Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäev 14.08 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb:

  1. Kaljukits
  2. Kalad
  3. Vähk

 

Hea päev tuleb:

  1. Neitsi
  2. Jäär
  3. ambur

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Teil pole vaja minna kaugele oma igapäevastest asjadest, et saada kogemusi, mis laiendavad teie maailmatunnetust ning tõstavad teadvuse taset.

Jäär 21. märts – 20. aprill

Nüüd on hea päev karjääri tegemise alustamiseks. Tänu oma ratsionaalsele ja samas loomingulisele mõtlemisele suudate koostada paljutõotava tegevusplaani.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Olete valmis kulutama palju raha ja energiat enda välimuse ning riietuse peale. Otsite ilu ja mugavusi, aga püüdke hoiduda siiski lauspillamisest.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Ootate täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võite saada hoopis millegi muu osaliseks. Olge valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksite valmis olema ka selleks, et teilt tullakse nõu küsima. Püüdke leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete heas mõttes emotsionaalne ning suudate endast hurmavat muljet jätta. Soodne aeg dieetide pidamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Tänased planeediseisud muudavad teid rõõmsameelseks ja muretuks. Püüate leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt see õnnestub teil väga hästi.

Ambur 23. november – 21. detsember

Tänased planeedimõjud annavad teile suutmise olla vaba mõttestampidest ja teiste peale surutud ideedest. Hea päev teadmiste laiendamiseks ja reisimiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Katsuge täna oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib teid oodata üllatuskohtumine, seda eriti juhul kui lõunal läks kõik plaanipäraselt.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Teile meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitlete aga iseendaga. Olete positiivselt häälestataud ning kindel, et saate jagu kõikidest raskustest.

Neitsi 23. august – 22. september

Kipute täna oma elupõhimõtteid fanaatiliselt võtma. Tunnete ärritust, kui keegi arvab teist erinevalt. Püüdke

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Astri Grupp investeerib SEB Rohelaenu abil päikeseparkidesse

Astri Grupp teeb investeeringuid päikeseparkidesse, paigaldades uued paneelid Narva ja Pärnusse ning täiendab ka olemasolevat

Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mai 2024

Looduses valitseb üle Eesti suur tuleoht. Ilmaprognoos lubab kuiva ja päikesepaistelist ilma ning looduse tuleohtlikkus