10.2 C
Tallinn
Esmaspäev 20. märts 2023
HoroskoopMillise tähtkuju käest ära nõus küsi!

Millise tähtkuju käest ära nõus küsi!

Kalad
Põhjus, miks Kalad annavad halba nõu on seotud nende endiga ja mitte nii väga sinuga. Tavaliselt kipuvad nad soovitusi jagama keskendudes liigselt enda vaatenurgale. Nad tahavad küll head, kuid nende emotsioonid takistavad neid asjalikku nõu andmast. Kalad arvavad, et kõik inimesed reageerivad ja käituvad samamoodi nagu nemad. See pole aga nii. Teinekord pole nende soovitus isegi loogiline ega realistlik.

Jäär
Jääradel pole kannatust maha istuda ja teiste probleemidesse süveneda. Nad kipuvad enne ütlema ja siis mõtlema. See aga ei toimi pikas perspektiivis. Jäär tahab kiireid tulemusi ning tal pole aega kaaluda kõiki plussi ja miinuseid. See on nagu matemaatikatunnis, kus õpilased peavad näitama kuidas nad tulemuseni jõudsid – Jääral on aga ainult lahendus, mitte tehet ennast.

Skorpion
Skorpioni viga on see, et ta annab nõu liigselt emotsioonidele toetudes. Nad ei oska asju vaadata objektiivselt. Nad panevad ennast kõnealusesse olukorda ning annavad nõu selle järgi, mida nad ise teeksid. Samuti võib neil nõu andes mõlkuda mõtteis see, kuidas nad ise nõuande pealt kasu lõigata võiksid. Kõige halvemat nõu annab Skorpion siis, kui ta tunneb küsija suhtes armukadedust või ohtu.

Veel artikleid