Erakorralised uudised
tom parsons 517301 unsplash 850x560 1

Kuidas suvine armulugu üle elada?

Kuidas suvine armulugu üle elada?

Kui suvel armuseiklus tekib, on kõik täiuslik. Tunned end taevalikult ja sulle näib, et elu ei saaks enam paremaks minna. Kahju küll, et see lugu ainult nädalakese kestab… Pärast seda oled murtud südamega, pettunud ja üksi. Kui tahad nautida kõike, mida suveromantikal pakkuda on, oleme alljärgnevalt ära toonud mõned nipid, kuidas suvine armulugu üle elada.

Tee selgeks ootused

Kohe, kui suveromanss idanema hakkab, oleks hea endale selgeks teha, mida te kumbki sellest ootate. Te peate mõlemad ühel lainel olema ja mõistma, mis toimub ja kuhu see välja viib. Selliste küsimuste esitamine võib muidugi suveromansi spontaansuse hävitada, kuid see on ainus viis sellest terve nahaga välja tulla.
Veendu, et te mõlemad olete ühel meelel selles, kas tegemist on lihtsalt suvise seiklusega, võib-olla vaid ühe öö suhtega või püüate sellest pikaajalise suhte välja arendada. Kohe otsustamine ei ole alati lihtne, kuid peaksid alati üritama hoida oma ootused võimalikult selgena.Leia õige tasakaal

Armudes soovid veeta kogu elu vaid selle ühe inimesega. Sa unustad kõik muu: sõbrad, pere, hobid. Kuigi see on täiesti mõistetav – hormoonid lihtsalt vallutavad meid – on see tuleviku mõttes väga kehv valik.
Suveromansid ei jää tavaliselt kestma ja kui see juhtub, oled üksi. Kui oled oma pere ja sõbrad mõne viimase nädala jooksul unarusse jätnud ja tühistanud nendega kokku lepitud kohtumisi, ei pruugi nad sind kohe avasüli jälle vastu võtta. Hoia asjad tasakaalus kohe algusest peale, sest nii võid oma edaspidise elu palju lihtsamaks teha.

Ära hellita suuri lootusi

Seda on lihtsam öelda kui teha, aga kui suudad oma lootused vaos hoida, on kõik palju lihtsam. Võta suveromanssi just sellena nagu see on – lõbus suvine seiklus, ja ära oota, et see jätkub, kui suvi kord läbi on.
Kui aga eksid ja tegelikult kohtasidki oma elu armastust, oled meeldivalt üllatunud. Kui aga sinu seiklus kuulub nende 99% suviste armulugude hulka, mis lõpevad kohe, kui päike loojub, tunned end palju paremini, kui sa ei ole juba selle peale mõelnud, millised teie tulevased lapsed võiksid välja näha.

Leia hingerahu

Eluõnn seisneb vaatenurgas, perspektiivis, nii et väga tähtis on ka suvine armulugu õiges perspektiivis hoida. Kuigi on raske ja valus kaotada kedagi, kes sulle väga meeldib, peaksid olema siiski rahul, et üldse selle elamuse ja kogemuse osaks said.
Kujutle vaid: kas oleksid eelistanud veeta suve ainult sõpradega ringi kolades? See oleks olnud muidugi lõbus, kuid suvine armulugu oli veel palju toredam. Nii see on – olgu lõpp nii valus kui tahes, võimalus suveromansi kogeda on siiski imeline vedamine.Tegele teiste asjadega

Puhkuselt tagasitulek on juba isegi küllalt depressiivne, kuid samal ajal suvise armuloo lõpetamine võib muuta selle lausa kohutavaks. Seepärast on tähtis mitte jätta endale liiga palju aega norutamiseks ja just seda sa teed, kui sul ei ole midagi paremat teha.
Leia endale uus hobi, veeda aega sõpradega, avasta enda jaoks uus spordiala, hakka uut keelt õppima, otsi uus töö, hakka tulevasi reise planeerima ja naudi kõike, mida elu pakub. Varsti näed, et suveromansi lõpp ei olnudki kõige hullem asi, mis sinuga juhtuda sai.

Leia keegi uus

Parim viis suhtest ülesaamiseks (kui suveromanssi saab üldse suhteks nimetada) on leida uus suhe, mis su tähelepanu haarab. Muidugi ei ole uude suhtesse hüppamine selleks, et vanast suhtest üle saada, parim võimalik valik, kuid võid end siiski uutele võimalustele avatuna hoida ja vaadata, mis saab.
See ei pruugi olla midagi tõsist: piisab isegi väikesest seiklusest või lihtsast kohtamisest, et aidata sul suvearmastusest üle saada ja hakata uuesti uskuma, et armastus ei ole miski, mis juhtub ainult puhkusel olles – tegelikult juhtub see palju suurema tõenäosusega täitsa tavalises argielus.

Foto: Tom Parsons@tomzzleeVaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on suurepärane aeg keskenduda oma plaanidele ja jätta