Erakorralised uudised
horoskoop numbrid

Nädala horoskoop – Esmaspäev 12.02 – Pühapäev 18.02.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal keskendub sinu sisemisele rahule ja tasakaalule. Leia aega meditatsiooniks või rahustavateks tegevusteks, mis aitavad sul end keskenduda ja maandada.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sinu suhted võivad olla sellel nädalal eriti olulised. Olles avatud ja aus suhtluses, saad tugevdada oma lähedasi suhteid ja luua uusi sidemeid.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): See nädal võib tuua kaasa mõningaid väljakutseid sinu igapäevaelus. Olles paindlik ja kohanemisvõimeline, suudad ületada takistused ja saavutada oma eesmärgid.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Pööra tähelepanu oma tervisele ja heaolule. Leia aega enda eest hoolitsemiseks ning järgi tervislikke harjumusi, mis toetavad sinu keha ja vaimu tasakaalu.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Ole avatud uutele võimalustele ja kogemustele. See nädal võib tuua sulle inspiratsiooni ja loomingulist energiat, mis aitab sul oma unistusi ellu viia.

Neitsi (23. august – 22. september): Keskendu sellel nädalal oma kodu ja perega seotud küsimustele. Olles lahke ja mõistev oma lähedaste suhtes, saad luua koduse ja turvalise atmosfääri.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Suhtle avatult ja selgelt teistega, eriti tööalastes küsimustes. Oma ideede ja seisukohtade jagamine aitab sul saavutada paremat mõistmist ja koostööd kolleegidega.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): See nädal võib tuua kaasa mõningaid rahalisi väljakutseid. Ole mõõdukas oma kulutustega ja keskendu oma eelarve planeerimisele, et saavutada finantsiline stabiilsus.

Ambur (22. november – 21. detsember): Keskendu sellel nädalal oma isiklikule arengule ja enesetäiendamisele. Leia aega oma huvidele ja kirgedele ning jälgi oma unistusi, et saavutada isiklikku rahulolu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Ole avatud uutele võimalustele ja väljakutsetele oma karjääris. Olles ambitsioonikas ja sihikindel, saad saavutada edu ja tunnustust oma töös.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): See nädal võib tuua sulle uusi sõprusi ja suhtlusvõrgustiku laienemist. Ole avatud uutele tutvustele ja suhtle julgelt teistega, et luua sügavamaid ja rikkalikumaid suhteid.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Pööra tähelepanu oma sisemisele maailmale ja vaimsele heaolule. Leia aega meditatsiooniks ja eneseanalüüsiks ning kuula oma intuitsiooni, mis juhatab sind õiges suunas.

Vaata ka:

euro

Tartumaa inimesed langesid LHV petukõnede ohvriks ja kaotasid suuri summasi.

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmused Politseisse pöördus 54-aastane mees, kes sai väidetavalt LHV pangast e-maili,

brain g2559822c5 640

Seitse jaburat müüti sinu tervise kohta

Seattle ja Harvardi teadlased väidavad, et 50% maakera elanikest usub raudselt levinud müütidesse, mis tervisliku