Huvitavat

Mis on suhte vaenlased?

Selleks, et üks suhe hästi toimiks ei ole vaja leida imeretsepte. Piisab, kui vältida lõkse, mis võivad pikaajaliselt nõrgestada sidet, mis teid liidab.

 

Mida peaks vältima?

Televiisor.

Televiisor on armastuse tapja, seda teavad kõik ja selles pole kahtlustki. Täiesti välistatud ja absoluutselt lubamatu – romantiline õhtusöök aktuaalse kaamera ees! Margus Saar ei pea olema ju teie kolmas kaaslane???!!! Ja lõppude lõpuks, terve õhtu filmi vaadates ja siis magama heites ei võta te isegi niipalju vaeva, et omavahel rääkida või muretseda selle üle, mida teine tahaks.
Üks ja ainus lahendus – visake telekas aknast välja! Ei, tegelikult, mitte otsese mõttes aga pange siiski oma armuelu esimesele kohale ja jätke televiisorile teine koht. Või siis eelviimane. See tähendab, et pange telekas kinni näiteks neljal korral nädalas. Proovige järele!

Sussid.

Susside asemel pange kingad jalga ja viige oma kaaslane restorani või kinno. Tundke taas seda maagilist tunnet, mida tekitab tunne koos väljas käia armunutena. Minge kasvõi jalutama kuuvalgel või mere äärde, tehke midagi koos. Kuna te otsustasite teleka ära visata ( kõige parem, kui te müüte ta ära) siis kasutage raha ja viige kallim restorani.


Lisatunnid.

Katsuge õhtul õigel ajal koju minna, muidu olete te väsinud ja ärritunud. Lisaks sellele, et töö teie elu täiesti enda alla matab saab temast ka kõikide teie vestluste teemadeks. Katsuge koju jõuda enne õhtusöögi algust (ilma teleka ette maandumata)! Ja mis kõige tähtsam – unusta töö mõneks ajaks, et oma kaaslasele rohkem tähelepanu pöörata.

WC uksed.

Lihtsalt sellepärast, et me kellegagi koos elame ei tähenda see, et tuleb uksed lahti unustada ja teha nii, nagu süda soovib! Lõpetage ära see kodus dressides ringi jalutamine, juuksed püsti peas! Ärge jätke enam oma asju igale poole vedelema ja hoolitsege enda eest! Muidugi teie kaaslane armastab teid niisugusena nagu te olete aga miks mitte kanda enda eest natuke hoolt ja näidata end oma parimast küljest? Sellega näitate te, et pöörate tema kohalolekule tähelepanu.

Tähelepanu puudus.

Üks suurimaid suhte vaenlasi on tähelepanu puudus. Ja siin ei ole juttu lillede kinkimisest või väikestest kingitustest vaid lihtsalt …. teise inimese vaatamisest! Panna lihtsalt tähele, kui teine on käinud juuksuris või ostnud mõne uue riideeseme. Ärge kõhelge talle seda ütlemast, kui te leiate, et ta on kena ja stiilne. Komplimendid on alati meeldivad! Aga ainult siis, kui nad tulevad südamest.

Liigne armukadedus.

Lõpetage oma kaaslase valvamine ja küsitlemine iga väiksemagi asja pärast, mida ta teeb. Sest suhte üks alustest on vastastikkune usaldus. Pidevalt kahtlustades lõpetate te oma kaaslase väsitamisega ja tõukate ise ta kellegi teise käte vahele!

Karskus.

Seksuaalelu on suhte oluline osa. Kui on normaalne, et aja jooksul see natuke jahtub ja muutub rutiinsemaks, siis ei tohi sellest reeglit saada. Tuleb kasutada fantaasiat ja kujutlusvõimet.

Ämm ja äi.

Kõik ämmad ei ole anekdootidest võetud ja hea ongi. Tihti on läbisaamine teise vanematega südamlik ja hea. Aga ärge suruge oma vanemaid teisele peale, tundke selles oma kaaslase soove. Kui te tunnete, et ta hakkab küllastuma, ärge sundige teda minema teie vanemaid vaatama kaks korda nädalas. See reegel kehtib samahästi ka kolleegide ja vanade tuttavate kohta.

Plaanide puudus.

Suhtes olemine ei tähenda plaanide puudumist. Te peate koos üles ehitama. Väiksemaid plaane nagu autoost ja puhkusele minek ja suuremaid plaane, nagu pere planeerimine – Ärge kõhelge rääkimast tuleviku üle ja jagamast oma nägemust sellest. See annab teile tunde minna edasi – koos.

Jaga
Back to top button