checklist 2277702 1280

Muudatused ei pea olema valulikud!

Mõnikord saab uus algus alguse nii märkamatult, et sa seda isegi ei märka enne, kui see on juba toimunud, ilma et sa oleksid sellest teadlik olnud.

Teinekord aga muutused arenevad su silme all järk-järgult, muutudes selgelt märgatavaks. Siis on kerge mõista, mis toimub.

Ja siis on veel neid hetki, kus muutused toimuvad üleöö – just nagu talvel, kui lähed magama, ja hommikul ärgates on kõik lumega kaetud. Sa ei pidanud selleks midagi tegema, see lihtsalt juhtus, loomulikul ja imelisel moel.

Uus võib ilmuda mitmel erineval moel, mõnikord ootamatult, mõnikord vaikselt hiilides. Kuid ükskõik kuidas see saabub, on oluline sellega kaasa minna ja mitte vastu seista. Muutused ei pea olema valusad.

Muutumine on paratamatu, sest miski ei jää igaveseks samaks, ja kui vaatad oma südamesse, siis tead, et ka sina ei soovi, et kõik jääks samaks. Muutumine on osa elust, ja kui seda aktsepteerida, võib see tuua kaasa imelisi võimalusi ja uusi algusi.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi