Erakorralised uudised
hd wallpaper 820149 1280

Miks patjadel on meie heaolus tähtis osa?

Me kõik veedame umbes kolmandiku elust voodis, nii et on väga tähtis, et me tunneksime ennast seal mugavalt. Ilmselt valid sa hoolikalt ja kaua madratsit, padi paistab aga olevat vähem tähtis. Sa üllatud aga kindlasti, kui kuuled, kui tähtsat osa mängib padi meie heaolu ja üldise tervise mõttes. Kas tahad teada, kuidas õige padi võib su elu paremaks muuta?

PADI VÕIB STRESSI LEEVENDADA

See võib kõlada pisut imelikult, aga on siiski tõsi: mugav padi võib sind panna tundma end õnneliku ja rahulikuna, mis leevendab omakorda muidugi stressi ja parandab su elukvaliteeti. Vähem stressi ei muuda aga mitte ainult tuju paremaks, vaid stressi vähenedes paraneb ka tervis ja organism on mitmesuguste terviseprobleemide suhtes vastupanuvõimelisem.

Kas tunned end oma voodis turvaliselt ja kindlalt? Võid arvata, et ega see ei olegi kuigi tähtis, aga võid ka siinkohal üllatuda. Kui su voodi on turvaline pesa, kus sul on mugav olla, annab iga öö võimaluse uueks päevaks välja puhata, lõõgastuda ning uut energiat ja jõudu koguda.

PADI VÕIB KÕRVALDADA SELJA- JA KAELAVALU

Kuna me veedame nii palju aega voodis, on väga oluline, et lamaksime õiges asendis. Kas sul on sageli selja- ja kaelavalud? Neid valusid võib põhjustada asend, milles päeval pikalt oled (näiteks laua taga töötades, köögilaua kohale kummardudes või diivanil istudes), kuid suurem osa neist on tingitud hoopis valest magamisasendist.

Kui leiad õige padja, mis toetab magamise ajal selga ja kaela, võib see su elu märkimisväärselt muuta – kujutle, kuidas oleks ärgata ilma vastiku pingeta seljas ja kaelas. See kõlab ju päris hästi?

PADI VÕIB LEEVENDADA ALLERGIASÜMPTOME

Kas oled allergiline? Sa ei pruugi seda teada, aga köha, aevastamine, hingamisprobleemid, nohu, kinnine nina ja vett jooksvad silmad võivad olla erinevate allergiate sümptomid. Kui sul esineb selliseid probleeme enamasti öösiti, võib padjal nendes vaevustes suur osa olla.

Padi võib aga sama hästi ka need probleemid lahendada. Uued, hüpoallergilised padjad, mis aitavad võidelda allergiate vastu, mille põhjustajad pesitsevad sageli just padjas ja teistes voodiriietes või voodi osades, võivad tagada sulle igal öösel hea une.

PADI VÕIB AIDATA SUL PAREMINI MAGADA

Kui kannatad unetuse või teiste unega seotud probleemide all, võib uuest padjast palju abi olla. Õige padi võib aidata paljude erinevate probleemide korral: mõnest ei pruugi sa isegi teadlik olla.

Võib-olla ei ole su vana padi piisavalt mugav ja sa ei suuda leida õiget asendit. Võib-olla ei ole su padi su keha ja magamisasendi jaoks õige kujuga. Võib-olla on su padi liiga vana ja seetõttu täis tolmulesti, kes muudavad su elu öösiti tõeliseks põrguks. Üks väike muudatus võib parandada su öist puhkust kujuteldamatult.

PADI VÕIB KAITSTA KA KÜLMA JA PALAVUSE EEST

Kas sul on öösiti tihti liiga palav või liiga külm? Oma osa on selles mõistagi eri aastaaegade erinevates temperatuurides, kuid ka padi ja selle kehv termoregulatsioon võib siin olulist rolli mängida. Uued täiustatud padjad võivad ka sellise mure korral aidata.

Mõni materjal on termoregulatsiooni mõttes palju parem kui teine, nii et kui ärkad sageli külma tõttu või kipud magades higistama, on võib-olla mõistlik neid materjale proovida ja su ööd võivad muutuda palju meeldivamaks!

allikas: dormeo.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Jääradel on reedel võimalus oma suhtes edasi liikuda. Võib-olla on aeg teha mõni oluline

horoskoop

Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Reede on Jäärale hea päev, et keskenduda oma karjäärile või haridusele. Sul on palju

error: Sisu on kaitstud!