Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 7 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kui peaksite täna vaidlusesse sattuma, siis püüdke iseenda põhimõtetele kindlaks jääda ning ärge taganege ka juhul, kui kellelegi see ei meeldi.

Loe ka. Nädala horoskoop . 7 veebruar – 13 veebruar 2022

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna hakkavad teie jaoks pisiasjad tähtsamat rolli mängima, kui tavaliselt. Igasugune koostöö teiste inimestega on raskendatud. Võimalikud tervisehäired.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie ideaalid muutuvad, ja sellega koos ka inimesed teie ümber. Otsite emotsionaalselt tugevaid ja sügavaid suhteid, et ennast läbi selle avastada.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olge tähelepanelik oma lähedaste suhtes. Hea aeg perekondlikeks koosviibimisteks ja vanade aegade meenutamiseks. Nostalgilised meeleolud.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võivad endast märku anda terviseprobleemid, mis seotud stressiga. Olete nüüd tavalisest tundlikum kõikvõimalikele välistele teguritele.

Neitsi 23. august – 22. september
Tänased planeedimõjud sunnivad teid muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearengu suunas. Loobuge ükskõiksest suhtumisest, hinnake seda, mis teile antud.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et tunnete täna soovi lõhkuda struktuure enese ümber ning muuta oma elus midagi täiesti kardinaalselt. Püüdke alustada sisemisest muutumisest.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võib tulla sündmusterohke päev. Võimalik, et kohtate inimest, kes aitab teil pingelistest olukordadest valutult välja tulla. Vältige ületöötamist!

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et tunnetate eneses vastuolu. Osaliselt soovite lasta end lõdvaks ja pidutseda, teisalt aga olete enese vastu range ning kohusetundlik.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna huumorimeelne ja reisihimuline. Hea aeg alustada mõne võõrkeele õppimist ning tutvuda uute kultuuridega. Päev täis aktiivset suhtlust.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Vähene tähelepanu avaldamine oma kaaslaste tunnetele võib tänasel päeval suuri probleeme ja valu põhjustada. Püüdke olla taktitundelisem ja vähem isekas.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et avastate endas täna loomingulisi andeid ja hakkate järsku kunstivallas kätt proovima. Unustage oma hirm ja elage elu täiel rinnal!

Jaga
Back to top button