Monday , 18 October 2021
car accident gc2b71287d 640

Möödunud ööpäeva jooksul pidi päästeamet kustutama kolme autopõlengut

Möödunud ööpäeva jooksul sai Päästeamet muuhulgas kolm väljakutset, mille puhul tuli kustutada põlema süttinud sõiduautosid – kaks neist Tallinnas ja üks Harjumaal.

6. oktoobril kell 17.44 teatati, et Lasnamäe linnaosas Linnamäe teel põleb viiekordse elumaja kolmanda korruse rõdu. Kohale kiirustanud päästjad tuvastasid, et tuld oli võtnud ühe korteri kinniehitatud rõduakna puitraamistik ning kustutasid selle kella 17.56 paiku. Inimesed põlengus viga ei saanud ning tekkepõhjus on selgitamisel.

6. oktoobril kell 23.16 teatati häirekeskusele põlevast prügikonteinerist Mustamäe linnaosas Vilde teel. Päästjate saabudes põles pargitud autode vahetus läheduses asuv konteiner lahtise leegiga ning see kustutati kella 23.39-ks.

7. oktoobril kell 02.51 helistati häirekeskusesse teatega, et Mustamäe linnaosas Tammsaare teel põleb lahtise leegiga sõiduauto. Kohale kiirustanud päästjad likvideerisid põlengu kell 03.08, kuid sõidukist jäi sellegipoolest järele vaid vrakk. Inimesed viga ei saanud ning esialgsel hinnangul sai tuli alguse auto salongist. Tekkepõhjust asus uurima politsei.

7. oktoobril kell 05.57 sai häirekeskus taaskord teate sõiduauto põlemisest, mis sedakorda leidis aset Põhja-Tallinna linnaosas Ketraja tänaval. Päästemeeskonna saabudes oli sõiduk leekides. Kustutustööde käigus kaitsti ka põleva sõiduki läheduses parkivat nelja sõidukit, mis õnneks viga ei saanud. Põleng likvideeriti kell 06.40 ning tekkepõhjuse selgitab välja edasine politseimenetlus.

Harjumaa

6. oktoobril kell 18.18 helistati häirekeskusesse teatega, et Saue vallas Hüüru külas põleb sõiduauto. Kohale saabunud päästjad kustutasid sõiduki kapoti all suitsevad plastmasstihendid kella 18.54 paiku ning inimesed õnnetuses viga ei saanud. Tekkepõhjus ei ole teada.

6. oktoobril kell 20.30 märkas Harku vallas Türisalu külas elav inimene, et tema aiabasseinis ujub pesukaru ning teatas sellest koheselt häirekeskusesse. Päästjad tegid kohapeal kindlaks, et tegemist oli siiski kährikuga, kes tõenäoliselt teadlikult võõrasse basseini suplema ei läinud, vaid ringi uidates sinna täiesti ekslikult kukkunud oli. Loom anti üle Eesti Metsloomaühingule.

 

Allikas Pealinn.ee

Jaga

Vaata ka:

pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Rahanduskomisjon toetab keskmise pensioni tulumaksuvabastust

Riigikogu rahanduskomisjon toetas oma tänasel istungil tulumaksuseaduse muutmist, mis näeb ette kehtestada pensioniealistele inimestele keskmise …

mihailkolvart

EKRE üritas Tallinnas võimul olevale Keskerakonnale kambakat teha, teised erakonnad ei lähe sellega kaasa.

Sotsiaaldemokraatide (SDE) Tallinna esinumber Raimond Kaljulaid välistas esmaspäeval tehtud avalduses koondumise teiste Tallinna volikogu fraktsioonidega …

F Politsei 2

Politsei pidas Tallinnas kinni taas kaks ebaseaduslikult riigis viibinud Iraagi kodaniku

Reedel pidasid politseinikud Tallinnas kinni kaks Iraagi kodanikku, kes olid saabunud Euroopa Liitu läbi Valgevene …

Puidutoostus1

FOTOD: Nõo vallas Nõgiaru külas põles puidutööstus

16. oktoobril kell 7.39 teatati häirekeskusele, et Nõo vallas Nõgiaru külas põleb puidutööstus. Päästjate saabudes …