Erakorralised uudised
811fb2b9d60c31a9ad768e55c7b69b56 850x560 1

Internetis kulutulena leviv postitus eeskujuks kõigile lahutatud vanematele.

Lahkuminek on iga pere jaoks ääretult raske, kuid on oluline, et lapsevanemad laste heaolu nimel kokku hoiaksid. Jessica Singleton otsustas postitada Facebooki, et oma eksmeest avalikult tänada, ning sajad tuhanded kasutajad noogutasid tunnustavalt kaasa.

Lapsevanemaks olemine on ka ideaalsetes tingimustes küllalt keeruline. Seda keerulisem on see siis kui sinu partner ei ole enam osa sinu igapäevaelust. Aga uus elukorraldus ei pea ilmtingimata võimatu olema – seda juhul, kui vanemad teevad ka pärast lahutust omavahel koostööd. Suurepärane näide seesugusest koostööst on sadu tuhandeid Facebooki kasutajaid puudutanud postitus, mille Jessica oma eksi tunnustamiseks koos piltidega isast ja pojast sotsiaalmeedias avaldas:

“See siin on minu eks. See siin on hinnalisem kui kuld. See on mees, kes ei maksa riigi kaudu sentigi alimente, kuid kui mu poeg vajab uusi riideid, piisab mul ainult talle helistada. See on mees, kes ostab kastitäie mähkmeid ja toob need mu koduuksele, et mina ei peaks lapsega koos poodi minema. Mees, kes võtab lapse kümneminutilise ettetatamisega oluliselt tihedamini kui peaks, sest mul on liiga palju teha või vajan lihtsalt uinakut. See on mees, kes on valmis mu ära kuulama kui nutan, sest olen stressis. See on mees, kes palub pojal ka emme peigmeest meeles pidada, kui laps järjest endale olulisi inimesi loetleb. Mees, kes kiirustab meile appi, sest jäime võtmeteta ukse taha või veedab oma õhtu meie juures, et aidata meil kodus midagi parandada. See on mees, kes pani enda poolt lapsele ostetud kingitustele sildi “emmelt”, sest emme ei saanud talle sama palju kingitusi osta. Mees, kes jätkuvalt ka minu õe lapsi hoiab, et meie poeg oma nõbudega aega veeta saaks. See on minu lapse mähkmekotti kandev, šokolaadipiima valmistav, isetu, kaitsev, lahke, edukas ISA.

Hulk takistusi, mida siia jõudmiseks ületama pidanud oleme, on tohutu. See ei olnud lihtne, aga see oli valik. Lõpetage vabanduste otsimine ja hoidke oma laste nimel kokku. Ma olen kõige põikpäisem inimene, keda ma tean, ja teineteisele andestamine oli meie jaoks lihtne, sest tegime seda oma poja nimel. Ja tänu sellele kohtun oma pojaga iga päev. Tunneme alati teineteise kohalolekust rõõmu.

Juhul kui ma sulle seda viimasel ajal öelnud ei ole – ma olen sinu eest tänulik. Kõige enam selle eest kui motiveeritud sa inimesena oled ja millist fenomenaalset eeskuju sa Piersonile annad vaatamata keskkonnale, milles ise kasvasid. Ma armastan seda tohutut armastust, mis minu pojale tänu sulle alati osaks saab.

Üksikvanemaks olemine on raske koorem ning püüda sellega purunenud suhte foonil toime tulla muudab selle kõik ainult veelgi raskemaks. Kiitus neile lapsevanematele lapse heaolu esmatähtsaks pidamise eest vaatamata erimeelsustele ja pingetele, mis tänu lahkuminekule veel nende vahel õhus olla võivad. Au ja kiitus ka mehele, kes ei ole igakülgselt toeks mitte ainult oma pojale, vaid ka oma eksnaisele. Jessica postitust lugedes on ilmselge kui tänulik ta mehe toetuse eest on – mitte ainult selle eest, et ta lapse jaoks olemas on, vaid ka hoole ja kaastunde eest, mida ta naise vastu üles näitab. Selline suhtumine ei ole eeskujuks üksnes väikesele noormehele, kes selles keskkonnas kasvab, vaid ka kõigile, kes seda postitust loevad.

Allikas: https://emmedeklubi.ee/

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal