weed astrology 300x400 1
Woman Consulting The Stars - Zodiac Signs In The Sky - Contain Illustration And elements furnished by NASA

Mis on sinu tähemärgi karmajärgne ülesanne selles elus?

Mis on sinu tähemärgi karmajärgne ülesanne selles elus?

Inimese teod määravad tema surmaeelse teadvusseisundi ja ühtlasi selle, kas järgmine sünd on eelmisega võrreldes halvem või parem. Karma on vääramatu, see on igavene õiglus. Milline on sinu karma väljakutse selles elus?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kaljukits hoiab kaljukindlalt kinni ühiskonna moraalinormidest. Karma väljakutseks on leida üles oma sisemine hääl ja lubada sellel oma elu juhtida ning ühendada spirituaalsus igpäevase materialistliku reaalasusega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Veevalaja jaoks kujutab karma endast kunagisi vastuhakke ja võimukonflikte. Karma väljakutseks on võtta minevikust üle kõik hea, lasta ülejäänul minna ning areneda paindlikult.

Kalad (19. veeb -20. märts)
Kalade karma keskendub tähemärgi kalduvusele märtrit või päästjat mängida, võttes lunastamise enda peale. Karma väljakutseks on õppida kaasa tundma ilma teiste valu enda peale võtmata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Jäärade karma tuleneb eelmises elus esinenud isekusest ja egotsentrismist. Suutmatus arvestada teiste vajadustega ja ükskõiksus nende tunnete vastu tekitab praeguses elus karmilised katsumused olla juhtpositsioonil ilma teisi maha surumata ja ilma enesesse süüvimata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Sõnni karma tekib vastupandamatust kiindumusest materiaalsesse omandisse ja kalduvusest otsida kindlustunnet välistest asjadest. Karma väljakutseks on õppida ennast neist vabastama ja otsida sisemist kindlust, mis on igavene ja hävimatu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Karma keerleb Kaksikute puhul tavaliselt valede või nurjatute plaanide ümber. Eelmise elu negatiivsuse alla võib kuuluda keelepeks, laim, reetmine või valeinformatsioon. Praeguses elus on karma väljakutseks tõde selgitada ja selle juurde jääda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Vähile on peaaegu alati koormaks minevikus olnud olukorrad või suhted, millest ta keeldub lahti laskmast. Võibolla kaassõltuvuse või lämmatava armastuse juhtumeid, millele tuleks tähelepanu pöörata. Positiivne karma võtab tihtipeale hoolitsuse vormi, mida Vähk on teistele jaganud. Väljakutse on pigem leida võimalus, kuidas iseenda eest hoolitseda, kui oodata emotsionaalset tuge teistelt.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Autokraatlikul ja kõigutamatul Lõvil on vaja tunda, et võim ja vastutus on tema kätes. Karma väljakutseks on saada isiklikke võimalusi, mitte nautida oma võimu teiste üle.

Neitsi (24. august – 23. september)
Kui Neitsi liiga kaugele läheb, võib ta kergesti muutuda orjameelseks. Sellel tähemärgil on vajadus südamest ja tõelise alandlikkusega teenida, otsimata tunnustust või tasu. Karma väljakutseks on kohut mõista ja otsustada ilma kriitilisuse või pedantsuseta.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Kaalude karma keerleb inimsuhete ja kalduvuse ümber kohaneda asjadega, mis on nende enda kahjuks. Otsustamisvõimetus ja nõrgenenud tõesuhted aga vajaksid samuti lähemat uurimist. Karma väljakutse Kaalude jaoks on olla tulevastes suhetes avatud ja aus, arvestades võrdselt mõlema poole vajadusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Sellel isikul on probleeme võimu tarvitamise, kuritarvitamise ja väärtarvitamisega. Skorpioni karma väljakutseks on avastada aare, mis on peidetud traumaatilisse minevikujuhtu. Tõsiasi, et skorpion üldse veel elab, on osa sellest aardest, nagu ka isiksuse tugevus, mis on arenenud lelle väljakutse tulemusena.

Ambur (23. november – 21.detsember)
Ambur on oma elukestva elu mõtte otsingute jooksul uurinud paljusid ususüsteeme. Karma väljakutseks on teha vahet tõe ja vale vahel ning elada vastavalt sellele.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi