Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Nädala horoskoop – 3.04 -9.04.2023

Jäär

Kui Jäär teeb nädalaks suured plaanid, võib ta töönädala esimesel poolel tajuda, et nendega ei lähe kuigi hästi.

Esmaspäeva hommikul võiks Jäär korraks peeglisse vaadata ning enesega kokku leppida, et konstruktiivne töömeeleolu ei tähenda sama, mida kolleegide kamandamine. Kahjuks just seda kipub Jäär tegema. Oma osa saavad ka lapsed, vanemad ning partner.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Teisipäeval ja kolmapäeval on Jäär sõbralikum, kuid kipub sattuma ajaraiskamise mõnusatesse, kuid ebakonstruktiivsetesse lõksudesse.

Nädala parim tööpäev on neljapäev. Kui Jäära tööind muuhulgas ka elektrit toodaks, siis põleksid lambid töötava tema ümber täie erksusega.

Kes aga arvab, et neljapäevane panustamine on Jäära lagi, pole näinud tema reedet. Siin ilmneb Jäära jõud ja energia veelgi võimsamalt. Mis ka tema nädala tööde nimekirjas polnud, saab see nüüd tehtud. Jäära tuju on seejuures viimase peal ning ta tunneb tegusast ja edukast endast täit rõõmu.

Nädalavahetusel võiks Jäär minna loodusesse, näiteks külastada mõnd hiit või allikat. Sellised ürgsed kohad laevad tema hinge võimsa energiaga.

Sõnn

Nädal algab Sõnni jaoks pigem närviliselt. Justkui mingi sisemine kass kriibiks hinge – Sõnn on esmaspäeval rahulolematu nii enda kui ka oma lähedastega. Kõige rohkem ongi ohus tema lähisuhted. Õhtuks läheb kõik tunduvalt meeldivamaks ning ennistiselt nii pahur Sõnn muutub korraga lahkeks ja toetavaks.

Kui Sõnn vajab sel nädalal aega oma hinge ja mõtete jaoks, siis peaks ta seda enesele kindlasti lubama, sest nii tunneb ta end kõige paremini. Ka tegutseda tuleks just sellises tempos, nagu tal mugav on.

Neljapäeval tunneb Sõnn end kõige paremini oma eraelus. Ta naudib armsamaga oldud aega, õrnusi ja erootikat, samuti klaasikest veini ja maitsvaid suupisteid.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Reede võib Sõnni jaoks kujuneda küllalt valgustusliku mõjuga päevaks. Kui tema elus on midagi, mis talle veidi närvidele käib või tundub olevat viletsam, kui ta enesele visioonides loodud standarditega ette on kirjutanud, siis nüüd teab ta korraga täpselt, mida soovib saavutada ning mida selleks tegema peab. Vihjekorras – Sõnni taju on kindlasti õige, kui tema plaanidesse mahub ka uute teadmise omandamist, sest aeg on õppimise alustamiseks ülimalt soodne.

Kaksikud

Nädal algab Kaksikute jaoks ehk veidi uimaselt. Esmaspäeval on raske päriselt aru saada, mida maailm, töö ja lähedased Kaksikutelt tahavad.

Teisipäeval ja kolmapäeval on pilt märksa selgem. Kaksikud suhtlevad palju ning ka kõik nende plaanitud tegevused arenevad ilusasti.

Neljapäeval lööb Kaksikute mõtteerksus iseäranis heleda leegiga põlema. Nüüd jätkub nii loomevõimet kui ka kohusetunnet. Vähetähtis pole seegi asjaolu, et keegi kõrgem ja kaugem paneb nüüd Kaksikute tegevust ja loomuomadusi tähele ning see võib kaasa tuua ootamatu eduvõimaluse.

Töisel tuulel kulgeb ka reede, andes nädalale võimsa lõpetuse ning suurendades veelgi Kaksikute ametialast tähelepanuväärsust. Kõik, mis nädala sees poolikuks ähvardas jääda, saab nüüd tehtud.

Läbi nädala on Kaksikute jaoks olulised mitmed sellised ideed, mis on suuremad temast endast ja igapäevaelust. Paljusid Kaksikuid lummavad nüüd loodushoid ja inimõigused ning nendes valdkondades suudab ta ka palju saavutada. Kaksikute puhkehetkedele võib erilist võlu lisada mõni maagiline rituaal.

Vähk

Esmaspäeval on Vähil raske sotti saada, mis tema eraelus siis õigupoolest toimub, sest nädalavahetuse järelkajad võivad kohati olla mitmetiselt mõistetavad. Ometi võtab päev arenedes üha meeldiva värvingu ning Vähk võib end õhtul leida vägagi romantilisest õhustikust.

Kui teisipäev ja kolmapäev ka Vähi jaoks väga märgilised pole, siis neljapäeval leiab ta end taas oma sõiduveest – ilu ja tunnete maailmast.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Vähk võib sel päeval olla ka veidi närviline, kuid suure tõenäosusega teeb ta ära hulga tööd. Seevastu reedel meeldiks talle elu kergemalt võtta. Kui ta seda enesele lubada saab ja raatsib, magab ta ilmselt esimese hooga suisa lõunani. Seejärel aga avastab ta eneses hulga kasutamata töötahet ning võib laisaks plaanitud päeva hoopistükkis väga aktiivselt õhtusse saata.

Lisaks võib Vähk töönädala viimasel päeval panna enese jaoks maha hoopis uued märgid. Näiteks otsustada töö karjääri teha, uue ameti valida või õppima minna. Tegu on igati tugeva ideega, mida kindlasti tasub edasi arendada.

Nädalavahetusel võib Vähil unetunde nappida, kuid head tuju jätkub nii laupäeva kui ka pühapäeva.

Lõvi

Lõvi tunneb iga päevaga aina enam, et see nädal sobib talle. Paljud asjad, millest ta on varem mõelnud, kuid mis on ühel või teisel põhjusel jäänud tegemata, hakkavad nüüd liikuma just sellises suunas, nagu talle kõige paremini sobib.

Veelgi enam! Kui Lõvi praegu midagi tõeliselt soovib ning seda enesele elavalt ette kujutab, siis võib see õige kiiresti just nii minnagi.

Seetõttu on Lõvi läbi nädala nagu külgetõmbeseaduse elav reklaam. Kui ta selle ise ära tajub, võib temas tärgata mängulust oma sellealast võimekust veelgi proovile panna.

Ja – oh imet! – soovid täituvadki! Vähemalt need, mida Lõvi tõesti südamest soovib ning mille nimel ta on nõus ka panustama.

Oma kodus, perekonnas ja armusuhetes tunneb Lõvi end samuti läbi nädala hästi. Süda on soe ka külmades tuultes, kuid päikesekiirte soojus teeb ta eriti õnnelikuks.

Töised ettevõtmised edenevad Lõvi käes samuti kenasti. Ta eelistab töötada oma tempos ning valida ise meeskond, keda ta usaldab. Lisaks peab ta saama puhata ja mõelda just siis, kui tal seda vaja on.

Neitsi

Neitsi võib nädala esimestel päevadel mõne kolleegi peale solvuda. Tema arvates kipuvad teised tühjast tüli tõstma ning kulutama kallist tööaega ebaolulistele asjadele. Kõige paremini õnnestuvad need tegemised, mida ta teeb üksinda ning üksnes iseendast sõltudes.

Siiski… Armastuses ja suhetes tantsitakse tangot alati kahekesi ning sellises koosluses tunneb Neitsi end palju paremini.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Tegemata ei jää õnneks midagi ning kui Neitsi millegagi rahul pole, on see tingitud pigem tema kõrgetest nõudmistest kui reaalsetest vajakajäämistest.

Väga kasulikuks tööpäevaks kujuneb aga neljapäev. Vähe sellest, et Neitsi palju tehtud saab, rajab ta sel päeval ka midagi olulist oma edasise karjääri ja töise arengu jaoks.

Reede hommikul vajab Neitsi pisut aega käivitumiseks. Olgu selleks pikem kohvijoomine, jalutuskäik või võimalus oma mõtteid märkmikusse sirgeldada, tundub Neitsi saavat sellest täpselt selle laengu, mida parajasti vajas. Õige pea on ta taas töisel lainel. Hästi õnnestuvad nii vaimsed kui ka füüsilised tööd ning Neitsi oskab tunda rõõmu nii tulemustest kui ka protsessist endast.

Kaalud

Kaalude jaoks on käes hea ja jõuline periood, mil nad meeleldi keskenduvad oma töistele tegemistele.

Võimalikud on ka mitmed ümberkorraldused ja muutused. Need võiksid siiski olla sellised, mida on juba tükk aega vaikselt mõeldud ja kavandatud.

Muidugi võib ka mõni päris uus plaan hästi õnnestuda, kuid sagedamini võib see siiski mõne aja pärast ootele jääda.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Kui aga Kaalud on unistanud palgatöö asemel ettevõtlusse siirdumisest või hoopis vastupidisest kannapöördest, võiks selle nüüd võimalust mööda ära teha küll.

Neljapäeval ilutsevad Kaalud eriti tugevalt ka romantika ja armastuse lainel. Neile meeldib koos kaaslasega midagi toredat ette võtta, ühist aega nautida, muusikat kuulata ning elu õrnemate külgedega tegeleda. Ka teevad palju rõõmu erinevate seltskondlike ettevõtmiste külastamine.

Ka nädala lõpp kujuneb suisa ülimalt meeldivaks. Kaalud tunnevad end hästi praktiliselt kõiges, mida teevad. Rõõmu teevad nii töö kui ka lähedastega suhtlemine, väga hea klapp on ka suguvõsa vanemate isikutega.

Skorpion

Skorpion võib end esmaspäeva hommikul mõnevõrra ärevana tunda. Kuidas ta ka ei pingutaks, ikka näib midagi olevat tegemata. Siinkohal võib Skorpion süü ka täiesti põhjendamatult enese peale võtta, ent see ei takista tal end ka lähemate inimeste peal välja elamast. Küllap ta saab isegi aru, kui liiale läheb, ent see ei aita tal end veel kohe kokku koguda. Õhtu toob õnneks rahu, selgust ning ühiseid meeldivaid tegemisi.

Siiski jätkub kõikvõimalikke ainelisi ja olmelisi segadusi terveks nädalaks. Ikka kipub midagi valesti olema ning ikka on Skorpionil tunne, et vähemalt mingit pidi vastutab selle eest tema.

Mõnel hetkel võib sellistest mõtetest tekkinud tusatuju ajada jooma või nõia juurde, kuid märksa arukam oleks seda rahulikult võtta. Keerulisi olukordi jätkub tervesse kuusse ning olukorrad hakkavad teisi ilmeid võtma alles pärast 25. kuupäeva.

Seda teades tuleks Skorpionil lihtsalt enese vastu kena olla ning tema töö ja eraeluga seotud inimestel talle aega ja ruumi lubada. Kindlasti tasuks hoida oma tervist!

Ambur

Amburi elus võib esmaspäeval olla mitmeid erinevaid tundevarjundeid. Mõnel hetkel saab võidu sentimentaalsus ning põsk võib pisaratest päris märg olla. Hea kaaslane pakub lahkelt nii tarkurätti kui ka särgiõlga ning sellistes tingimustes ei suuda Ambur kuigi kaua kurb olla.

Ööl vastu neljapäeva pole Amburi uni kiita, ent sellest hoolimata ärkab ta heas tujus ja töövõimelisena ning teeb neljapäeval ära lausa uskumatult palju.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Üldse on nädala teine pool Amburi jaoks väga erk ja avatud aeg. Tal on palju inspiratsiooni ja lahedaid ideid. Mida enam on ta valmis rakendama neid nii loomingus, filosoofias kui ka teiste inimeste aitamises, seda suurem edu teda ootab.

Kõige lihtsamalt öeldes peaks Ambur olema nüüd võimalikult tema ise ning mitte laskma end segada sellest, kui mõned inimesed temast aru ei saa või teda pidurdada püüavad. Kui Ambur järgib oma südant, jagub tal neile veidi naeratust ja mõni sõbralik sõna… ja juba ongi ta läinud!

Osad Amburid avastavad enese jaoks nädalavahetusel esoteerilisema või religioossema maailma või tajuvad lihtsalt tugevamalt, kui hingestatud on kõik nende ümber.

Kaljukits

Kaljukitse nädal on kiire ja tegus, kohati ka päris pingeline, ent see sobib talle praegu väga hästi.

Tüüpilisel Kaljukitsel on praegu ohtralt energiat, mida ta oskab meisterlikult oma elu erinevate tahkude vahel jagada.

Pingutused toovad kaasa ka häid tulemusi ning Kaljukitse hinnatakse kõrgelt nii ametipostil, sõprade ringis kui ka eraelus. Tema lapsed ja vanemadki on temast ausast vaimustuses, kaaslane pole kunagi kedagi toredamat näinud ka kodust väljaspool on suhtlemine rõõmsameelne ja konstruktiivne.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Neljapäeval leiab Kaljukits lisaks tavapärasele töökale olekule ka mõne nutika võimaluse, kuidas oma ametiteekonnal edukamalt ülespoole rühkida. Sel päeval tasub nii julgeid plaane teha kui ka nende teostamisega alustada.

Neljapäeva õhtu aga leiab Kaljukitse eest väga romantilises meeleolus. Ta pühendub meeleldi oma suhtele ning kui seal senimaani ka mõni ebakõla oli, hajub see nüüd olematusse.

Väga toredaks ajaks kujuneb ka nädalavahetus. Kaljukits puhkab kõige paremini, kui ta lubab endale ilusaid ja aktiivseid kogemusi.

Veevalaja

Esmaspäeval tasub kõige lähematel inimestel Veevalajaga väikest distantsi pidada. Nimelt on Veevalaja nädala hakul nii kehvas tujus, et võib õige pahasti ütelda. Enesehinnang on sel päeval maadligi otsekui tinahall vihmapilv ning ka teistesse ei suhtu ta sel juhul paremini.

Kui järgnevatel päevadelgi midagi tegemata jääb, siis neljapäevase energia ja virkusega suudab Veevalaja kõik tasa teha. Ta on väga aktiivne, mõtleb kiirelt ning liigutab nii kärmesti, et kõik tööd saavad otsekui lennult valmis.

Veelgi paremaks ja mõnusamaks päevaks kujuneb aga reede. Veevalaja on otsekui energia ja virkuse etalon, kes suudab suurepäraselt kõigi tööülesannetega hakkama saada ning mõnusalt palju saavutada. Tema sõna maksab ning ta leiab kergesti ka teisi, kes soovivad tema ideede teostumiseks oma panuse anda.

Lisaks võib Veevalaja tajuda sel päeval väga selgelt, mis on tema kutsumus. See võib olla seotud tema praeguse tööga, sellega piirneda või ka midagi päris uut olla. Nüüd tunneb Veevalaja ka, et vajab oma ellu usaldusväärset partnerit, kellega oma sädelevaid mõtteid jagada. Oh rõõmu – tedagi pole kaugelt otsida!

Kalad

Nädal algab Kalade jaoks igati kenasti. Esmaspäeval on ta ühtaegu nii tegus ja sportlik, kui ka armas, toetav ja romantiline. Eriti meeldivaks kujuneb õhtu, mille Kalad oskavad sisustada nii üksinda kui ka kellegagi koos olles eriti lõõgastavaks ning nauditavaks ajaks.

Nädala sees võib Kaladele osutuda raskeks nende empaatilise ja ausa loomuse kandmine. Kui elus ja maailmas on palju raskusi ja valu, on Kaladel oht see kõik läbi oma südame ja teadvuse lasta.

Loe ka: Aprillikuu horoskoop! Loe, mida toob APRILL sinu tähemärgile!

Parimaks kaitseks võivad kujuneda kultuur ja loodus – raamatud, muusika, kunst ja filmid, samuti looduses viibimine ning pikad jalutuskäigud hoiavad Kalade mõtted turvalistel radadel.

Kalade nädalavahetus on tore aeg. Juhtub palju põnevat ning kui Kaladele tundub, et sellest ikka vähe on, oskavad nad oma ellu lahedaid hetki veelgi juurde tuua.

Rõõmu teeb nii väike hubane sõprade seltskond kui ka kallimaga kahekesi olemine. Kalad oskavad hästi kujundada südamlikku kohtingu-õhkkonda ka siis, kui partneriga juba mitu kümnendit ühist elu on jagatud. Hellusest ja kirgedest puudust ei tule, kuid Kalade jaoks on samatähtsad ka emotsionaalsed ja intellektuaalsed vestlused, mida samuti nädalavahetusse heldelt jagub.

Vaata ka:

Päivän horoskooppi perjantai 9.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuun asema tuo nyt enemmän herkkyyttä sinunkin olemukseesi. Ehkä joudut osoittamaan myötätuntoa tai …