Pühapäev , 25 veebruar 2024
296384609 2064670867067263 3913544390105387993 n

MILLINE SÕNUM ON SULLE PEAINGLILT? Vali üks kaart, ava ja loe.

 

1. RAFAELI VIIS. Kõik juhtub põhjusega. Pole mõtet kahetseda. Vaata muutusi kui juhatust uude suunda. Asjad ei pruugi olla õnnestunud nii, nagu ootasid, kuid nüüd on aeg usaldada, et Universumil on Sinu jaoks midagi paremat varuks!

2. RAFAELI ÄSS. Sinu elus on uue ja positiivse emotsionaalse kogemuse algus! Su ellu võib tulla uus inimene, kellega saad väga lähedaseks, või olukord, mis täidab Su rõõmuga. See võib tähendada ka uut romantilist suhet või taasleitud romantikat Sinu praeguses suhtes.

3. RAFAELI SEITSE. Aeg on teha otsus! Võid tunda, et olukord on väga keeruline. Intuitsioon annab kasulikke juhiseid, et leiaksid valikute seast selle õige. Kuula oma sisemist häält! Ütle selgelt välja, mida soovid, ja seejärel asu tagasi vaatamata tegutsema.

Loe teisi huvitavasid artikleid SIIT

4. RAFAELI KAHEKSA. Sind ootab ees midagi paremat! Praegu tasub otsida vastuseid iseendast. Sinu varasemad kogemused on olnud väga olulised, aidates mõista, kes Sa oled. Ole tänulik õpitu eest ja tugine sellele!

5. RAFAELI ÜHEKSA. Soovi midagi! Nüüd saavad Sinu lootused ja unistused reaalsuseks! Mured hajuvad, hirmud kaovad. Elu on maagiline! Ilu ja õnn on Sinu päralt. Elu tundub rõõmus ning lõpuks on võimalus lõõgastuda ja lõbutseda!

6. RAFAELI KOLM. On põhjust tähistada! Kui töötad liiga palju, leia aega lõbutsemiseks, lõõgastumiseks või puhkamiseks! Hoia ja tunnusta oma elus inimesi, kes Sind armastavad ning toetavad. Võta aega, et kogeda rõõmu ja rahu, mida pakub inspireeriv sõpruskond.

Allikas: www.inglitiivul.ee. 

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna võid kogeda ootamatuid võimalusi oma karjääris. Ole valmis tegutsema,

error: Sisu on kaitstud!