Erakorralised uudised
kummitus

Miks lähedased peale surma kummitavad?


Küsimus, miks lähedased peale surma kummitavad, on üks levinumaid küsimusi, mida kummituste kohta küsitakse. Sellele küsimusele ei ole ühest vastust, sest kummitustega on seotud palju erinevaid teooriaid.

Üks teooria on, et kummitused on hinged, kes ei ole suutnud surmast üle saada. Need hinged võivad olla seotud oma surma ümber valitsevate asjaoludega, näiteks traagilise õnnetuse või vägivaldse surmaga. Nad võivad ka olla seotud oma lähedastega, keda nad soovivad kaitsta või aidata.

Teine teooria on, et kummitused on lihtsalt energia jäljed, mis jäävad alles pärast inimese surma. Need energiajäljed võivad olla põhjustatud inimese emotsioonidest või kogemustest eluajal. Näiteks võib inimene, kes on elus olnud väga vihane või kurb, jätta endast maha energiajälje, mis tekitab kummituslikke nähtusi.

Kolmas teooria on, et kummitustega ei ole üldse tegemist. Need nähtused võivad olla lihtsalt tingitud inimese kujutlusvõimest või pettusest. Näiteks võib inimene näha kummitust, kui ta on väsinud või stressis.

Siin on mõned levinumad põhjused, miks lähedased peale surma kummitada võivad:

  • Lõpetamata asjad. Kui inimesel on elus jäänud midagi lõpetamata, näiteks tüli oma partneriga või unistused, mida ta ei jõudnud täita, siis võib ta pärast surma tulla neid asju lõpetama.
  • Side lähedastega. Mõned inimesed arvavad, et kummitused on lihtsalt viis, kuidas lähedased nendega pärast surma sidet hoida. Nad võivad tulla, et anda edasi sõnumeid või lihtsalt olla oma lähedaste läheduses.
  • Ärevus või hirm. Mõned inimesed arvavad, et kummitused on lihtsalt inimese enda ärevuse või hirmu projektsioon. Kui inimene on hirmul või ärev, siis võib ta näha või kuulda asju, mis tegelikult ei ole olemas.

Lõppkokkuvõttes on igaühe enda otsustada, kas ta usub kummitustesse või mitte. Kummitustega on seotud palju erinevaid teooriaid ja tõendeid, kuid lõplik tõde jääb ilmselt saladuseks.

Vaata ka:

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) pühapäeval 16.24 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäärad võivad täna seista silmitsi reaalsusega, mis puudutab nende