiooniks ja tegevusteks, mis taastavad Sinu energia ja rõõmu. Kuula oma keha sõnumeid ja anna endale vajalik hoolitsus ja toetus.

Vaimne Kasv ja Areng: See on võimas aeg vaimseks ärkamiseks ja kasvuks. Ingellik juhatus kutsub Sind uurima oma vaimseid huvisid ja laiendama oma teadlikkust. Ole avatud õppimisele ja kogemustele, mis tõstavad Sinu vibratsiooni ja aitavad Sul ühenduda kõrgemate teadvuse tasemetega.

Ingli Sõnum: “Usalda ja lase lahti. Usalda universumi voogu ja lase lahti kõigest, mis ei teeni Sinu kõrgeimat hüvangut. Sa oled kaitstud ja juhitud igal sammul. Ava oma süda ja meel ingellikele sõnumitele, mis toovad juhatust ja lohutust.”

Pidage meeles, et inglite sõnumid on armastuse ja valguse sõnumid, mis on mõeldud juhatama ja toetama Sind Sinu eluteel. Ole avatud nende sõnumite vastuvõtmisele ja lase oma ingellikel juhendajatel sind armastusega suunata.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

Paeva sonum

Tänase päeva sõnum, 23. aprill 2024

Usalda oma intuitsiooni. Sisemine hääl ütleb sulle midagi? Ära ignoreeri seda. Täna on päev, mil

error: Sisu on kaitstud!