Esmaspäev , 4 detsember 2023
Erakorralised uudised
vanga 1

Mida ennustab Vanga aastaks 2024

Vanga, Bulgaaria selgeltnägija, kes suri 1996. aastal, on kuulus oma täpsete ennustuste poolest, sealhulgas 9/11 terrorirünnakute ja Venemaa sissetungi Ukrainasse kohta. Tema ennustuste kohta aastaks 2024 on erinevaid tõlgendusi, kuid üldiselt on need üsna negatiivsed.

Mõned ennustajad usuvad, et aasta 2024 on aeg, mil maailm seisab silmitsi suure kriisiga. Nad väidavad, et võib tekkida suur sõda, looduskatastroof või muu tragöödia, mis põhjustab massilist surma ja hävingut.

Teised ennustajad usuvad, et aasta 2024 on aeg, mil maailm alustab uut ajastut. Nad väidavad, et tehnoloogia areng toob kaasa suurte muutuste, näiteks inimeste elustiilis ja suhtlemises.

Loe ka, kes oli VANGA SIIT

Siin on mõned konkreetsed Vanga ennustused aastaks 2024:

  • Euroopas toimub suur sõda, mis põhjustab palju kannatusi. Vanga sõnul on see sõda teistsugune kui kõik varasemad sõjad, kuna see on seotud uue relvaga, mis on võimeline tapma suuri inimrühmi.
  • Venemaa muutub taas suureks jõuks. Vanga sõnul taastab Venemaa oma endise jõu ja prestiiži ning muutub maailmapoliitikas olulisemaks mängijaks.
  • Hiina muutub maailma juhtivaks jõuks. Vanga sõnul tõuseb Hiina maailmamajanduses esile ja muutub peagi maailma võimsaimaks riigiks.
  • Üks suur riik laguneb. Vanga sõnul laguneb üks suur riik kaheks või enamaks väiksemaks riigiks.

Vaata ka:

dog 3071334 1280

Kuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte

andras vas Bd7gNnWJBkU unsplash

ARVUTISÕLTUVUS

Arvutisõltuvuse tunnuseks on võimetus vastu seista impulsile, ajele või kiusatusele sooritada teatud tegevusi arvuti vahendusel,

error: Sisu on kaitstud!