Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Merily Timmer

Merily Timmer keeldub üht populaarseimat rituaali läbiviimast: see on inimese elu rikkumine!

Nõid ja selgeltnägija Merily Timmer avaldab oma värskes blogipostituses, et kuigi väga paljud inimesed soovivad armuloitsude abil oma endiseid kallimaid tagasi saada, võrdub see tema silmis vägistamisega.

Merily kinnitab, et armuloitsud toimivad küll, aga neil on äärmiselt karm hind. “Siinkohal oleks aus küsida, et kas inimene ise sooviks, et tema vabatahe talt jõuga ära võetakse, mõistus segi keeratakse ja pidevalt seksuaalselt kuritarvitatakse? Vaevalt. See on inimese elu rikkumine ja toob endaga kaasa väga kurja karma,” hoiatab nõid.

Armuloitsud pööravad mõjutatava pea segi ja tekitavad meeletu seksuaalse iha ning füüsilise tõmbe, ent see ei tähenda, et tegemist oleks tõesti armastusega. “Loitsutud inimesed ei saa tavaliselt aru mis nendega toimub. Miks nad ikka ja jälle jooksevad tagasi inimese juurde, kelle juurest nad armastuse puudumise tõttu juba kord lahkusid? Selgitusi ei leia, aga füüsiliselt tõmbab nagu magnet,” arutleb Merily.

Ka Merily ise on kokkupuutunud lugudega, kus sääraseid loitse on kasutatud, aga lõppude lõpuks mõjutab see tellijat negatiivselt. “Kui ise oled pahatahtlikult teiselt inimeselt võtnud ära vabatahte oma ego tõttu, siis oleks aus oma karistust ka kanda,” usub ta.

Loe pikemalt Merily blogist!

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!