Tuesday , 30 November 2021
mihkel raud 92740895

Mihkel Raud kinnitab, et tema teed Ameerikas elava abikaasa Liinaga on nüüd lõplikult lahku läinud.

Muusik, kirjanik ja saatejuht Mihkel Raud kinnitab, et tema teed Ameerikas elava abikaasa Liinaga on nüüd lõplikult lahku läinud. USAs käib ta vaid laste pärast: “Näen Mirjamit ja Joosepit vähem, kui isana tahaksin, aga selline see üle-ookeani-logistika paraku on.”
Kaks aastat tagasi suvel andsid Mihkel Raud (52) ja Liina Raud (33) oma sotsiaalmeediakontodel teada, et on otsustanud lahku minna. Mõni kuu hiljem kinnitasid nad aga, et on taas teineteist leidnud ja jätkavad abielu. Samal ajal ilmus Mihkli sulest järjekordne raamat ja leidus kommenteerijaid, kes pidasid lahkumineku-uudist osaks raamatu müügikampaaniast.

Nüüd on asjalood aga sealmaal, et Mihkel on juba mõnda aega andnud ääri-veeri mõista, et tema elu on üha rohkem Eestis. Tema pilti võib kohata populaarses suhteportaalis ja ta on postitanud oma Instagrami kontole pildi korterist, kuhu alla kirjutanud “poissmehekodu”.

Mihkel kinnitab Kroonikale, et ta tõepoolest pole oma fotograafist abikaasa Liinaga enam koos: “Otsustasime juba mõnda aega tagasi, et meie edasised suhted on sõbralikud lapsevanemate omad. Saame tõesti omavahel hästi läbi.” Mihkel lisab, et mingit draamat ei ole siin mõtet otsida: “Nagu ütles John Lennon: elu on see, mis tuleb siis, kui ­ sul on teised plaanid.”

Seda, kas ja millal annavad nad lahkuminekule ametliku käigu, Mihkel kommenteerida ei soovi.

Mihkli edasised plaanid on seotud peamiselt kodumaaga. Ta on muusikuna uut hingamist sisse saamas – hiljuti sõlmis tema bänd lepingu plaadifirmaga Sony Music. “Muusika teeb mulle jätkuvalt palju rõõmu, mis sest, et olen pea terve elu selle keskel elanud. Loodame ansambliga kõige lähemal ajal ka juba kontserdiformaadis publiku ette astuda,” ütleb ta.

Refereeeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga

Vaata ka:

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …

justin

VIDEO: Kirsti Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta.

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin …

kevin

“Poissmeeste peo” saates osalenud Kevin tegi ülekutse Facebooki, kus palub endale tuua ohtralt vett ja kokaiini.

Paistab, et raske haiguse põdemine ja juba varasemaltki seadusega pahuksisse sattumine ei olegi piisav äratuskell, …

katrin lust

Katrin Lust saab emaks. Palju Õnne!

Telesaatejuht Katrin Lust ja tema elukaaslane Oliver Kilk saavad uue aasta esimestel kuudel lapse. Ekraanilt kaduda …