Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
oziel gomez L8 0SAy aoQ unsplash scaled

Mõned märgid, et oled suhtes õige kaaslasega

Mõned märgid, et oled suhtes õige kaaslasega

Suhted võivad olla mõnikord väga keerulised. Kuidas aga ära tunda, et oled enda kõrvale leidnud hea kaaslase? Kuidas olla kindel, et just tema ongi see üks ja õige? Järgnevalt toome sinuni märgid, mis tõestavad sulle, et oled teinud õige valiku ja just tema ongi see õige kaaslane, kes on sinu armastust ja pühendumist väärt.

 

1. Ta paneb sind naeratama. Kui sinu kallim suudab sind panna naeratama, isegi kui sa tegelikult sisemuses nutad, oled leidnud enda kõrvale õige kaaslase. Ta oskab sind lohutada, kui sul on olnud halb päev. Ta oskab leida õigeid sõnu, et peletada sinu halb tuju. Ainult tema suudab sinu kurbuse pöörata taas naeratuseks ning tuua sinu silmadesse rõõmu ja sära.

 

2. Ta paneb sind tundma erilisena. Kallim ütleb sulle ilusaid sõnu, ta teeb sinu jaoks romantilisi žeste ja ta kingib sulle pisikesi üllatusi. Sa tead, et oled tema jaoks eriline, sest ta kohtleb sind erilisena. Ja kui ta paneb sind tundma erilisena, siis oled oma ellu leidnud kellegi väga erilise.

 

3. Ta esitab sulle väljakutseid. Suhetes on oluline, et kaaslased esitaksid teineteisele aeg-ajalt väljakutseid. Kallim julgustab sind, et oleksid valmis proovima täiesti uusi ja ainulaadseid kogemusi. Ta õpetab sulle väärtuslikke oskusi, ta aitab sul areneda, ta muudab sinu elu seiklusrikkaks, ta inspireerib sind ja ta muudab sind paremaks inimeseks.

 

4. Ta on sinu vastu aus ja avameelne. Tugeva ja õnneliku suhte nimel mängib olulist rolli aus ja avameelne suhtlus. Me ei suuda lugeda teise inimese mõtteid, mistõttu on väga tähtis, et me ise väljendaks teisele inimesele oma soove ja mõtteid. Kui tunned, et kallim räägib sinuga kõigest ausalt ja avameelselt, oled koos õige kaaslasega.

 

5. Ta on sulle lojaalne. Sa saad olla kaaslasega õnnelikus suhtes juhul, kui saad teda usaldada ja sa tead, et partner ei peta sind mitte kunagi. Ta ei flirdi teistega, vaid tal on silmi vaid sinu jaoks. Ta on sulle pühendunud ning ta ei soovi mitte kunagi sulle haiget teha, mistõttu ei ole ta suuteline sind kellegi teisega petma.

 

6. Ta kuulab sind. Kui sa räägid, kuidas sinu päev möödus, siis ta tõepoolest kuulab sind. Ta küsib sinu päeva kohta, et teada saada, mida uut päeva jooksul kogesid. Ta kuulab sinu muresid, ta on sulle alati toeks ja ta proovib sind aidata. Ta pöörab sulle tähelepanu ja ta kuulab sind, sest ta tahab olla osake sinu elust, sest ta tõepoolest hoolib sinust.

 

7. Ta armastab sind sellisena, nagu sa oled. Kui kallim armastab sind just sellisena, nagu sa oled, siis oled leidnud enda kõrvale õige kaaslase. Ta ei soovi sind muuta, sest sa oled tema silmis ideaalne. Ta armastab sinu pisikesi veidrusi ja imelikke harjumusi, sest just need väikesed kiiksud teevadki sinu just nii eriliseks ja unikaalseks.

 

8. Teil on sarnased väärtused. Suhe jääb kestma siis, kui teil mõlemal on sarnased ootused ja elu eesmärgid. Ja kui teil esineb olulistel teemadel lahkarvamusi, siis veendu, et kaaslane austaks sinu soove. Olulised teemad võivad olla näiteks majapidamiskohustuste jagamine, eluviisi valik, tulevane elukoht, perekonna loomine ja palju muud.

 

9. Ta austab sind. Sa tead, et oled enda kõrvale leidnud selle õige kaaslase, kui ta austab sind alati. Ta kohtleb sind alati hästi, ta on sinu vastu aus, ta ei varja süngeid saladusi, ta ei solva sind ning mis kõige olulisem – ta austab sind ka erimeelsuste korral. Ta käitub sinuga tülitsedes alati täiskasvanulikult ja mõistlikult ning ta on sinu vastu austav ja lahke igas olukorras.

 

10. Ta tõestab tegudega oma armastust. Kallim armastab sind ja ta näitab seda sulle iga päev tegude abil. Ta toob sulle hommikukohvi voodisse, ta valmistab sinu jaoks maitsva õhtusöögi, ta korraldab sulle romantilise pikniku, ta kuulab sind, ta on sulle toeks ja ta arvestab oma otsuste langetamisel ka sinu arvamusega. Võid olla kindel, et oled suhtes õige kaaslasega, kui kallim näitab tegudega oma armastust ja tõestab sulle, kui pühendunud ta sinule on.

 

11. Ta usaldab sind. Sa tead, et sinu ellu on jõudnud keegi väga eriline, kui kaaslane usaldab sind täielikult. Ta ei muutu liiga armukadedaks, kui soovid minna sõpradega välja. Ta ei nuhi salaja sinu järele, et teada saada, kellega sa suhtled. Ta jätab sulle ruumi ka vabaduseks ja privaatsuseks, sest ta usaldab sind.

 

12. Ta on sinu jaoks alati olemas. Kui sul on olnud raske päev, võid olla kindel, et just tema on sinu kõrval. Ta on sulle alati toeks, kui sa teda vajad. Ta ei jäta sind mitte kunagi oma muredega üksi. Sa võid tema peale loota, sest sa tead, et ta tõepoolest on sinu jaoks alati olemas. Ja kui ta jääb sinu kõrvale nii heas kui halvas, nii päikesepaistes kui tormiga, siis võid olla kindel, et tegemist on millegi väga erilisega.

 

13. Ta on valmis teie suhte nimel tööd tegema. Iga suhe nõuab vaeva, energiat ja pühendumist. Õnneliku suhte nimel tuleb ise tööd teha, sest tugev ja õnnelik suhe ei tule kunagi kergelt. Kui ta on valmis end sinule pühendama ja valmis teie armastuse eest võitlema, on tegemist väga erilise inimesega, kelle eest peaksid samuti olema valmis võitlema.

 

14. Ta ei kasuta mitte kunagi sinu vastu vägivalda. Kui kallim hoolib sinust ja kui ta armastab sind, siis ei ole ta mitte kunagi võimeline käituma sinuga vägivaldselt. Kui suhtes eksisteerib partnerite vahel austus, siis puudub suhtes igasugune vägivald. Õnnelikus suhtes on inimeste vahel nii palju armastust ja hoolimist, et nad ei suudaks kunagi käituda üksteisega teisiti kui ainult suure lugupidamisega.

 

Kuid kõige olulisem on see, et kallim teeks sind õnnelikuks. Sa oled õnnelik, et sa kohtusid temaga. Sa oled õnnelik, et sul on võimalus temaga oma elu jagada. Sa ärkad hommikul naeratusega ja mõtled endamisi, kui õnnelik sa koos temaga oled. Ja just sel hetkel sa mõistadki, et just tema ongi sinu jaoks see õige kaaslane.

 

 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!