Erakorralised uudised
water splash fruit
Fruit with splashing water

Ilusa näonaha tagab õige toitumine ja rohke vee joomine.

Ilusa näonaha tagab õige toitumine ja rohke vee joomine.

Loomulikku ilu hindav eksmiss Cathy Tullkvist testis sel suvel kosmeetikasarja Lieraci näomaski, mis pakub kasutajale kohest pinguldavat ja toniseerivat toimet. Cathy jagas meile meeleldi ka oma kogemust.

Cathy sõnul on tema jaoks toodete valikul esmatähtis selle koostis ja firma ajalugu, kogemused, ja ka see, kas omab meditsiinilist litsentsi, oma laboratooriumit, teaduspõhist uuringut jne. “Usaldan siiski enamjaolt ikka otseselt kosmeetiku poolt soovitatud kosmeetikat. Võibolla olen ka siinkohal liiga mugav ja uusi tooteid katsetan väga vähe,” jutustas Cathy ja vihjab ka juurde, et kui on leidnud endale sobiva toote, siis on väga raske konkurentsi luua.

“Kohene niisutus oli tunda ja mask imendus kergesti nahale, jätmata ebameeldivat rasvast kihti. Kuigi veel hommikul oli toodet näol siis tundus natuke kahju see näolt pesta,” kirjeldas Cathy Lieraci aktiivset maski, mille tootevalemis on looduse ja teaduse parimad aktiivained nagu mahagoni ekstrakt, purpur tulbi ekstraktYALU-3 konsentraat.  “Kuna tootes oli kõigile juba tuntud tõhusaim vananemisvastane aine HA siis sobis see minu kuivale nahale väga hästi. Usaldasin toodet just ka tänu selle taimsele koostisele ja dermatoloogilisele uurimustööle, mida kogu Lierac firma on esteetilise meditsiini pioneerina juba 1975 aastast arendanud,” lisas ta ning tõdes, et kuna on oma välimuse eest hoolt kandnud juba pikemat aega siis erilist muutust oma nahal ei märganud. “Küll aga oli nahk maksimaalselt niisutatud ja ehk ka tänu sellele ei pidanud päevakreemi nii palju kasutama.”

Cathy igapäevane ilurutiin algab piimhappega puhastustootest, mis on kaunitari sõnul kogu ilusa ja särava naha A ja O. “Pärast puhastamist kannan peale seerumi (armastan seerumeid) ja õrnatoimelise kreemi. Kuna seerumite konsistent on sügavama toimega, siis on mu nahk piisavalt toidetud ja pinguldatud. Seejärel kannan peale päevakreemi ja õhtul kordan toimingut puhastusega, kuid enam kreemi ega seerumit ei kasuta. Minu lemmikuks on kujunenud osoneeritud õli, mis on rahustava  toimega. Mulle ei meeldi paksu kihiga näol magama minna. Seega jällegi unustan tihti öömaskid, ja nii nad seal kapi serval nad mul ootusärevalt seisavad,” jagas eksmiss oma ilusaladusi ning tõdes samas, et kuna on maskide kasutamises suhteliselt laisk, siis pidi Lieraci näomaski kasutamise ajal endale igal õhtul meelde tuletama, et paneks ikka maski näole.

Lõpetuseks tõdeb naine, et kõik iluprotseduurid sõltuvad isiklikest vajadustest ja nahaprobleemidest. “Juba tütrele õpetan esmaseks iluprotseduuriks näo puhastust ja vähem meiki. Ilusa näonaha tagab kindlasti õige toitumine ja rohke vee joomine,” teab Cathy rääkida. “Kui siis oleks vaja juba natuke ennetada vananemismärke, siis soovitan oma lemmikhooldusi: mesoteraapiat, mis annab nahale vajalikud peptiidid ja vitamiinid ning taimsete hapete baasil nahapuhastus, milleks sobib suurepäraselt mandlihappe hooldus. Piisav uni ja väärtuslik aeg perega- ilu algab ikka seestpoolt väljapoole. Iga naine, kes on õnnelik, on ka ilus!”

 

Vaata ka:

Blue Hello Blooming Spring Instagram Post 1

JUULIKUU 2024 HOROSKOOP

 Vähk 22. juuni — 22. juuli Vähi energiatase on juulis laes ja ükski varjutus teda

ILM

4 päeva ILM: Sooja on tulemas +29

Teisipäev 25.06.2024Päeval: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, pärastlõunal