Erakorralised uudised
andras vas Bd7gNnWJBkU unsplash

Meesterahvas kaotas liba OMNIVA kirjaga üle 12 100 euro

Põhja prefektuuri ööpäevainfo 5.12.2023

Kelmused

4. detsembril alustati menetlust juhtumis, kus 47-aastane mees sai enda postkasti e-kirja pealtnäha Omnivalt, milles teatati võimalusest jälgida enda paki teekonda ning link, millele vajutades sisestas mees enda pangakaardi andmed ja kinnitas tehingu PIN-koodiga. Pärast seda kanti tema ettevõtte kontolt edasi 8000 eurot ja isiklikult kontolt 4195 eurot.  

4. detsembril alustati menetlust juhtumis, kus Nõmmel elav 62-aastane mees sai e-kirja Omnivalt, mille kohaselt tuli maksta paki koju toomise eest 3,80 eurot. Selles kirjas oli ka link, kuhu mees sisestas oma pangakaardi andmed. Hiljem avastas mees, et tema firma arvelt oli kadunud 28 000 eurot.

Röövimine

4. detsembril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval löödi 35-aastast meest ja rööviti temalt telefon. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kehalised väärkohtlemised

4. detsembril teatati, et Lasnamäel Pikri tänaval lõi alkoholijoobes 51-aastane mees teist meest. Politseinikud pidasid ründaja kinni.

Vargused

4. detsembril teatati, et Kesklinnas Tartu maanteel on sisse murtud ehitussoojakutesse ja varastatud sealt tööriistu vähemalt 2700 euro väärtuses.

4. detsembril teatati, et Lasnamäel Paekaare tänaval on sõiduautost varastatud tööriistad. Vargusega tekitatud kahju on 3600 eurot.

Piiriturvalisus

4. detsembril koostas Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalitus ettekirjutuse Eestist lahkumiseks kaheksa päeva jooksul ja kohaldas Schengeni sissesõidukeelu kolmeks aastaks 1999. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikule, kes pani Tallinnas toime poevarguse. Mehe lubatud viibimisaeg lõpetati ennetähtaegselt.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!