Wednesday , 26 January 2022
Screenshot 2021 12 11 at 18.19.33

BRIGITTE SUSANNE HUNT SELGITAS, miks ta eelistab annetada SA Kiusamisvabale Koolile

2.detsembril leidis aset OlyBeti heategevuslik pokkeriturniir. Iga turniiril osaleva mängija eest kandis OlyBet 1 € SA Kiusamisvaba Koolile ning turniiri erikülaliseks oli särav seltskonnastaar Brigitte Susanne Hunt.

OlyBeti heategevuslikust pokkeriturniirist võttis osa koguni 516 mängijat ning SA Kiusamisvabale Koolile koguti 516 eurot.

Küsisime Brigittelt, kellel õnnestus kõnealusel turniiril jääda 146 kohale, miks just SA Kiusamisvaba Kool. “Minu südant ei lõhesta mitte ükski muu teema rohkem kui lapsed, keda kiusatakse – koolis või kodus.

Koolikiusamine on õudne mõlemast küljest – kiusajad saavad suureks ja kiusavad edasi. Kiusatavad vaevlevad elu lõpuni kompleksides ja lõpetavad alandavates suhetes, sest nad on sellise käitumisega harjunud. Mõlemad (nii kiusajad kui kiusatavad) toodavad suureks saades peale sama katkise uue põlvkonna, kes ei oska ise märgata enda või teiste vägivaldseid mustreid, veel vähem neid murda.

Usun, et SA Kiusamisvaba Kool suudab lisaks haridussüsteemile või üleüldisele sotsiaalpoliitikale veel kontsentreeritumalt õige kommunikatsiooniga palju ära teha,” selgitas seltskonnastaar.

Brigitte väljavõtjale oli auhinnaks pandud Buduaari Secret Beauty Box väärtusega 80€, mille võitis Merle Teder. Kolmele parimale naisele olid kingituseks Buduaari aastatellimused. Need said endale, Kristi Vesselov, Pille-Triin Borgmann ja Kristina Nurmik.

Allikas Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

timmer

KIRSTI TIMMER: Kui inimeste vahel on armastus ja austus, kõik on hästi, siis ei saa mitte kunagi mitte keegi kolmas üldse sinna suhte vahele tulla

Selgeltnägija Kirsti Timmer kirjutas oma blogis, miks tegelikult suhtes olevad inimesed endale uusi kaaslaseid leiavad. …

Tarokaart

Kolmapäev 26.01 Tarokaart on MÕÕDUKUS

Klassikaliselt käsitletakse mõõdukuse all Taro kaartide puhul hinge seisundit. Käsitluse all on lisaks sellele veel …

Tarokaart

Teisipäev 25.01 Tarokaart on SAUAD 5

Tänane päev suurendab konkureerimist inimeste vahel. See võib raskendada igapäevaste plaanide teostamist kui ka suhtlemist …

Tarokaart

ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 24.02-30.01-2022

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Nädala võtab kokku sauade kuus. Nüüd saad tunda edu …