kodu

Millised asjad/tegevused toovad kodus ebaõnne

Ebaõnne toovate asjade uskumuste kohta on palju erinevaid kultuure ja traditsioone. Siin on mõned kõige levinumad uskumused:

  • Katkised peeglid. Arvatakse, et katkised peeglid toovad seitse aastat ebaõnne. See uskumus pärineb sellest, et peeglid peegeldavad inimese hinge, ja katkine peegel võib seega kahjustada inimese hinge.
  • Must kass. Arvatakse, et must kass, kes üle teie tee jookseb, toob ebaõnne. See uskumus pärineb keskajast, mil musti kasse seostati nõidadega.
  • Jala peal astumine. Arvatakse, et kui keegi astub teile kogemata jala peale, toob see teile ebaõnne. See uskumus pärineb sellest, et jalg on keha kõige olulisem osa ja selle kahjustamine võib põhjustada ebaõnne.
  • Kukkunud sool. Arvatakse, et kui sool maha kukub, tuleb see kohe kokku korjata ja üle õla visata, et vältida ebaõnne. See uskumus pärineb sellest, et soola seostati rikkuse ja õnnega, ja selle kaotamine võis põhjustada ebaõnne.
  • Lõpetamata tööd. Arvatakse, et lõpetamata tööd toovad ebaõnne. See uskumus pärineb sellest, et lõpetamata töö võib olla märk sellest, et inimene ei ole oma eesmärkidega seotud või et ta ei ole valmis edasi liikuma.

Lisaks nendele üldistele uskumustele on ka palju muid, mis on seotud konkreetsete kultuuride või traditsioonidega. Näiteks Hiinas peetakse 4-t numbrit ebaõnneks, sest see kõlab sarnaselt sõnaga “surm”. Ja Jaapanis peetakse 13-t numbrit ebaõnneks, sest see kõlab sarnaselt sõnaga “surnud”.

Lõppkokkuvõttes on igaühe enda otsustada, kas ta usub ebaõnne toovate asjade uskumustesse või mitte. Siiski on huvitav uurida, kuidas erinevad kultuurid ja traditsioonid on seotud selliste uskumustega.

Siin on 16 asja teie kodus, mis võivad mõjutada teie õnnetunnet:

Loe edasi järgmiselt lehelt, vajuta selleks nr 2 peale.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi