Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
alec douglas iuC9fvq63J8 unsplash scaled

Märke, et kallim ei austa sind

Märke, et kallim ei austa sind.

Austus on ülikõrge väärtus, mida peab leiduma igas suhtes, et partnerid saaksid üksteisega koos olla õnnelikud. Austus sisaldab armastust, hoolimist, üksteise mõistmist, ausust, truudust, teineteise kuulamist ja üksteisega arvestamist. Pidev süüdistamine, partneri alavääristamine ja vägivald aga ei kuulu õnneliku suhte juurde. Kas tahad teada, kas teie suhtes eksisteerib tugev austus? Järgnevalt toome sinuni märgid, mis näitavad, et partner ei austa sind.

1. Kaaslane tuletab sulle pidevalt meelde sinu nõrkusi – Kui kallim hõõrub kogu aeg sinu nõrkusi sulle nina alla, siis on see tunnuseks, et kallim ei austa sind. Keegi pole täiuslik ja meil kõigil on teatud halvad küljed, kuid see ei anna kallimale õigustust sinust pidevalt negatiivselt rääkida. Selle asemel peaks kõige kallim inimene sind alati toetama, tooma sinus esile positiivsed omadused ja tuletama sulle pidevalt meelde, et oled väga eriline.

2. Ta ei kuula sind – Austust väljendab üksteise kuulamine, mistõttu peab tervislikus suhtes olema mõlemal partneril õigus kuulata ja rääkida. Kui kallim segab sinu jutule pidevalt vahele või tegeleb vestluse ajal teiste tegevustega, siis muutub omavaheline suhtlus nõrgaks ja tekivad arusaamatused. Kui kallim austab sind, siis pöörab ta sulle vestluse ajal tähelepanu, laseb sul avameelselt rääkida ja kuulab hoolikalt. Eelkõige seetõttu, et partner armastab sind ja ta on alati huvitatud sellest, mis sul öelda on.

3. Kallim ei ole sinu üle uhke – Igaüks vajab tunnustust ja igaüks tahab tunda, et armsam on tema üle tõeliselt uhke. Seetõttu on oluline, et mõlemad partnerid oleksid teineteise üle uhked ja näitaksid seda ka välja. Kui kallim ei tunne sinu üle uhkust, siis avastad peagi, et sinu jaoks olulised saavutused ei olegi väärtuslikud, sest tunned, et partner ei hinda sind.

4. Partner peab alati saama oma tahtmise – Õnnelikus suhtes tuleb leida kompromisse ja mõlemad partnerid peavad aeg-ajalt oma tahtmise alla suruma ja käituma vastavalt kallima soovidele. Kui kallim proovib suhet kontrollida ja nõuab, et tema peab alati oma tahtmise saama, on see märk sellest, et partner ei austa sinu soove ja vajadusi.

5. Kallim ei austa sinu sõpru või perekonda – Sinu kallimale ei pea sinu sõbrad meeldima sama palju kui sinule, kuid ta peab sinu sõpradega austavalt käituma. Partner ei pea sinu perekonnaliikmeid armastama samamoodi kui sina, kuid siiski peab kaaslane kohtlema sinu lähedasi lugupidavalt. Tervislikus suhtes on oluline, et mõlemad partnerid austaksid üksteise lähedasi ja käituksid nendega lugupidavalt.

6. Ta kohtleb sind halvasti – Austus algab sellest, et kallim ei tee sulle mitte kunagi meelega haiget. Ta ei ütle sulle halvasti, ta ei kasuta sinu vastu vägivalda, ta ei ähvarda sind, ta ei karju sinu peale ja ta ei soovi kunagi sulle halba. Kui sa tunned, et partner ei hooli sinu tunnetest, käitub sinuga ebasõbralikult ja kohtleb sind halvasti, siis võib öelda, et kallim ei austa sind.

7. Ta paneb sind iseendas kahtlema – Kõige kallim inimene sinu elus peaks sulle alati toeks olema ja ta ei tohiks panna sind iseendas kahtlema. Ära kunagi kaota suhtes iseennast, vaid tea, kes sa tegelikult oled ja jää alati iseendaks.

8. Partner on sulle korduvalt valetanud – Kui kallim austab sind, on ta sinu vastu alati aus, sest ausus kuulub armastuse ja austuse juurde. Kui kõige kallim inimene sinu kõrval on jäänud sulle pidevalt valedega vahele, tunned ühel hetkel, et sa ei saa teda enam usaldada. Kui armsam aga sinust hoolib, siis räägib ta sulle kõik ausalt ära ega soovi sulle valetada.

9. Ta ei toeta sinu eesmärke ja unistusi – Kallim peaks alati sinu unistusi toetama, isegi kui sinu unistused on tema jaoks pisut tobedad. Ära unusta, et eesmärkidele ja unistustele on palju lihtsam lähemale jõuda, kui armastav inimene sinu kõrval toetab ja julgustab sind. Kui partner ei austa sinu unistusi, siis ei austa ta ka sind.

10. Kallim proovib sind muuta – Tervislikus suhtes peaks partner sind armastama ja aktsepteerima just sellisena, kes sa tegelikult oled. See tähendab, et kallim on sinu üle uhke, lepib sinu negatiivsete omadustega ning ta ei proovi sind täielikult muuta. Kui tunned suhtes, et oled tänu partnerile muutunud ning sa ei tunne enam iseend ära, on see ohumärgiks, et kallim ei austa sind.

11. Ta ei vii ellu oma lubadusi – Kui partner austab sind, siis ei jaga ta sulle vaid tühjasid sõnu, vaid viib alati oma lubadused täide. See näitab välja, et ta armastab sind, hoolib sinust ning austab sind ja sulle antud lubadusi.

12. Ta on sind petnud – Petmine ja emotsionaalne afäär ei kuulu õnneliku suhte juurde, kus partneritel jagub teineteise vastu austust ja armastust. Kui kallim armastab ja austab sind, siis ta hoolitseb sinu eest alati hästi ning ta soovib, et oleksid õnnelik. Kui partner austab sind, siis ei tee ta sulle mitte kunagi meelega haiget ja seega ei ole ta võimeline sind petma.

 

Lõpetuseks võib öelda, et austus kuulub iga õnneliku suhte juurde. Kui partnerid austavad teineteist, on suhtes olemas armastus, hoolimine, ausus ja üksteise mõistmine. Kui kallim austab sind, on ta sulle alati toeks, tähistab sinuga koos sinu saavutusi, usub sinu unistustesse, on sinu üle uhke ja teeb su tõeliselt õnnelikuks. Ära unusta – kui suhtes puudub austus, siis ei ole suhtes ka mitte midagi muud.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!