Kolmapäev , 27 september 2023
tee

MIS TOIMUB? 2020.a sügisel renoveeritud Sillamäe kesktänav juba laguneb.

Eelmisel aastal põhjaliku renoveerimise läbinud Sillamäe kesktänav on hakanud juba lagunema. Miks tekivad teele suured praod, seda veel ei teata, kuid kahtlustatakse ebakvaliteetset ehitustegevust.

 

See, et teed lagunevad, ei ole üllatus. Aga tavaliselt peavad nad vähemalt garantiiaja vastu. Sillamäe kesktänava esimese osa rekonstrueerimine lõppes eelmise aasta novembris. Vähem kui poole aastaga on ilmunud probleemid Sõtke jõge ületaval lõigul.

 

 

Sillamäe abilinnapea Aleksei Stepanovi sõnul pole lagunemine õnneks ohtlik liiklejatele. “See pole olukord, kus me peame ülikiiresti reageerima, nii pea kui ilmastik lubab, me sellega ka tegeleme,” lausus ta.

 

ERR-i palvel olukorda fotode abil analüüsinud teedeinsener Ain Kendra nentis, et tegu on tõenäoliselt ehituspraagiga, mida võis võimendada veerikas asukoht.

 

“Tegemist on selgelt vuugipragudega, pikivuugipragudega. Asfalt paigaldatakse paanidena ja need paanid peavad omavahel kokku minema. Tundub, et need paanikohad on sattunud sõidujälge. Seda ei tohi kunagi olla ehk see on puhtalt tehnoloogia rikkumise küsimus,” leidis Kendra.

Loe edasi SIIT

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

53217266386 9770d6637b c jpg

Peaminister Kaja Kallase poliitiline avaldus

Ausatatud Riigikogu juhataja, head riigikogu liikmed! Mõned asjad elus on ettearvatavad ja korduvad aastast aastasse. …