Erakorralised uudised
armastus

5 karmalist suhet, mis tervendab sinu südame … või murrab selle

  1. Hingesugulane: See on inimene, kellega sa oled mõeldud olema. Nad on sinu peegel, peegeldades sulle tagasi sinu sügavaimaid tõdesid ja varjusid. See suhe võib olla uskumatult tervendav, kuid see võib olla ka väga väljakutsuv.
  2. Kaksikleek: See on hingeühendus, mis on väidetavalt veelgi intensiivsem kui hingesugulaste ühendus. Kaksikleekide kohta öeldakse, et nad on ühe hinge kaks poolt, ja nad on sageli üksteise poole tõmmatud, et üksteist tervitada ja täita. See suhe võib olla uskumatult transformatiivne, kuid see võib olla ka väga valus.
  3. Karmaline partner: See on inimene, kellega sul on lahendamata karma. See võib olla eelmisest elust või sellest elust. Karmalised partnerid on sageli üksteise poole tõmmatud, et õppida ja kasvada oma varasematest kogemustest. See suhe võib olla väga väljakutsuv, kuid see võib olla ka väga rahuldust pakkuv.
  4. Õpetaja: See on inimene, kes tuleb sinu ellu, et sind millegagi õpetada. Nad võivad olla mentor, sõber või isegi võõras. Õpetused, mida nad sulle annavad, võivad olla rasked, kuid need on lõpuks mõeldud sulle aitama kasvada ja areneda.
  5. Tervendaja: See on inimene, kes tuleb sinu ellu sind tervendama. Nad võivad olla terapeut, Reiki terapeut või isegi sõber. Tervendamine, mida nad pakuvad, võib olla füüsiline, emotsionaalne või spirituaalne.

On oluline märkida, et mitte kõik karmalised suhted ei ole negatiivsed. Mõned karmalised suhted võivad olla väga positiivsed ja tervendavad. Siiski on oluline olla teadlik potentsiaalsetest väljakutsetest, mis kaasnevad nende suhetega. Kui sa oled karmalises suhtes, on oluline olla kannatlik ja mõistev. Need suhted võivad olla väga tasuvad, kuid need nõuavad ka aega ja vaeva, et paraneda.

Siin on mõned näpunäited karmaliste suhete käsitlemiseks:

  • Ole aus iseendaga oma motiivide kohta olla suhtes. Kas sa oled selles, sest sa üritad paraneda minevikuvaludest või loodad seda vältida?
  • Sea piirid ja suhtle oma vajadustest selgelt. Karmalised suhted võivad olla väga intensiivsed, seega on oluline, et sul oleksid tervislikud piirid paigas.
  • Ole valmis laskma lahti kontrollist. Karmalised suhted on sageli õppimise kohta, kuidas lasta lahti kontrollist ja alistuda elu vooluga.
  • Ole kannatlik ja mõistev. Karmalised suhted võivad olla väga väljakutsuvad, kuid need on ka väga tasuvad. Ole kannatlik iseendaga ja oma partneriga ning usalda, et suhe areneb nii, nagu peab.

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus