Erakorralised uudised

Marilyn Kerro: Kuidas puhastada kodu ja peegleid

Marilyn Kerro kirjutab enda kodulehel, kuidas puhastada kodu ja peegleid.

KUIDAS PUHASTADA KODU JA PEEGLEID.

Olen saanud palju päringuid teemal, kuidas puhastada peegleid ja oma kodu. Peeglite olemusest, tähendusest ja kasutusest olen ka eelnevalt kirjutanud oma blogis, kuid väike lühikokkuvõte, kel see mööda läinud lugemisest.

Peeglid ammutavad ja kannavad endas tohtul väel energiate kogumeid. Meie ümber on kõik energia. Iga emotsioon, vaade, olek, kõik see talletub. Meil kõikidel on kodus peeglid, kellel rohkem, kel vähem. Peegel neelab endasse emotsioone ja energiaid ning sellepärast vajab ka peegel alati puhastust.

Kõik, kes inimesel kodus käivad külas, vaatavad peeglisse, kui see on nähtaval. Mõelge nüüd, mis tunded ja emotsioonid edasi kanduvad? Mitte kõik inimesed ei ole heatahtlikud. Me kõik teame ja oleme kogunud erinevaid eluvorme, mis meid ümbritsevad. Alustame armastusega lõpetame kadedusega.

Kõik sinu kodus toimuv salvestub. Igalepoole sinu kodus. Iga inimene kes su kodus käib, jätab sinna ka endast maha energiad, emotsioonid, mõtted, soovid. ( NB! Magamistuppa mitte pegleid panna, lisaks ei soovita ma magamistuppa üldse külalisi ega võõraid lasta! Peegel magamistoas võib kaasa suhtesse negatiivi ja uued silmapaarid!) Just sellepärast ma soovitan alati oma kodu puhastada kindlatel kuuseisudel. Kuu on erinevates faasides väga võimas ja tubli abimees, kasutagem seda siis enda kasuks!

Väikesed nõuanded kuidas lihtsalt oma kodu energiad hoida korras ja puhtad:

1. Iga kord kui külaline(sed) sinu juurest, sinu kodust lahkub, süüta peale seda valge küünal. Lase põleda sel umbes tunnike. Seejärel tuuluta kodu, ja kasuta viirukit.Soovitan kasutada Salveid või Palo Santo viirukeid või puud. Valge küünal on alati puhastava ja uue energia tooja koju! Enne külaliste saabumist on hea välisukse kahele poole asetada soolakotiksed. Need filtreerivad ja neutraliseerivad juba eos negatiivsed liikumised külaliste poolt sinu koju. Soola saab asetada ka laudadele tubadesse,kuhu sisse asetada põlema valge küünal.

2. Põhjalikum puhastus tee alati kahaneva/vana kuu faasis. Võta Palo Santo puu, või Salvei naturaalne. Kellaosuti suunas alusta oma kodus ringi käimist. Peatu alati nurkades kauem, nurgad koguvad negatiivi meeletult! Käid kõik toad nii läbi. Tuulutad. Ja käid taas vastupidi oma kodu läbi viirukiga! Uue energia lisab koju Sandlipuu viiruk. Lõpuks süütad valge küünla tunniks! Kodus on head energeetilised puhastajad ka Seleniit tooted ja küünlaalused. See mineraal on loodud puhastama enda ümbritsevat ning samuti puhastab ta iseennast. Kui kasutada seleniiti kodus küünlaalustena hoiad samuti pidevalt energiad puhad ja uuenduslikus liikumises.

3. Peeglid Peeglid puhasta alati täiskuu aeg! 1. Võta loorberi lehed, seo kimbuks. Lisa sinna ka lavendel, kui võimalik. 2.Süüta tikust põlema. Suitsema hakkab kimp! 3.Sellega tee esmalt vastu päeva 7 ringi ja siis vastupidi 7 ringi.

4.On hea, kui peegli saab pikali panna.

5.Aseta peeglile alusel küünal, samuti valge! Lase väike küünal põleda lõpuni peegli peal. Vaata, mis värvi on su küünal lõpuks! Negatiiv saab kõik seejärel eemaldatud. Peegli puhastamiseks sobib ka kirikuküünal!

6. Tee meresoola lahus õrn. (Vesi ja meresool) Pritsi 3 korda näppudega peeglile õrna soola vett piiskadena. Puhasta lapikesega peegel. Su peegel on puhastatud! Puhastamise protsessis on oluline olla mõtetes vanade mustrite ja end häirivate asjaolude minna laskmises, peegli sügavusse.

7. Kui pikali ei saa asetada peeglit, siis peegli ette küünal põlema süüdata!

Kes ei soovi enam peeglit, siis soovitan peeglid alati maha matta.

Kui on negatiivsed emotsioonid ja lahti laskmise soov, siis peegel asetusega maa poole matta. Kui sa soovid uut ja uusi alguseid seoses peegli matmisega, peegelpilt üles matmisel. Pea meeles, ise matmisel peeglisse ei vaata! Matta täiskuul alati. Maagias ma peegleid algajatel ja kellegi soovitusel kasutada ei soovita!

Külasta Marilyn Kerro kodulehte: https://www.kerromarilyn.ee/et/home

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko