Pühapäev , 25 veebruar 2024
Tarokaart

Nädala taroskoop – Esmaspäev 12.02 – Pühapäev 18.02.2024

Tervitused, kallid sõbrad! Astugem koos avatud meeltega uude nädalasse ning vaadelgem, mida meid ootab spirituaalses maailmas. Sel nädalal on meil võimalus ühenduda sisemise tarkuse ja kõrgemate jõududega, saades seeläbi väärtuslikke õppetunde ja suuniseid oma eluteele.

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal toob sulle võimaluse astuda julgelt uute väljakutsetega silmitsi. Ära karda võtta riske ja astuda oma unistuste poole, sest sind ootab ees edukas tulemus, kui sa järgid oma südame kutset.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnnid, olge sel nädalal avatud uutele ideedele ja võimalustele. Teie loovus ja visadus viivad teid edule, eriti projektides, mis nõuavad pikaajalist keskendumist ja kannatlikkust.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua mõningaid väljakutseid, kuid ärge kartke väljendada oma tundeid ja vajadusi avatult. Olge ausad nii enda kui ka teiste suhtes ning olge valmis lahendama võimalikke konflikte rahulikult ja mõistvalt.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): See nädal kutsub teid üles keskenduma oma sisemisele tervenemisele ja enesehooldusele. Olge teadlikud oma emotsionaalsetest vajadustest ning võtke aega enda jaoks, et laadida oma energiavarusid ja taastuda stressist.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvid, olge avatud uutele võimalustele karjääri ja rahaasjade vallas. Ärge kartke võtta vastu väljakutseid ja astuda välja oma mugavustsoonist, sest just sel viisil avanevad teie jaoks uued ukseavad ja võimalused.

Neitsi (23. august – 22. september): Sel nädalal julgustab sind universum keskenduma oma sisemisele tarkusele ja vaimsele kasvule. Olge avatud õppima uusi asju ning pöörake tähelepanu oma intuitsioonile ja sisemisele häältele, mis juhivad teid õiges suunas.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu uut kirge ja romantikat. Olge avatud oma südamele ja laske end viia armastuse voogudel, olles samas valvsad oma piiride suhtes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sel nädalal kutsub universum sind üles vaatama sügavamale oma hirmude ja piirangute juurde ning leidma viise nende ületamiseks. Olge avatud muutustele ja valmis vabastama kõik, mis teid tagasi hoiab.

Ambur (22. november – 21. detsember): Amburid, see nädal toob teie ellu võimaluse laiendada oma teadmisi ja kogemusi uutes valdkondades. Olge avatud õppimisele ja seiklustele ning ärge kartke astuda välja oma mugavustsoonist, sest just sel viisil avanevad teie jaoks uued võimalused ja perspektiivid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Sel nädalal keskenduge oma eesmärkidele ja püüdlustele ning olge valmis tegema kõvasti tööd nende saavutamiseks. Teie visadus ja sihikindlus viivad teid edule, eriti karjääri ja materiaalsete eesmärkide vallas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu sügavamaid emotsionaalseid ühendusi ja tugevamat sidet lähedastega. Olge avatud oma südamele ja laske end viia armastuse voogudel, olles samas valvsad oma piiride suhtes.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kalad, sel nädalal kutsub universum teid üles keskenduma oma sisemisele tarkusele ja intuitsioonile. Olge avatud vaimsele juhendamisele ja kuulake oma sisemist häält, mis juhatab teid õiges suunas.

Olge avatud ja vastuvõtlikud selle nädala spirituaalsetele sõnumitele ning kasutage neid juhiseid oma elu rikastamiseks ja arendamiseks. Soovin teile kõigile imelist ja õnnistatud nädalat täis armastust, õitsengut ja spirituaalset kasvu!

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!