Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
F Politsei 2

Maskis mees röövis Tõrva vallas poodi

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo

Tartumaa

Vargused

14. märtsil varastati Tartus ülikooli raamatukogu eest lukustatud elektritõukeratas. Kahju on selgitamisel.

16. märtsil varastati Tartus Narva maantee õppehoone eest rattaparklast lukustatud jalgratas Scott. Kahju on 600 eurot.

16. märtsil varastati Tartus Põllu tänava kortermaja lukustatud trepikojast elektriline tõukeratas. Kahju on selgitamisel.

Valgamaa

Röövimine

26. märtsi õhtul kella 19.25 ajal sai politsei väljakutse Tõrva valda, kus maskis mees oli sisenenud kauplusesse, ähvardas sealset teenindajat noaga ning võttis endaga kaasa kassaparaadi ning kaupluse alkoholiriiulilt pudeli rummi. Mees jooksis kauplusest minema ja kadus. Sündmuskohale reageerinud politseinikud kogusid kauplusest vajalikud tõendid ning asusid piirkonnast meest otsima. Kaasati ka teenistuskoer, kuid ümbrusest meest tabada ei õnnestunud. Kaupluse teenindaja vahejuhtumis viga ei saanud. Teo toimepanijat ning juhtunu täpsemaid asjaolusid selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

26. märtsil kontrolliti Luhamaa piiripunktis Eestist väljumisel Mongoolia kodanikku. Selgus, et inimene oli viibinud Schengeni riikide territooriumil ebaseaduslikult 13 päeva ning veetnud neist ühe Eestis. Talle koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks, kohaldati kuueks kuuks sissesõidukeeld ning seejärel lubati tal oma teekonda jätkata.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!