spring break 2019 2

Nädala horoskoop – 14.-20. august 2023

VÄHK
Ära raiska aega, et öelda maailmale, mida tegema hakkad – lihtsalt hakka pihta ja näita, et suudad tegutseda sama hästi kui jutustada. Nii praktilises meeleolus oled sa harva. Su tähtede seis on harva nii hea olnud.

JÄÄR
Sel nädalal sul erilisi muresid pole ja see on hea, sest siis pole põhjust närvitseda. Hiljutised sündmused on sulle meenutanud, et sekkumine ja poole valimine teeb väga tihti asjad hullemaks kui need enne olid.

SÕNN
Sul peab olema selge pilt sellest, mida tahad saavutada, eriti tööalaselt, sest kui kahtled, siis võid raisku lasta suurepärase võimaluse elus edasi jõuda. Ükskõik, mida teed, hoolitse selle eest, et oleksid sel alal parim.

KAKSIKUD
Te ei pruugi olla entusiastlik ülesande suhtes, mida teil palutakse täita, kuid te peate oma ideedest loobuma, sest negatiivse suhtumise korral on tulemused vähem kui meeldivad. Võtke seda kui mängu – see on ju elu olemus.

 

LÕVI
Aeglustage asjade käiku, et hinnata, kui kaugele olete jõudnud, sest alles siis saate otsustada, kui kaugele te veel peate minema. Vaatamata sellele, mida mõned võivad öelda, olete teinud head tööd ja väärite tunnustust.

NEITSI
Ära nõustu millegagi ainult sellepärast, et sa ei viitsi vaielda. Kui valid praegu kergema väljapääsu, siis on sul hiljem tõsised probleemid, kui pereliikmed ja töökaaslased ootavad, et sa oma lubadusi peaksid. Parem ära anna üldse lubadusi.

KAALUD
Ära ürita teiste inimeste probleeme ise lahendada. Muidugi ole lahke, pühenda teistele aega ja näita oma kaastunnet, aga saa aru, et ainus viis, kuidas sõbrad ja kolleegid oma muredele lahendused leiavad, on see kui nad neid ise otsivad.

AMBUR
Eneseusk on edu võti, nii et usu sellesse, mida teed ja usu, et varem või hiljem tasub pingutamine ära. Pea meeles ka seda, et „välismaailm” on suuresti su peas toimuva peegeldus.

KALJUKITS
Te olete alati olnud auahne, kuid järgmise kahe või kolme päeva jooksul hämmastate isegi ennast seoses sooviga mängida maailmas tähtsat rolli. Ükskõik milliseid piiranguid elu on teile seadnud, heitke need lihtsalt kõrvale ja olge võimas.

VEEVALAJA
Kui sul avaneb võimalus ametikõrgendust saada, siis pead selle vastu võtma. Ära muretse, et sa pole selle töö jaoks piisavalt kvalifitseeritud, sest energia ja entusiasm on olulisemad kui kogemused – ja kogemusi saad töö käigus.

SKORPION
Sa oled alati valmis abi pakkuma, aga liigne lahkus ei pruugi järgneva seitsme päeva jooksul sulle hästi mõjuda. Ehk peaksid seekord endalt küsima, kas teised ikka on ära teeninud selle, et sa nende eest hoolitsed.

KALAD
Saad enamiku inimestega hästi läbi, aga pead teadma, et mõne iseloom on sinu omast nii erinev, et sõpradeks te ei saa. Kõik on korras – sellepärast ongi maailm nii huvitav.

Vaata ka:

354227921 696052005865331 1256492580140078715 n

21.05 Usalda oma sisetunnet ja vali üks kaart. Ava, loe mis sõnum Sulle haljakaartidelt on.

VASTUSED 1. REISIMINE. Leia viise ja võimalusi reisimiseks – see tuleb Sulle kasuks. Reisimine võimaldab

tarokaart minuaeg.com 3

21.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane teisipäev 21.05.24 sulle toob. Tarokaardid on