Monday , 18 October 2021
kerro av

MARILYN KERRO õudne ennustus: “See saladus on seotud rahade ja inimeste surmaga”

“Miks on peaminister Kaja Kallas salastanud olulise koroonaviiruse levikut puudutava statistika? See on salastatud viieks aastaks. Miks selline vajalik info on salastatud?

Kas keegi lõikab sellest kasu? Selline info peaks inimestele olema täiesti teada. Koroonakriisi tipphetkel pannakse selline info kinni,” mõtiskleb nõid Marilyn Kerro, kes antud teemal hiljuti kaarte pani.

Kerro tõdeb, et info salastamine ei ole olnud Kaja enda otsus. “Välismaa kaart ehk siis tema ei ole see otsustaja. Otsused on tulnud välismaalt. Valikute kaart. Justkui on antud valikud. Otsene põhjus on raha. Väga palju on raha kaarte. Tuleb ka haigla kaart. Justkui inimestel muidu silmad avaneksid, et mis toimub. Mul on tugev tunne, et siin päris õiglane kõik ei ole. Selle taga on mõjuvõimas meesterahvas, kes meie valitsuse pani selle valiku ette. Ma ei süüdistaks Kajat. Justkui tal polnud muud võimalust,” vaatab Kerro kaartide pealt.

Kaardid räägivad Kerro sõnul ka seda, et inimestele valetatakse koroonasse nakatunute tegelike numbrite osas. “Neid varjatakse, sest välismaa toetused, millest me ei ole teadlikud, et need toetused tuleksid veel, siis inimesed ei tohiks tegelikke numbreid teada. Mina pandeemiat siin ei näe,” ütleb nõid.

Kerro lisab veel salastatud info kohta. “Kas need dokumendid suletakse ära või eemaldatakse ära. See saladus on otseselt seotud rahade ja inimeste haigestumise või surmaga. Siin on vaja rahvast hoida hirmu all, sest siis on neid lihtsam kontrollida. Ma soovitan olla ettevaatlik, pesta käsi, aga ma ei saa öelda, et meil oleks selline pandeemia. Aga ülemaailmselt oli vaja selline pandeemia luua. Me oleme vaid üks osa, kes toidab seda süsteemi.”
Jaga

Vaata ka:

man g1c5b593f8 640

Mida tajume surma eel?

Peaaegu kõik surmaeelsed kogemused hõlmavad nägemusi, millest allpool juttu. Inimesi, kes on n-ö surma lävele …

laps

KURB: Tüdruk räägib turvakodus nukkudele, et ema jälle ei tule…

“Meil on olnud juhus, kus 9-aastase tüdruku ülesanne oli igal hommikul üles ajada oma narkomaanist …

space g07ab4bcc2 640

KUUM: Hiigelsuur komeet on meie poole teel!

Kaugelt Päikesesüsteemi äärealadelt, Öpik–Oorti pilvest on meie poole teel võib-olla kõige suurem komeet, mida seni …

keel

9 muutust keelel paljastavad peaaegu kõik sinu haigused

Võib-olla sa ei mõtle tihti oma keelele, aga kui arst palub sul suu lahti teha …