Merily Timmer

MERILY TIMMER AVALDAS valusa tõe, mida paljud naised tunnistada ei taha

Kuuendat põlve nõid Merily Timmer kirjutas oma blogis eelkõige naistele suunatud otsekohese postituse, mida paljud õrnema soo esindajad tunnistada ei taha. Nimelt kirjutas Merily, et paljud inimesed otsivad õnne ja rõõmu kaaslasest, kuid tegelikult ei saa mitte keegi teine meid õnnelikuks teha, vaid ikka ise.Sellel on mitu erinevat külge.

Esiteks, kui inimene on õnnetu ja otsib suhet, siis kes tahab hunniku õnnetusega suhtesse minna? Jah, on neid, kes on päästjarollis ja muud moodi ei saa kui teiste elu parandades, aga peeglisse vaatamise koht. Mis on sellel inimese elus nii katki, et enda elu parandamise asemel teisi päästma läheb? Keda ta tegelikult päästa üritab? Nagu näiteks naised, kes järjest võtavad mehi, kes on alkohoolikud, mängurid, narkarid, majanduslikes raskustes mehed, vägivallatsejad, liiderlikud mehed jne. Esimene koht kuhu vaadata on vanemad. Üldjoontes on isa või vanaisa olnud alkohoolik, keda naine alateadlikult päästa soovib, seda siis läbi nö asendajate.

Samuti võib vaadata ka selle nurga alt, et kui vanemad on olnud midagi eelnevast loetelust, siis see ongi olnud sellele naisele terve elu normaalsus. Kuidas ta oskakski valida teistsugust kaaslast, kes sellise paketiga ei tule? Kõik see  eelnev kehtib muidugi ka meeste kohta.

Ka naised võivad tulla sellise paketiga.Siis on need kellele lihtsalt ei meeldi üksi olla. Kuidas saab iseendaga mitte meeldida koos olla? Järelikult on enda sees nii palju lahendamata teemasid, et ei suuda endasse vaadata. Pidevat tähelepanu hajumist on vaja, sest kui tähelepanu jõuab lõpuks probleemini, siis tulevad üles kõik sellega kaasnevad emotsioonid ja sellega on vaja tegelema hakata. Lihtsam on pea liiva alla panna ja ignoreerida lahendamata teemasid enda sees.

Lõpuks kui joosta suhtest suhtesse, siis ei oskagi enam üksi olla, sest ”mina pilt” on juba kadunud. Ehk, kes olen mina? Mida mulle meeldib teha? Mida mulle üksi meeldib teha? Jne. Seal polegi vastuseid. Vastused tulevad, siis kui ikka keegi on kõrval, siis saab öelda ” meile meeldib”. Mina muutub ”meieks”.

Need on vaid mõned küljed mida välja tõin. Tegelikult on neid külgi veel ja veel ja nendest võikski lõputult kirjutama jäädagi.

Ma ütlen alati, mis mõtet on joosta suhtesse kui ise oled katki? Kõigepealt ikka ennast korda ja tugevaks ja alles siis suhtesse. Õnnelik tuleb ise olla ja ennast peab armastama. Kui oled ise õnnelik ja rõõmus, tahavad ka teised sinu ligi hoida ja ligi hoiavad need, kes on samuti positiivsed.

Loe ka Merily blogi siit

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-