Erakorralised uudised
gabriel E b VNmtGJY unsplash scaled

Märke, et su kaasa petab sind.

Olla petetud armastatud partneri poolt on arvatavasti kõige jubedam tunne, mida inimene võib kogeda. Kuigi me kõik teame, kui palju haiget ja hingepiinu võib petmine kallimale teha, jätkavad osad inimesed sellist käitumist. Kuidas aga ära tunda, et partner võib sind petta?

Varjamine

Üheks eelduseks võib olla, kui partner varjab innukalt oma mobiiltelefoni või arvutit. Kallima mobiiltelefoni koodi või sotsiaalmeedia konto parooli ei pea teadma, sest igal inimesel on õigus privaatsusele. Küll aga tundub see kahtlasena, kui partner ärritub ja muutub salalikuks iga kord, kui satud kallima arvutile liiga lähedale ja sul oleks reaalne võimalus jälgida, millega partner seal tegeleb. Kuigi privaatsus on igale inimesele oluline, ei tohiks suhtes olla liialt saladusi.

Suured muutused

Petmise märgiks võib olla see, kui partner vajab rohkem privaatsust kui kunagi varem. Näiteks sulgub kallim end üksi tuppa ja ei soovi enam sinuga nii palju vaba aega veeta kui varem. Kahtlemata oleme kõik aeg-ajalt väsinud ning soovime rahus ja vaikuses mõnda aega üksinda viibida. Kui selline olukord muutub aga igapäevaseks, võib partneril olla tekkinud afäär ja kallim soovib üksi olla, et suhelda samal ajal kellegi teisega.

Samuti võib viidata petmisele asjaolu, kui partner viib oma välimuse suhtes läbi väga suuri muudatusi. Kui su kallim on üldiselt üsna ebatervisliku eluviisiga, siis järsuks muutuseks on kindlasti see, kui partner alustab tervisliku eluviisiga ja käib jõusaalis, et tema figuur paraneks. Kahtlemata võib kõige põhjuseks olla partneri isiklik soov olla tervislikum ja seeläbi ka õnnelikum, kuid partner võib neid suuri muudatusi läbi viia ka selleks, et olla kena ja vastupandamatu kellegi teise jaoks.

Kui partner on hakanud teistmoodi käituma ja kahtlustad, et tal võib olla keegi teine, tuleks esimesel võimalusel partneriga oma kahtlustest avameelselt rääkida. Kui su kahtlused ei vasta tõele, on kõik hästi. Kui aga sinu kahtlused osutusid õigeks, tuleks partneriga arutada, kuidas edasi minna.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi