Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
spring break 2019 2

Nädala horoskoop – 24.-30. aprill 2023

JÄÄR
Mine välja. Ole seltskondlik. Kuhu iganes lähed ja mida iganes teed, on sul väga lõbus ja isegi kõige tavalisemad kohtumised on ülimalt nauditavad. Mine räägi inimestega, võid midagi väärtuslikku teada saada.

SÕNN
Juhuseid ei ole olemas ja mida rohkem teatud asju juhtub, seda rohkem peaksid kahtlustama. Õnneks ei ole sa nii kergeusklik kui mõned arvavad, nii et petta sind tõenäoliselt ei õnnestu.

Loe ka: Just neid, KOLME tähemärki ootab ees suurepärane MAIKUU

KAKSIKUD
Kui sulle ei meeldi, mis sinu ümber toimub, siis lihtsalt pööra ümber ja kõnni minema. Teised võivad kurta, et sa hülgad oma vastutusala, aga sinu suurim vastutus oli, on ja jääb su enda meelerahu eest.

VÄHK
Te peaksite vaatama partnerlust ja sõprust rahulikuma pilguga ja seda nii isiklikus elus, kui ka töös. Kohelge teisi nii nagu nad oleksid liitlased ja võrdsed, mitte rivaalid ja vaenlased ning elu saab olema võrdselt lõbus ja tulus.

LÕVI
Sul paistab olevat impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head… või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse – nagu sulle meeldib – aga tead, kuidas nendega hakkama saada.

NEITSI
See, mis praegu paistab sulle oluline, ei tundu järgmise nädala alguses enam nii. Muutunud pole mitte niivõrd su suhtumine kui põhimõtted: ideed tunduvad huvitavamad kui raha teenimine ja asjade ostmine.

KAALUD
Püüa hoiduda väiklastest tülidest, eriti sellistest, mis kestavad mitu päeva. Jah, teistele võib tunduda, et lähed kergema vastupanu teed, aga tegelikult sa lihtsalt ei taha raisata aega probleemidele, mis sulle mitte midagi ei tähenda.

SKORPION
See, mis juhtub homme, kui täiskuu on sinu tähemärgis, võib näida ekstreemne, aga kes ütles, et elu peab õiglane olema? Fakt on see, et teistel on võimu reegleid teha ja sinul pole, seega kohane ja jää ellu. Sa saad hakkama.

AMBUR
Sa tead, et su plaanides on viga, aga tahad seda eirata. See on viga. Kui kõigest hoolimata edasi pürid, siis kindlasti kahetsed. Selgita välja, kus viga tekkis ja paranda see ära.

KALJUKITS
See, mida teised ütlevad ja teevad, võib mõjutada teie mõtlemist, kuid ikkagi on teie kohustus tagada, et asjad toimiksid õigel viisil. Eelkõige ei tohi te sel nädalal lubada rivaalidel süüdistada teid oma mannetutes ebaõnnestumistes.

VEEVALAJA
Pole mõtet püüda oma plaane endale hoida, sest sõbrad, pere ja töökaaslased saavad varem või hiljem neist teada. Kas sul on midagi varjata? Muidugi mitte, nii et anna neile teada, mis sul plaanis on.

KALAD
Kui jagad sel nädalal oma mõtteid vale inimesega, siis võid sattuda piinlikku olukorda. Püüa aru saada, et kõik ei mõista sinu erilist maailmavaadet ja ennekuulmatuid soove.

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!