Horoskoop

Nädala horoskoop – 7 veebruar – 13 veebruar 2022

Jäär 21. märts – 20. aprill
Ööl vastu esmaspäeva magab Jäär rahutult ning võib seetõttu uude nädalasse ärgata pisut närvilisemalt kui see talle meeldiks. Ka päev ei kujune väga kergeks, sest Jäär võib olla kimpus mitmete majapidamises või tööl ette tulevate tehniliste tõrgetega.
Nii mõnigi Jäär võib tunda, et tema tööasjad pole praegu kaugeltki päris sellised, nagu ta tahaks. Samuti võib ta tunda soovi rohkem teenida.Aeg on selleks praegu ka igati soodne ning Jäär võib leida mitmeid häid võimalusi nii oma põhitööl paremate soorituste loomiseks kui ka nii mõnegi kõrvalt teenimise otsa.
Oma partnerlust, kui tal see on, käsitleb Jäär täht-tähelt justnimelt sellena. Tema jaoks on praegu väga tähtis, et kaaslane jagaks tema ambitsioone ja püüdlusi, toetaks teda tööasjus ning eriti kindlalt hoiaks korras ja turvalisena tema tagala.
Kui see kaaslasele sobib ning ta Jäära olmemuredest vabastab ning talle kõiges takka kiidab, sujuvad suhted imehästi. Jäär on rahul ning teeb ka omalt poolt kõik, et kaaslast rõõmustada. Eriti on seda tunda nädalavahetusel.

Sõnn 21. aprill – 20. maiSõnni jaoks on nädala algus pigem keeruline kui kerge periood. Päevad on rahutud ega lase ka öösel uinuda ning välja puhata.Teisipäeval on Sõnni närvid üpris katkemisohtlikud. Ta püüab mitme tööga alustada, kuid ei leia kuskil asu ega suuda keskenduda. Ainus meel, mis väga hästi töötab, on kriitikameel – sellega teeb Sõnn haiget nii endale kui ka teistele oma ümber. Õnneks toovad õhtutunnid helgust ja selgust ning vähemalt Sõnni armuelus hubisevad siis taas küünlaleegid ning lausete lõppu tähistavad.Kolmapäeval on Sõnn oma töödes ja tegemistes väga edukas ning seda nii juhi, spetsialisti kui ka töötaja rollis olles. Ta oskab väga hästi oma ideid müüa ning saavutab kindlasti oma eesmärgid. Ka Sõnni suhe muutub kesknädalal üha kindlamaks ja turvalisemaks ning teeb nii talle kui ka partnerile palju rõõmu.Rõõmu jätkub Sõnni eraellu nädala lõpuni. Eriti nädalavahetusel soovib ta teha midagi sellist, mis ka tema lähiringi kuuluvatele inimestele heameelt valmistaks. See tuleb tal ka hästi välja ning suhe Sõnniga kulgeb laupäeval ja pühapäeval mööda naudingute radu.
Kaksikud 21. mai – 21. juuniTöönädala esimesel poolel on mitmed Kaksikud hädas mingit laadi olmeliste probleemidega, mis võtavad aega ning valmistavad ebamugavusi.Õnneks saavad need siiski küllalt kiiresti lahendatud ning Kaksikud võivad pühenduda oma märksa meeldivamate eesmärkide täitmisele.Kaksikutel on plaane nii töö kui ka õppimisega, samuti võib neile olla suureks inspiratsiooniks ja motivaatoriks võimalus reisima minna.Nii mõnigi Kaksik naudib enesest märksa vanema sõbra seltsi, kelle elukogemusest ta enesele mitmeid kasulikke nüansse ammutab.Üheks nädala keerulisemate mõjutustega päevaks kujuneb reede. Juba hommikust alates tasub märke märgata. Kui Kaksikud on öösel kehvasti maganud ning hommikul väsinud, tuleb päev otsaolla väga tähelepanelik – laokile jäetud raha või mõni muu oluline asi võib kellegi kurja käe läbi lootusetult kaotsi minna.Kui aga Kaksikute vaimne vorm on hea, võib reede olla suurepärane päev nii tööks kui ka õpinguteks. Eriti hästi õnnestub kõik see, mis vajab avalikku esinemist ning enese tõestamist.

Vähk 22. juuni – 22. juuliNii mõnigi Vähk võib sel nädalal tunda, et energiat on kuidagi vähe. Selle asemel, et end siiski tööle piitsutada, tasub pigem läbi mõelda, milliseid ülesandeid saaks praegu vältida ning keskenduda üksnes kõige olulisemate tööde ärategemisele.Samuti tuleks Vähil igasse päeva mõni enda jaoks väga meeldiv tegevus sättida, mis tuju üleval hoiaks ja motivatsiooni tõstaks. Nii kaitstakse kõige paremini ka oma tervist.Kui Vähk tunneb end töönädalast väsinuna, tuleks laupäeva hommikut alustada esmalt põhjaliku väljamagamisega ning siis lubada enesele pikk ja aeglane ennelõuna, kuhu ei mahu ei segajaid ega kohustusi. Saab aga puhkamise karikas mõnusalt täis, on Vähk valmis igasugusteks seiklusteks. Mida erilisem ning ebatüüpilisem on tema plaan ülejäänud nädalavahetuseks, seda enam ta seda naudib.Kui laupäev võib tuua kaasa mõne ootamatu ning väga hea ettepaneku, siis pühapäeval tasuks taas elu veidi rahulikumalt võtta. Kindlasti peaks Vähk vältima kahtlasi seltskondi ning meeli hägustavaid aineid ja olema erakordselt ettevaatlik liikluses.
Lõvi 23. juuli – 22. august

Lõvi jaoks kujuneb algav nädal igati meeldivaks, seda nii töistes küsimustes kui ka eraelus ja tunnetes.Otsekui mingist painest vabanenuna hakkab Lõvi suhtlema väga mitmete erinevate inimestega ning tekkivate ideevahetuste käigus suudab ta väga palju nii saada kui ka anda.Lõvi tuju on valdavalt hea ning tal on palju energiat. Tööasjad saavad kiiresti tehtud, ent lisaks on Lõvil mitmeid häid mõtteid, kuidas oma ametipostil ja selle ümbruses senisest veelgi efektiivsem saaks olla.Kaaslaste jaoks on Lõvi lihtsalt väga tore ning temaga on hea koos olla, ent lisaks sellele on Lõvi praegu väga heas kirjas ka ülemuste juures.Ka isiklikus elus on algav nädal väga heaks ajaks. Kui kindlas suhtes olev Lõvi võib vahepeal olla pisut liiga domineeriv ning kaaslaselt eeldada, et see peamiselt tema asjadele pühenduks, siis suhet otsiv Lõvi lausa kiirgab romantikat.Kohtingutel käimine õnnestub tal praegu väga hästi, sest ta on meeldiva oleku ja jutuga ning oskab kaaslast mõjutada nii, et mõlemad end väga hästi tunnevad.

Neitsi 23. august – 22. september

Neitsi jaoks on algav nädal mõneti raskevõitu. Nagu muudest kuhjuvatest tegemistest vähe oleks, võib ta olla juba esmaspäeval sunnitud tegelema ka mõne täiendava majapidamisprobleemiga.Õnneks saab tüütu olmevärk siiski küllalt kiiresti lahendatud ning Neitsi keskendub oma igapäevastele tööülesannete täitmisele.Siingi käib kõik kohati läbi raskuste. Kergemal juhul on Neitsil mõnikord raske keskenduda, raskemal aga võib ta end vahepeal suisa haigena tunda. Ka suhete jaoks ei kipu eriti energiat jätkuma.Reedel on Neitsi seevastu vägagi tegus. Sellesse päeva võib ta rahumeeli jätta erinevad vestlused ja läbirääkimised, samuti kõik need ülesanded, mis eeldavad hiilgavat mälu ning analüüsivõimet.Õhtupooliku võiks Neitsi aga pühendada endale ja oma lähedastele. Sport ja kultuur sobivad sellesse õhtusse väga hästi ning Neitsi kaasab meeleldi lisaks oma lähimatele inimestele ka mõne kaugema sugulase või sellise sõbra, kelle aeg vahepeal eemale on viinud.Nädalavahetusel tahab Neitsi nii puhata kui ka seigelda. Üllatused on teretulnud, kuid kindlasti tasub jälgida, et ei ise ega ümbritsevad liigselt klaasikest ei kipuks kummutama.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Kaalude elu ja mõttemaailm on uut hingamist tulvil. Energiat on väga palju, otsekui oleks tiigriaasta asemel alanud kaaludeaasta.Kaalude märgis sündinud inimestele meeldib praegu väga palju suhelda ning kaasinimestelt saadakse praegu nii häid ideid kui ka veelgi enam energiat juurde.Töö lausa lendab käes ning Kaalud oskavad praegu leida kuldseid keskteid, kuidas üldse mitte väga palju panustades suurepäraseid tulemusi saavutada.Kaalud naudivad seltskondi ning ringiliikumist, kuid nende kõige suuremaks jõujaamaks ning parimaks tagalaks on oma kodu.Koduseinte vahel viibides on Kaalud nii läbi nädala kui ka terve veebruarikuu praktiliselt võitmatud. Samas annavad nad kodu mugavusele ka lahkesti vastu, panustades sinna nii raha kui ka aega.Kaalude suhted on praegu meeldivad ja harmoonilised. Väga naudib ta võimalust koos armsa inimesega heast ja ilusast osa saada, eriti veetlevad teda muusika ja uhked arhitektuurilised lahendused.Äris tegelevad Kaalud on praegu iseäranis edukad, eriti veel siis, kui ka nende poolt pakutav kuidagi koduga seostub.
Skorpion 24. oktoober – 22. november

Skorpioni päevad on erinevate tööde ja tegemistega läbi nädala väga tihedalt täidetud, kuid vaatamata pidevale pingutusele tunneb ta, et saavutab seejuures liiga vähe.Selle põhjuseks on lihtne asjaolu, et Skorpion on praegu sagedamini näiteks laps või vanem kui professionaal. Lähedased vajavad tema toetust palju ning loomulikult ei jäta loomult ülimalt lojaalne Skorpion neid sellest ilma.Nii aga kuluvad nii tunnid kui ka päevad ning Skorpion võibki tajuda, et ehkki ta pingutab kõigest väest, on seda ikka justkui vähevõitu.Reede lõunast lööb Skorpion siiski tööl lõpuks ometi otsekui särama. Nüüd tasub ideedest ka kiired märkmed maha jätta, sest taevas on tema kohal lahti ning tema mõttelend on geniaalsuse lähedane. Samuti toob väga häid tagajärgi kaasa suhtlemine. Kui Skorpionil on vaja end tõestada või oma teadmisi näidata, on aeg selleks väga hea, sest tema mälu ning tuletusoskus on kohati võrreldavad tugeva tehisintellektiga, ent Skorpion lisab neile veel ka isikupärase sarmi ning sädeleva kõneoskuse.

Ambur 23. november – 21. detsember

Amburi nädal ei too enesega kaasa suuri muutusi. Tema päevad on täidetud tööga ning ööd meenutavad küllalt palju eelmiste perioodide omi – kes veetis ööd üksinda, teeb seda nüüdki, kes on aga harjunud kallima kaisus unelema, ei pea selgi nädalal üksindust tundma.Tööl võib siiski mõni teine inimene muutusi tekitada ning üsna kergesti võib siis Amburi jaoks selguda, et just tema peab nende muutustega kohanema või lausa nende eest vastutama. See talle eriti ei meeldi, sest ta on oma asjadegagi tegemist küllalt.Amburi tööindu toetab ka suhteliselt suur vajadus raha järele. Ta tunneb soovi end võimalikult ilusate asjadega ümbritseda ja luksust nautida.Ka suhetes hindab ta kõrgelt seda, kui armsam tema peale raha kulutab. Amburi mänguasjad ja soovid pole põrmugi odavate killast, kuid kui partneril raha on ja ta seda Amburi meeleheaks kulutada ei soovi, toob see kaasa solvumise. Samuti võib ta eeldada, et kaaslane, kellel on liiga vähe raha, pingutab rohkem tööd teha, et neil rohkem ühiseid võimalusi oleks.Amburi ärivaist on väga hea ning oskab leida mitmeid nutikaid võimalusi lisa teenimiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Algav nädal on Kaljukitse jaoks edukas ja võimalusterohke. Ta teeb palju tööd ning kogeb toetust nii horisontaalsetes kui ka vertikaalsetes töösuhetes.Teisipäev on Kaljukitse jaoks siiski küllalt raske tööpäev, sest tema hästi läbi mõeldud kavatsustesse sekkub üks tõrge teise järel. Kohati ei tea Kaljukits, keda selles süüdistada – kas ennast või teisi.Õhtul leiab helge meel Kaljukitse õnneks taas üles. Palju rõõmu teeb talle sportlik liikumine, samuti naudib ta väga armsama või teiste pereliikmetega koos olemist. Kaljukits on siis väga romantiline ja rõõmsameelne.Suurepärases tujus ning heade tulemustega kulgeb ka kesknädal. Kaljukits, kel on vaja oma ideede eest seista, saab sellega väga edukalt hakkama – tema intellekt ning läbirääkimisoskused on sel päeval tippvormis. Õnne ja rõõmu jätkub ohtralt ka armastusse.Läbi nädala kestab Kaljukitse jaoks otsekui valentinipäeva eelõhtu, mil punaste südamekeste pillekaari jätkub nii armsamaga koos veedetud aega kui ka sõpradega suhtlemisse – neile on Kaljukits praegu heaks usaldusaluseks ja nõuandjaks, kelle ette tuuakse mitmed keerulised eraelusaladused.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja jaoks on uus nädal tulvil mitmeid võimalusi veeta oma aega senisest huvitavamalt, panna end uutel teemadel proovile ning tunda rõõmu ka oma lähiringis toimuvast.Nädala algus on siiski küllaltki probleemiderohke. Tõrkeid esineb nii tema enda tegevuses kui ka tema ümber – näiteks streigivad esmaspäeval elektriseadmed või sidevahendid.Teisipäeval on kõige plahvatusohtlikumaks seadmeks Veevalaja ise. Üks ja teine tegevus veab viltu ning Veevalaja on kohati päris närviline. Sellest saavad osa nii kolleegid kui ka kodused ning nii mõnigi Veevalaja seni igati meeldiv olnud suhetest võib nüüd olla lõppemise piiril.Kui sel nädalal probleeme tundub olevat ka tervisega, tasub kindlasti arstiga nõu pidada, mitte loota, et sahvrist leitud ravim töötaks paremini kui vilkumisega närvidele käiv lambike.Veevalaja jaoks võib olla heaks viisiks välja puhata nii unetundide arvu suurendamine kui ka ümbruskonna vahetamine. Näiteks võib väljasõit teise linna olla heaks vahelduseks. Kui selleks aega pole, võib rõõmsaid hetki pakkuda ka mõne muuseumi külastamine või tavapärasest teistsuguse muusika kuulamine.
Kalad 19. veebruar – 20. märts

Algav nädal toob Kaladele kaasa mitmeid võimalusi ning suurem osa neist tuleb tema ellu üllatusena.Teisipäeva õhtu on Kalade jaoks romantikast tulvil. Kõik, mida ta koos kaaslasega ette võtab, toob kaasa häid emotsioone, kuid eriti suurt rõõmu tunnevad Kalad aktiivsest puhkamisest ning sportlikust liikumisest.Reede hommikul on Kalade märgis sündinu otsekui hajameelne professor. Nii aeg kui ka raha võivad kiiresti olematuse liivakellast alla libiseda. Pärast südapäeva tekib aga suur muutus – professoriväärilised teadmised ja esimemisoskus on olemas, kuid hajameelsusest pole enam jälgegi. Nelja-viie tunni jooksul suudab produktiivne Kalade esindaja teha ära tohutu hulga tööd ning suunata enda heaks tööle ka teised, keda tema argumendid ja sarm veenavad. Ja neid on mitmeid!Laupäeval tahavad Kalad nii puhata kui ka oma hobidega tegeleda ning mõlemasuunalisteks tegevusteks on päev ka erakordselt soodne. Inimestega kohtumine toob samuti meeldivaid kogemusi ning toredaid ideid ja ettepanekuid.Kaladel tasub aga teada, et üks klaas alkoholi loeb sel nädalavahetusel kahe eest ning mida tervislikumalt süüa-juua, seda paremad on nii uni kui ka üldine enesetunne.

Thea Laanemaa

Jaga
Back to top button