Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
elekter

MÜSTIKA: Inimene sai suvila suure elektriarve, aga detsembris pole keegi suvilasse sisenenud ega elektrit tarbinud. VIDEO!

Teksti autor: FB: Manfred Vainokivi 

Minu ema sai suvila elektri arve 100.27. Eelmised kuud on arve ~4 eurot. Keegi meist ei ole detsembris suvilas elektrit tarbinud. Saan seda tõestada valveteenistuse G4S raportitega, mis näitavad suvilasse sisenemise ja väljumise. Üksi hing pole detsembris suvilasse sisenenud. Kauglugemisega voolumõõtja võib teile arvestada mida iganes. Sama probleem oli meil eelmisel aastal. Pöördumise peale laiutas eelmisel aastal EE käsi. Ilmsel on sama seis ka täna. Number tuleb, ei tea kust ja meie maksame.

Tänu Postimehe ajakirjanikule, kes EE-ga teemal vestles, helistati mulle Eesti Energiast või Enefitist. Sain vestluse käigus teada, et ma ei tohi vahele rääkida. Probleem ei ole Eesti Energial vaid minul. Vaatamata selgitusele, et majas ei ole käidud ega ühtki tarbijat sees ei ole. On probleem ikkagi minul. Jutu resümee on järgmine. Maksa arve ära. Eesti Energia surub meid külmalt vastu seina. Täna tegin tõestuseks video, millest on näha, ükski lamp ei põle, pistikutes midagi pole. G4S võin tõestuseks majja sisenemise ja väljumiste raporti võtta. See kõik ei loe. EE esindaja jutust sain teada, et hoogne tarbimine mieie suvilas jätkub. Tuleb uus arve ja mina maksan. Aidake palun levitada.

Loe ka:  OLULINE: Tallinki juhi Paavo Nõgene: Elektri hinda ei kujunda Eestis mitte turg, vaid Eesti Energia ise.

https://www.facebook.com/manfred.vainokivi/videos/1111995786006827/?t=10

Teksti autor: FB: Manfred Vainokivi 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!