Lumine loomaaed on imeline. Õhk on karge, jalgealune krudiseb, väikesed lumemütsakad istuvad kui värvud härmas okstel. Nii päikesetõus kui ka loojang panevad pilved õhetama.
Kesknädalal sai 38-aastaseks kääbusjõehobu Pupa. Sel puhul serveeriti talle tervislik marja-puuvilja-lehtsalati-tilli ports kõrvitsavaagnal. Pupa keeras säuhti vaagna kummuli ja krõmpsutas esmalt kõrvitsat süüa, kuid seejärel kadus kõhtu ka ülejäänud sünnipäevatoit.
Troopikamaja surikaadid ja kääbusmarmosetid maiustavad hiid-jahumardika tõukudega. Laste loomaaia hund-rosella Roosi aga mugistab maapähklit koore seest süüa ega taha maiuspala kaaslasest puna-rosella Oskariga kuidagi jagada.
Peale kolmepäevast paastu sööb uus lumeleopard Somu nüüd juba hästi. Ka ninasarvik-nastikud pistsid peale reisi oma esimesed hiirepojad pintslisse.
Taime- ja loomakoosluse suurde mageveeakvaariumi troopikamajas kolisid lisaks kaladele elama ka Aasia päritolu krevetid perekonnast Macrobrachium.
Käharpelikanidel on pesas kaks muna. Kinkažud paarituvad. Pintšetamariinidele aga paigaldati implantaadid tiinuse ärahoidmiseks.
Lumisel kullimäel avati kolmest puurist kokku ehitatud avar kotkapuur, kuhu paigutati elama kaeluskotkapaar. Esialgu lendasid linnud oma endise elupaiga tuttavale alale ja isaslind jäigi sinna oksale kõõluma. Emaslind seevastu läks õige pea avaramaid võimalusi uurima ning kontrollis üle uute riiulite ja pesaaluse vastupidavuse.
Noor siberi kaljukitse sikk tabati lumes jooksmas ja lumehange hüppamas. Ka kulaanid mängisid lumes ja lumega, koonud valged. Üks mära tõusis lausa tagajalgadele ja püüdis puuokstelt lumetorte. Lumiste küürudega kaksküürkaamel Hasan aga ei taha loobuda lepatüve koorimisest.