Erakorralised uudised
euro

Meesterahvas kaotas liba politseile 22 000 eurot

Lääne prefektuuri ööpäevainfo

Saaremaa

 

Kelmus

Saaremaal elav mees andis politseile teada, et 18. aprillil sai ta kõne end politseinikuna esitlenud inimeselt, kes palus mehel kanda enda pangakontodelt raha teistele kontodele, et takistada selle sattumist kurjategijate kätte. Mees tegi seda ja kinnitas ülekanded. Kahju on esialgsel hinnangul umbes 22 000 eurot.

Järvamaa

 

Kehaline väärkohtlemine

  1. mail anti politseile teada, et 11. mail tekkis Paide linnas kortermaja ees kahe mehe vahel, mille käigus  lõi 46-aastane mees teist meest ja tekitas talle valu.

 

Läänemaa

 

Kelmus

  1. mail andis Haapsalus elav naine politseile teada, et 9. mail tuli tema mobiiltelefonile sõnumi, et tema Smart-ID kaotab kehtivuse ja selle uuendamiseks vajutas ta sõnumis olevale lingile ning sisestas oma PIN-koodid. Pärast seda avastas naine, et tema pangakontodel on tehtud tema teadmata ülekanded ja kantud võõrale kontole 5 286 eurot.

 

Pärnumaa

 

Arvutikelmus

Pärnus elav naine, andis politseile teada, et müüs Facebook Marketplace vahendusel jalanõusid ja 8. mail võttis temaga ühendust inimene, kes väitis et soovib jalanõusid osta ning edastas müüjale näiliselt DPD kullerfirmale kuuluva lingi. Lingile vajutades tuli sisestada Smart-ID PIN-koodid. Selle tulemusel tehti naise teadmata tema pangakontolt ülekanne võõrale kontole. Kahju on 760 eurot.

 

 

Vaata ka:

Alexis Varnum

Alexis Varnum: Täiskuu Amburis saabub 23. mail ja toob endaga kaasa seikluste, lõbu ja mängude lainet!

Täiskuu Amburis saabub 23. mail ja toob endaga kaasa seikluste, lõbu ja mängude lainet! Harva

Pliidile jaanud pott

Lõuna päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mail 2024

Tartumaa 20. mail kell 11.13 said päästjad teate, et Tartus Klaasi tänava sortimisjaama juures on